Odpowiedz  [ 7 posty(ów) ] 
 Pety gildyjne. 
Autor Wiadomość
Współpracownik Gnarla
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Lis 2010, o 23:14
Posty: 173
Miejscowość: Kabaty
Podziękowano: 12 razy
Otrzymanych podziękowań: 43 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Pety gildyjne.
Na wstępie, tak wiem że pety są do poprawki ale i tak napisze moze jakis gracz doda cos ciekawego.

Mianowicie sprawa przedstawia się tak jako
Barbarzyńca wziąłem sobie nieświadomy niczego peta z drugiej klatki niejakiego Skorpiona
wydałem na niego 5kk golda pet mial bodajze 60 lvl i co widze?

Używając gryzienia pet atakował po mnie przez co 'psuł' moje gryzienie+dyńke czyli sprawa stawała sie beznadziejna bo zamiast 1,5k dmgu z gryzienia w next rundzie było np 200-300, dlatego tez proponowalbym mozliwośc (nie wiem jak to wyglada od strony technicznej) ze jeśli klikne zegar (to pet atakuje po mnie) natomiast jesli cały zegar przeleci mi wtedy pet atakuje przede mna
(chciałbym od razu odpowiedz jesli ktos zarzuci ze skorpion nie jest dla barby dobry, ok ale wzialem go bo mi sie podobał jako pet-graficznie)

Kolejna rzecz pet z 3 klatki tak samo sprawa ma sie z Tłukiem, jako barbarzynca uwazam go za calkiem fajnego peta który by mnie uzupełnial jednak znowu pet wrzuta fronta ( i ja z niego nie moge skorzystac) tak samo gryzie (akurat ma mocniejsze niz skorpion to gryzienie) ale dalej nie moge tego wykorzystac

Nie mowie tu o taktykach czy innych cudach tylko o mozliwosci wybrania kolejnosci ataku czy pet atakuje jako pierwszy czy po wlascicielu, gdyz bardzo czesto pet po prostu marnuje swoje skille, ewentualnie nie wiem dodac skill w I zakladce ktory powoduje wydanie rozkazu petowi zeby zaatakowal jako 1, tracimy 1 atak ale mozemy skorzystac z mozliwosci jakie daje pecik

Lub tez jesli jest grupa skillem tym pokazujemy cel jaki pet ma zaatakowac (automatycznie jest to ten sam cel co my atakujemy)

Gdyz na dzien dzisiejszy pety niestety sa bezmyslne (ok rozumiem takie jest zalozenie) ale czasem odnosze wrazenie ze totalnie nie ma sensu posiadac peta (na bossie slabszym nie dostaje prestizu, bossy o dziwo zawsze atakuja pety i szybko te potrafia pasc -> mowie o petach 1/2 klatka ktore na bossach typu fyo/dz/modla bez przekazu sa poprostu 'do zabicia w 1 rundzie')

Wiec reasumujac:
Wprowadzenie mozliwosci decyzji czy pet atakuje jako 1 poprzez 'zegar' lub wskazanie celu/decyzje o ataku nowym skillem w 1 zakladce (tracac 1 atak) aby wykorzystac skille peta

Tak mnie naszlo po tym jak pet kolegi znowu zepsul moje gryzienie :D

_________________
Lex retro non agit, chyba ze w taernie :)


20 Lip 2012, o 00:40
Profil WWW
Walczący z drzewcami
Awatar użytkownika

Rejestracja: 2 Cze 2011, o 18:45
Posty: 328
Podziękowano: 83 razy
Otrzymanych podziękowań: 213 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Pety gildyjne.
Pomysł dobry i uzasadniony(Choć juz poruszany z negatywnym skutkiem z tego co sie orientuje) dla nas biednych barbów :) Ja np nie posiadam peta właśnie z powodu psucia gryzaka przez zdecydowaną wiekszość z nich (A to moja kluczowa umka do expa na kotach we 2 )
Ja już sie przyzwyczaiłem do tego ze pet kolegi (twig) zamiast cieniować to gryzie jak opętany doprowadzając mnie do wściekłosci. :)

_________________
Galmachar-Barbarzyńca 140lvl Ostlor Image

Żmij
Attawa
Skin Blasku
Allenor


20 Lip 2012, o 08:38
Profil
Uczeń Simona

Rejestracja: 18 Maj 2012, o 17:43
Posty: 54
Podziękowano: 21 razy
Otrzymanych podziękowań: 13 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Pety gildyjne.
Ja dozuce coś od siebie o motylku
Pet spisuje się świetnie ... ale niekiedy nie leczy przez 4,5,6 tur
Chciał bym alby leczył zawsze !!!!! Za każdym razem gdy brakuje mi czy jemu HP a nie kiedy mu sie chce

_________________
Sheed 80 lvl s3
Druid 44 lvls3
RYC 75 s 5
MO 64 s5
brb 53 ON s5


20 Lip 2012, o 09:47
Profil
Zabójca Tilsai
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Paź 2011, o 22:01
Posty: 799
Podziękowano: 66 razy
Otrzymanych podziękowań: 195 razy
Nick w grze: Eld
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Pety gildyjne.
przydałaby sie też możliwość zrezygnowania z peta chociażby za te 50% ceny początkowej

_________________
We are all the same, players in the game.


20 Lip 2012, o 17:53
Profil
Duma Forum!
Awatar użytkownika

Rejestracja: 5 Paź 2010, o 21:19
Posty: 4832
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 232 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Pety gildyjne.
@Folky

Pety mają swoje zalety i wady, aczkolwiek nie zamierzamy ich w żaden sposób ulepszać :)
Zawsze możesz wziąć alternatywnego peta, generalnie dla Barba był przewidziany Twig/Darkling. Pewnie to jakieś ograniczenie, ale sami je też sobie nakładamy.

Mimo wszystko temat dopiszę i powrócimy do niego w momencie tworzenia nowych petów gildyjnych do walk scenariuszowych - ale nie obiecuje reform :)

_________________
Kreatywność, obiektywizm, optymizm = TESTER!

The First 100 lvl on the Lands of Taern - at 114 the Career has been sacrificed.


20 Lip 2012, o 18:28
Profil
Uczeń Simona

Rejestracja: 18 Maj 2012, o 17:43
Posty: 54
Podziękowano: 21 razy
Otrzymanych podziękowań: 13 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Pety gildyjne.
@ willy

Uważam Ze wy złe podchodzicie do petów jako właściciel motylka . pety maja być udogodnieniem dla właściciela , a tym czasem wychodzi się na tym jak Zabłocki na mydle . Ponad miesiąc czasu zmarnowawszy na expienie motylka wbił 54 lvl ja w tym czasie 3 lvl , a przecież zam ichi + DZ jestem w stanie wbić lvl w ciągu 2 dni . CZy to nie jest zbyt doże obciążenie ? Rozumiem ze pety się expi wolniej ale żeby aż tak ?

_________________
Sheed 80 lvl s3
Druid 44 lvls3
RYC 75 s 5
MO 64 s5
brb 53 ON s5


21 Lip 2012, o 07:39
Profil
Walczący z drzewcami
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 Maj 2012, o 12:32
Posty: 298
Miejscowość: Starogard Gdański
Podziękowano: 64 razy
Otrzymanych podziękowań: 41 razy
Nick w grze: Stachubrach
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Pety gildyjne.
Z motylkiem też są błędy, jak gryzie trzeba zmniejszyć jakość bo ciągle coś zacina...

_________________
Stachubrach-Łucznik [85] OFF :(
Pomogłem? Podoba się? Daj ku f e l k a. :)
Mój kanał na YT: http://www.youtube.com/channel/UC4rLfyOMgD-2IhDf0b6YxOw/feed


22 Lip 2012, o 23:46
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 7 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 428 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron