Odpowiedz  [ 22 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3
 "zyskales prestiz 0" - jaki tu zysk??!! 
Autor Wiadomość
Duma Forum!
Awatar użytkownika

Rejestracja: 8 Lis 2010, o 01:32
Posty: 4230
Miejscowość: Cagliharmon
Podziękowano: 107 razy
Otrzymanych podziękowań: 303 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: "zyskales prestiz 0" - jaki tu zysk??!!
Czemu zaraz rozwiazywać? nie trzeba mieć gildii na maksymalnym poziomie, by w niej spokojnie grać. Ja sama jestem w gildii, która ma budynki na 1 poziomie (i to nie wszystkie) i bardzo fajnie mi się w niej gra :) (moze za jakis czas uda nam sie wartownie postawic na 2 poziom).

W mojej gildii wiekszosc graczy to mid levele i poki co nie prowadzimy zadnych wojen i my mielibysmy miec szanse rozwinac gildie na dobry poziom? z jakiej niby racji? mamy tyle na ile nas stac i cieszymy sie z tego :)

Mysth tak często w tej gildii grasz ostatnio, że aż strach^^. 3siu

[Ano tak często ostatnio w ogóle gram :/ życie nie rozpieszcza - Mysth]


1 Lut 2012, o 07:18
Profil
Taernijczyk z ekwipunkiem

Rejestracja: 4 Lis 2011, o 22:52
Posty: 19
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 1 raz
Odpowiedz z cytatem
Post Re: "zyskales prestiz 0" - jaki tu zysk??!!
ciezko polemizowac z kims kto ma swoje zdanie i nie liczy sie z innymi opiniami, ja traktuje budynki gildiowe jak cos co jeszcze w tej grze moge robic, na moim poziomie lvlowym nie mam nic CIEKAWEGO do roboty, tluke te bossy i miski jak nie ma z kim na bosa isc ale to jest juz troche monotonne wiec rozwijanie gildi to jakis "cel" tej gry wiec sie zbiera te suroce ale ten prestiz jest potrzebny by praca przynosila efekty chcecie sie bic to sie bihie ale niech to nie bedzie na sile, pomyslcie nad innym sposobem jak sie tak boicie przyznawac tego minimum "1"

widze ze znowu cos musze wymyslec dla was skoro pare pomyslow moich podlapalisie to moze i na to cos wymysle co sie wam spodoba ale teraz z jakas nagroda dla mnie:P bo tamte wprowadziliscie do gry a ja ni z tego nie mialem:P


1 Lut 2012, o 20:17
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 22 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 263 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron