Odpowiedz  [ 38 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4
 Radio w Taernie 
Autor Wiadomość
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Sty 2011, o 02:54
Posty: 144
Podziękowano: 55 razy
Otrzymanych podziękowań: 113 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Radio w Taernie
Piperitae napisał(a):
Taerniak był dobrą gazetką, tylko zabrakło im czegoś co ciekawi.


Właśnie został zgwałcony intelektualnie. Różne brednie się pojawiają na tym forum, ale dawno takiej głupoty nie czytałem spod pióra kogoś z "kolorkiem".
Skoro nie było w nim nic ciekawego, to jak on mógł być fajny? Miał fajną nazwę, czy czcionkę?
Ja pikuję... logiki jednak powinni uczyć w podstawówce...

Lwia ma zupełną rację. Nie można robić czegoś, bo "byłoby fajnie". Trzeba to przemyśleć, zaplanować i dobrać odpowiednich ludzi. To ostatnie zresztą jest najważniejsze, bo zawsze jak mi się zdarzy włączyć jakieś radio internetowe, to fajnie jest tylko do momentu aż się ktoś odezwie. Zawsze jest to jakaś językowa mameja, nie mająca nic ciekawego do powiedzenia i jeszcze słychać, że siedzi na niefiltorwanym mikrofonie za 5 zł z tesco.
Najoględniej mówiąc trzeba sobie odpowiedzieć na pytanie, dlaczego ludzie mieliby włączyć to radio zamiast winampa.

3siu wywołał mnie do odpowiedzi - chętnie pomogę, ale póki co raczej nie czynem, z uwagi na brak czasu i chwilowy urlop od czynnego grania.

Moim zdaniem, jeśli radio miałoby się przyjąć, to musiałoby być bardzo silnie osadzone w środowisku Tarnowych nałogowców, tzn. nie że sobie osoba prowadząca pieprzy o tym, że wujek ostatnio potrącił sarenkę, tylko kupa materiałów, wywiadów z twórcami i topowymi graczami, rozmów o przydatności epików, itp.
Tylko kupa materiałów (dobrych!) oznacza masę pracy masy ludzi. Patrząc na gazetkę (którą robi się łatwiej), śmiem wątpić, czy znajdzie się co najmniej kilka osób z wystarczająco dużym zapałem.


21 Kwi 2012, o 17:50

Podziękowali: TheDaQ (21 Kwi 2012, o 17:55)
Profil
Pogromca Valdaroga
Awatar użytkownika

Rejestracja: 1 Maj 2011, o 18:35
Posty: 1643
Miejscowość: RZE
Podziękowano: 302 razy
Otrzymanych podziękowań: 400 razy
Nick w grze: Buszcik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Radio w Taernie
Takie radio to naprawdę kupa roboty...
Obecnie nie ma co sobie zawracać głowy tak dużym projektem jakim jest radio.
Jeśli gazetka nie wypaliła, to radio ma szanse jeszcze mniejsze niestety

Co do audycji głosowych w środowisku Taernu wystarczy niewiele:
viewtopic.php?f=70&t=13419
Raz na jakiś czas taki wywiad i nie trzeba byłoby nawet radia :)

_________________
Image
Buszcik - BuszcikMag - BuszVd s2 -- Busio s0


21 Kwi 2012, o 18:48
Profil
Zabójca Tilsai
Awatar użytkownika

Rejestracja: 5 Mar 2011, o 20:36
Posty: 756
Podziękowano: 63 razy
Otrzymanych podziękowań: 139 razy
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Radio w Taernie
KGB napisał(a):
Właśnie został zgwałcony intelektualnie. Różne brednie się pojawiają na tym forum, ale dawno takiej głupoty nie czytałem spod pióra kogoś z "kolorkiem".
Skoro nie było w nim nic ciekawego, to jak on mógł być fajny? Miał fajną nazwę, czy czcionkę?
Ja pikuję... logiki jednak powinni uczyć w podstawówce...


O rety, Taerniak był dobrą gazetką.
Miał artykuły na poziomie, kilka działów.
Teoretycznie dla każdego coś dobrego. Ale artykuły jakkolwiek na poziomie i poprawnie stylistycznie nie były ciekawe.
Szczerze wątpię aby większa grupa osób przeczytała uczucia ofiary.

Poza tym dla dyskusji o gazetce powinniśmy stworzyć inny temat, ten tego nie dotyczy.

_________________
W grze od 24.12.2010
W ekipie od marca 2011


21 Kwi 2012, o 18:58
Profil
Uczeń Simona
Awatar użytkownika

Rejestracja: 9 Mar 2011, o 20:04
Posty: 52
Podziękowano: 6 razy
Otrzymanych podziękowań: 13 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Radio w Taernie
KGB napisał(a):
Moim zdaniem, jeśli radio miałoby się przyjąć, to musiałoby być bardzo silnie osadzone w środowisku Tarnowych nałogowców, tzn. nie że sobie osoba prowadząca pieprzy o tym, że wujek ostatnio potrącił sarenkę, tylko kupa materiałów, wywiadów z twórcami i topowymi graczami, rozmów o przydatności epików, itp.
Tylko kupa materiałów (dobrych!) oznacza masę pracy masy ludzi.

Nic bardziej mylnego. Jeśli z radia zrobisz drugi taerniak, lub wiki nie masz co liczyć na słuchaczy. To co przyciąga do radia to nie informacje odnośnie questów, wywiady czy tak jak napisałeś rozmów na temat epików, to co naprawdę przyciągnie słuchaczy to dobra muzyka. Wiadomo że nie można całkowicie olać części związanej z grą, bo wtedy nic nie odróżni radia taernowskiego od innego internetowego radia, ale tak jak pisałem wcześniej kilka ofert handlowych czy pozdrowień dla gildii lub graczy wystarczy.

_________________
Duffik 94 druid Ostlor
RedHott 70 barba Ostlor
IamDuffis 43 mo Ostlor


21 Kwi 2012, o 19:14
Profil
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Sty 2011, o 02:54
Posty: 144
Podziękowano: 55 razy
Otrzymanych podziękowań: 113 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Radio w Taernie
Keyong napisał(a):
KGB napisał(a):
Moim zdaniem, jeśli radio miałoby się przyjąć, to musiałoby być bardzo silnie osadzone w środowisku Tarnowych nałogowców, tzn. nie że sobie osoba prowadząca pieprzy o tym, że wujek ostatnio potrącił sarenkę, tylko kupa materiałów, wywiadów z twórcami i topowymi graczami, rozmów o przydatności epików, itp.
Tylko kupa materiałów (dobrych!) oznacza masę pracy masy ludzi.

Nic bardziej mylnego. Jeśli z radia zrobisz drugi taerniak, lub wiki nie masz co liczyć na słuchaczy. To co przyciąga do radia to nie informacje odnośnie questów, wywiady czy tak jak napisałeś rozmów na temat epików, to co naprawdę przyciągnie słuchaczy to dobra muzyka. Wiadomo że nie można całkowicie olać części związanej z grą, bo wtedy nic nie odróżni radia taernowskiego od innego internetowego radia, ale tak jak pisałem wcześniej kilka ofert handlowych czy pozdrowień dla gildii lub graczy wystarczy.


KGB napisał(a):
Najoględniej mówiąc trzeba sobie odpowiedzieć na pytanie, dlaczego ludzie mieliby włączyć to radio zamiast winampa.


21 Kwi 2012, o 19:26
Profil
Uczeń Simona
Awatar użytkownika

Rejestracja: 9 Mar 2011, o 20:04
Posty: 52
Podziękowano: 6 razy
Otrzymanych podziękowań: 13 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Radio w Taernie
Odpowiedziałem już na to pytanie, to co przyciągnie ludzi to dobra muzyka. Wywiady, ciekawostki, informacje o eventach i turniejach mają być tylko dodatkiem do świetnej muzyki a nie na odwrót.

_________________
Duffik 94 druid Ostlor
RedHott 70 barba Ostlor
IamDuffis 43 mo Ostlor


21 Kwi 2012, o 19:32
Profil
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Sty 2011, o 02:54
Posty: 144
Podziękowano: 55 razy
Otrzymanych podziękowań: 113 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Radio w Taernie
Primo: każdy ma różne gusta i Twoja świetna muzyka może być dla innych ohydnym syfem.
Secundo: Jak chcę posłuchać dobrej muzyki to włączam winampa albo któryś z profesjonalnie robionych kanałów na polskieradio.pl, tuba.fm albo miastomuzyki.pl

Jak się chce robić coś małego ale skutecznego to trzeba szukać niszy, a nie kopać się z koniem.


21 Kwi 2012, o 19:41
Profil
Uczeń Simona
Awatar użytkownika

Rejestracja: 9 Mar 2011, o 20:04
Posty: 52
Podziękowano: 6 razy
Otrzymanych podziękowań: 13 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Radio w Taernie
Zapchanie audycji informacjami i opiniami mija się z celem. Radio służy do tego żeby emitować w nim MUZYKĘ i czasem między utworami wcisnąć jakąś krótką informację. Osobiście wołałbym słuchać radia w którym lecą utwory może nie trafiające w mój gust, niż takiego w którym nie ma muzyki a tylko nudne gadanie na temat epików czy nowości. Kiedy chce posłuchać radia bez muzyki, włączam Radio Maryja.

_________________
Duffik 94 druid Ostlor
RedHott 70 barba Ostlor
IamDuffis 43 mo Ostlor


21 Kwi 2012, o 21:10
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 38 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 203 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron