Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 4 posty(ów) ] 
 ataki pvp na slabsze lvl 
Autor Wiadomość
Uciekinier Taernijczyk

Rejestracja: 26 Lis 2011, o 13:49
Posty: 3
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 1 raz
Post ataki pvp na slabsze lvl
Witam szanowny zarząd naszej ulubionej gry. Miał bym taka propozycje dotyczącą ataków pvp na słabsze lvl, dotyczyła by ona możliwości atakowania atakowania przez tak zwanych "koksów" słabszych graczy i miało by to na celu ograniczenie możliwości ataków do +/- 10lvl różnicy miedzy graczami walczącymi ze sobą. Wyjątkiem były by tylko wojny miedzy gildiami. Bo moim zdaniem nie sprawiedliwe jest jak ktoś nas bija i ma o ponad 20 lvl więcej od nas lub walki 3 vs 1.



Jeżeli ktoś się ze mną zgadza to proszę o podpisanie się pod tym pomysłem.


20 Kwi 2012, o 02:25
Profil
Uczeń Simona
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Lis 2011, o 17:57
Posty: 54
Podziękowano: 6 razy
Otrzymanych podziękowań: 2 razy
Post Re: ataki pvp na slabsze lvl
Zgadzam sie.Raz mnie zaatakowal 70lvl i nie było pumpa a ja mam 29lv :(

_________________
MO-48lvl S4-rośnie Gildia: Roten BarkKomu pomogłem niech da kufelka. Image


20 Kwi 2012, o 07:12
Profil
Chodząca legenda
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Sty 2011, o 19:01
Posty: 2181
Podziękowano: 262 razy
Otrzymanych podziękowań: 697 razy
Nick w grze: desacred
Post Re: ataki pvp na slabsze lvl
Kurcze, mnie to często 5 na 1 atakują i też pumpa nie ma. Ja to bym był za tym, żeby ich banować :roll:

Do tego da się przyzwyczaić - fakt - jest bardzo frustrujące szczególnie dla nowych graczy. Raz Padniesz i masz 2 dni spokoju to pierwsza strona medalu - druga jest taka, że jak Cię ubili 3 na 1 to zawołaj 4 kolegów i ubijcie ich 5 na 3.

Nie rozumiem tego właśnie podejścia gdzie np: 1 typ terroryzuje całą jaskinię Herszta a 10 graczy wokoło o niższych lvl nie umie się zorganizować żeby mu wklepać.
Opcji jest wiele - narzekać zawsze najłatwiej.

_________________
"Fałszywa skromność to najgorszy rodzaj pychy."

"Nie znam się, to się wypowiem."
"Znam się na wszystkim, na niczym dobrze."


20 Kwi 2012, o 10:57
Profil WWW
Pogromca Valdaroga
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Sty 2011, o 02:38
Posty: 1597
Miejscowość: Szczecin
Podziękowano: 109 razy
Otrzymanych podziękowań: 101 razy
Post Re: ataki pvp na slabsze lvl
to nie jest petycja, więc "proszę podpisać się pod postem" nic Ci nie da. Od tego są ankiety. PvP było zmieniane, został wprowadzony pump. Dalej mało? Nie musisz wchodzić na czerwone pola (exp jest tam większy, ale możesz zostać zaatakowany przez innego gracza, nie ma nic za darmo). Mało? No to masz 2 dni ochrony, chyba, że kogoś zaatakujesz, albo spełnisz inne warunki do skrócenia, anulowania go (skoro chcesz ograniczyć PvP, to nie powinieneś jej utracić.)

Do tego ten "pomysł" przewijał się x razy, zawsze chodzi o to samo. I jest w złym dziale. Zamykam i przenoszę.


20 Kwi 2012, o 17:33
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.   [ 4 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 92 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron