Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 3 posty(ów) ] 
 Poprawka do Czempionow [X] 
Autor Wiadomość
Jedną nogą w Haligardzie
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Maj 2012, o 09:52
Posty: 31
Miejscowość: Rzeszów
Podziękowano: 5 razy
Otrzymanych podziękowań: 20 razy
Post Poprawka do Czempionow [X]
Siemka. Chciałem Was szanowna Administracjo prosić o wprowadzenie zmian w czemionach.

Już wyjaśniam o co mi chodzi. Są ludzie którzy specjalnie ''plątają'' się po różnych krainach po to by upolować czempiona i może coś z niego wydropić a potem mieć z tego kasę lub ubrać się w tego seta. Jak wiadomo wgrane zostały nowe czempy do jaskiń herszta i można powiedzieć że są one lepsze od innych Jak to ? Bo wypadają z nich flaszki i inhibitory i dlatego są one lepsze (można tak powiedzieć) zamiast wydropionego raru mamy nagrodę pocieszenia :) wszystko pięknie ładnie ale może by tak z każdego czempa wypadały jakieś flaszki i inhibitory ? :] jako nagrody pocieszenia myślę ze pomysł nie jest zły i mógł by być wprowadzony do gry ale to już od Was zależy :]


Pozdrawiam ;)


15 Wrz 2012, o 21:13

Podziękowali: Calipsis (16 Wrz 2012, o 01:34)
Profil
Post Re: Poprawka do Czempionow
Mf nie dropia z niczego, poza czempami...
Wf i SF dropia z bosow więc to wystarcza, czempy są dla setów. A nie flasz i inhibitorow...
inhibitory też dropia z bosow i nie mów mi że nie ma tych słabych, bo słabe możesz zastąpić tymi lepszymi...


16 Wrz 2012, o 19:46
Duma Forum!
Awatar użytkownika

Rejestracja: 5 Paź 2010, o 21:19
Posty: 4832
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 232 razy
Post Re: Poprawka do Czempionow [X]
Generalnie odpowiedź otrzymałeś powyżej. Drop jest ustalany w zależności od rangi moba i jego częstotliwości występowania. Champy są lotnymi bossami z, których można zdobyć sety i tego się trzymajmy. Możliwości zdobycia/stworzenia flaszek/inhi są i nie potrzeba ich powielać.

_________________
Kreatywność, obiektywizm, optymizm = TESTER!

The First 100 lvl on the Lands of Taern - at 114 the Career has been sacrificed.


16 Wrz 2012, o 21:10
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.   [ 3 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 463 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron