Odpowiedz  [ 4 posty(ów) ] 
 Błędy bądź przeoczenia 
Autor Wiadomość
Uciekinier Taernijczyk

Rejestracja: 24 Mar 2012, o 11:28
Posty: 4
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Odpowiedz z cytatem
Post Błędy bądź przeoczenia
Witam!

Mam błędy wychwycone razem z moimi kolegami z gry.

1.Nazwa wilka występującego w lesie koldów. Nazywa się "Wilk Biały Zły" myślę że powinien nazywać się "Biały Zły Wilk" bądź "Zły Biały Wilk".

2.Atak koldów w jaskini niedźwiedziej. Atak wygląda tak: kold uderza kilofem w ziemie i następuje wstrząs, a obrażeń doznajemy tylko my. Nie uważacie że, kold też powinien ich doznać ??

Dziękuję za przeczytanie tematu.
Pozdrawiam.


24 Mar 2012, o 12:01
Profil
Walczący z drzewcami
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Sie 2011, o 15:07
Posty: 324
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 18 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Błędy bądź przeoczenia
Anonimus napisał(a):
1.Nazwa wilka występującego w lesie koldów. Nazywa się "Wilk Biały Zły" myślę że powinien nazywać się "Biały Zły Wilk" bądź "Zły Biały Wilk".

To jest nazwa własna,a nie opis wilka dlatego jest jak najbardziej poprawna.Tak samo jak masz np:wilk szary krótkowłosy (nazwa wymyślona)
Anonimus napisał(a):
2.Atak koldów w jaskini niedźwiedziej. Atak wygląda tak: kold uderza kilofem w ziemie i następuje wstrząs, a obrażeń doznajemy tylko my. Nie uważacie że, kold też powinien ich doznać ??

To by było bezsensu atak którym się sam ktoś rani.
Po 1 kold wywołuje wstrząs niespodziewanie przez co jest sam na niego przygotowany,a tak po za tym koldy całe życie pracują pod ziemią,są przyzwyczajeni do wstrząsów,wiedzą jak się mają zachować itp. różne spekulacje mogą być na ten temat.
Po 2 koldy są bardzo ciężkie,cięższe od nas.
po 3 można powiedzieć też np: o meteorze maga czemu odłamkami rani tylko przeciwników przecież mógłby być jakiś odbryzg w nasza stronę,ale przecież jak już wspomniałem nasz atak który ranił by nas samych byłby co najmniej głupi.


24 Mar 2012, o 13:02
Profil
Walczący z drzewcami
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 Gru 2010, o 03:25
Posty: 251
Miejscowość: Warszawa
Podziękowano: 17 razy
Otrzymanych podziękowań: 29 razy
Nick w grze: Ceol
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Błędy bądź przeoczenia
Ja bym ci proponował pograć więcej czasu i zdobyć więcej doświadczenia, dopiero później proponować usprawnienia.

Temat tak jak poprzedni nadaje się niestety do zamknięcia
(jakby jakiś mod chciał się przyczepić to nie "bawię" się w moda, po prostu wyrażam swoje zdanie :) )

_________________
dr 120


24 Mar 2012, o 14:14
Profil
Duma Forum!
Awatar użytkownika

Rejestracja: 8 Lis 2010, o 01:32
Posty: 4230
Miejscowość: Cagliharmon
Podziękowano: 107 razy
Otrzymanych podziękowań: 303 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Błędy bądź przeoczenia
1. Nazwa jak to nazwa, kto co lubi :P mnie tez Zły Biały Wilk bardziej by sie podobalo, ale watpie, by tym sie ktos zajal.

2. Tak jak piszesz byloby klimatyczniej, ale taki atak stracilby troche sens. Poza tym trzeba by bylo wtedy przemyslec i zmienic cala mechanike grupowych atakow.

patrząc na logikę, to ten atak nie trzyma się kupy wcale:P przecież koldy występują też w okolicach konara, na otwartej przestrzeni;)
3siu.


25 Mar 2012, o 03:23
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 4 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 175 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron