Odpowiedz  [ 12 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2
 Malowane przedmioty 
Autor Wiadomość
Uciekinier Taernijczyk
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Wrz 2012, o 14:19
Posty: 4
Miejscowość: Katowice.
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Malowane przedmioty
Uważam iż musisz przeboleć stratę przedmiotu ponieważ na stronie "wiki" jest wszystko dokładnie napisane. Jeśli przedmiot jest zwyczajny może wypaść z ekwipunku w PvP czy PvE zabrany przez śmierć. Jeśli gracz ma ochotę na "dekorowanie" swoich zwykłych przedmiotów musi liczyć się z tym iż może je stracić chowając je do ekwipunku.
Także straciłem taki przedmiot i przez chwile był płacz jednak niestety była to moja wina i musiałem się z tym pogodzić.
Reasumując nie ma sensu malowanych przedmiotów zamieniać na platynowe gdyż jesli nie chcesz tracić realnych pieniędzy kupuj platynę za złoto w grze wtedy płaczu nie będzie a administracja nie będzie musiała dorabiać nowych niepotrzebnych rzeczy jednak kupując platynę administracja gwarantuje ci bezpieczny przelew i to iż te platynę dostaniesz jednak wcale nie zmusza cie do tego abyś ją kupował za pieniądze :)
Pozdrawiam.

_________________
Gram jako: Yethayen Rycerz s4 - 34 poziom. Gildia: Amon Amarth


22 Wrz 2012, o 14:39
Profil
Pogromca Valdaroga

Rejestracja: 4 Kwi 2011, o 23:13
Posty: 1301
Podziękowano: 26 razy
Otrzymanych podziękowań: 502 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Malowane przedmioty
Celem platynowego kolorku jest to, by przedmioty mające związek z platyną były właśnie chronione przed stratą. Jeśli do tego wliczają się nie tylko (cenne) ulepszenia, ale również kupno/naprawa za platynę, to koszt kilkudziesięciu platyny na przemalowanie/morf jak najbardziej uzasadnia uzyskanie statusu platynowego przedmiotu. Samo stworzenie platynowych przedmiotów jako takich, oznacza że administracja chroni przed podobnymi stratami. Zwyczajne przeoczenie, że w tym przypadku tak nie jest.

Myślę, że jeśli temat przejrzał ktoś mający realne wpływy na zmiany w grze, to zapewne dodał to do listy zmian. Wszystkim, którzy uważają że propozycja jest zbędna - przy takim nastawieniu to cud, że w ogóle jakieś zmiany następują. Czyżbyście chcieli, by platyna w formie paczek nigdy nie weszła do użytku?
Zmiana jest niewielka i w pełni uzasadniona. Tyle, że raczej o niskim priorytecie.


22 Wrz 2012, o 15:03
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 12 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 470 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron