Odpowiedz  [ 13 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2
 Świecące ryby 
Autor Wiadomość
Uczeń Simona

Rejestracja: 4 Lut 2012, o 13:03
Posty: 72
Podziękowano: 1 raz
Otrzymanych podziękowań: 3 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Świecące ryby
Tak jak koledzy wyżej- lepiej zwiększyć liczbę przy połowie, jak się po 1 zbiera to nudne troche:P az potkow nie robie:P


1 Sie 2012, o 16:51
Profil
Pogromca Valdaroga

Rejestracja: 4 Kwi 2011, o 23:13
Posty: 1301
Podziękowano: 26 razy
Otrzymanych podziękowań: 502 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Świecące ryby
Właśnie przez kilka godzin męczyłem się z robieniem eliksirów poprzez bezwodniki. Teraz, mając bardzo subiektywny punkt widzenia, mogę powiedzieć z czystym sumieniem. NIE OPŁACA SIĘ.

Aby stworzyć ~500 potów trzeba poświęcić nawet 3-4 godziny, a koszt to 4800 zł/10 eliksirów.
Można też oszczędzić sobie godzin żmudnej roboty i kupić je u Zohara za 1 platy/10 eliksirów.
Kiedyś platyna kosztowała 5k, teraz 5-7k... ale to nadal grosze. W tym czasie gracz o moim poziomie mógłby zebrać 20-40 mięsek, co całkowicie pokryłoby koszty.

Kupowanie bezwodników? Cena musiała by być niższa od ceny platyny minus 4800, czyli góra 2k.
Wobec tego powolne łowienie 650 pojedynczych świecących ryb jest prawie równie bezsensowne, co tworzenie inhibitorów.


2 Sie 2012, o 00:22
Profil
Taernijczyk z ekwipunkiem

Rejestracja: 3 Lip 2012, o 10:49
Posty: 17
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Świecące ryby
No to chociaz te zwiekszenie:) 1-4 xD bo przeciez 20 minut wydobywac aby 50 potkow zrobic to przesada a jeszcze problem jak sie wiekszego depo mnie ma:)


2 Sie 2012, o 00:24
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 13 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 346 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron