Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 5 posty(ów) ] 
 [IDEA] Rary i najnowszy up 

Podoba się???
TAK 18%  18%  [ 2 ]
NIE 45%  45%  [ 5 ]
WYMAGA DOPRACOWANIA 36%  36%  [ 4 ]
NIE MAM ZDANIA 0%  0%  [ 0 ]
Razem głosów : 11

 [IDEA] Rary i najnowszy up 
Autor Wiadomość
Post [IDEA] Rary i najnowszy up
Jak wiadomo celecm najnowszej aktualizacji jest powstrzymanie silnych graczy od bicia słabych bossów i od tzw farmienia...

Tylko że nie każdy robi bossy że je bije 10 razy, albo dopuki mu coś nie poleci... ...nawet na 59 lvl np na geo przejde dla zabawy bo mnie ichi nudzi, albo na inne bossy, tak więc wymyśliłem pomys :) :

Zakładając że geo jest np do 55 lvl'a sprawia to że mamy potem -60% na drop, w moim pomyśle od 50(zakładając że geo jest od 55 lvl obecnie - jak już pisałem) mamy szansę na drop obniżoną o 25-35%(zależnie od bossa).
Po zrobieniu w jedym dniu(od północy do północy) x geo nasza szansa na drop spada o -60% co utrudnia nam farmienie bossa.
Liczba x nie jest dokładnie określoną jako 8 tylko 8-12 aby utrudnić poznanie schematów - jest 50% że nasza szansa na drop spadnie o 60% po 8 geo, po 9 wynosi 60%, a po 10 70%, obojętnie jak się to układa po 12 geo mamy 100% że nasza szansa na drop spadnie o te 60%.
Do tego dochodziła by druga zależność, w której np herszt zamykał się dla graczy na 50 lvl od razu bez żadnej liczby x hersztow, a na ~~90 lvl wszystkie bossy poniżej DZ. Miały by od razu -60%.

Możliwe że mój pomysł jest niezrozumialy gdzy pisałem go z telefonu i nie uważałem na błędy ortograficzne i interpunkcyjne gdyż nie mogę przewijac "okna" do pisania :/ automatycznie mnie przenosi :(


21 Lis 2012, o 17:08
Uczeń Simona
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 Lip 2011, o 13:32
Posty: 50
Podziękowano: 6 razy
Otrzymanych podziękowań: 20 razy
Post Re: [IDEA] Rary i najnowszy up
Napisałem wczoraj na blogu dziś napisze tu ;p
Z jakiej podstawy sądzisz że 55 lvl ma obniżony % na drop z geo ?...
Geomorph ma lvl 60 gracz 55 czyli nawet niedorównujesz poziomowi bosa. A to fragment wpisu dryga:
[balans] Ograniczony drop dla Hlvli z low Lvli bossów – jeżeli max poziom gracza w drużynie jest dużo wyższy od poziomu bossa to szansa na drop maleje do min 40% bazowego. Np. powyżej 40 lvl na Herszcie, 45 lvl na krzyżaku.
I przykład krzyżaka gdzie gracz mający 50% większy lvl od bosa ma obniżone procenty. Wnioskując chyba łatwo dojść że nie masz się czego obawiać i to jeszcze pewnie długi czas. Problem nasuwa sie Hlvl a nie średnim.
Ciekaw jestem jedynie dokładnych przedziałów lvl-owych na każdego bosa, przydało by sie poinformować o takich sprawach.

_________________
Krzychuw - Rycek 118 lvl s1


21 Lis 2012, o 19:05
Profil
Post Re: [IDEA] Rary i najnowszy up
Wiem że geo jest na 60 lvl, najpierw mialem pisać o ichim ale zmieniłem na geo, bo ichi i jego farmienie...
na 100 lvl masz full eq i jedyne na co zbierasz to epik + zbrojka z "natanka"(?), a takimi rarami z geo na to raczej nie zarobisz...


21 Lis 2012, o 19:19
Walczący z drzewcami
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Sty 2011, o 21:20
Posty: 407
Podziękowano: 12 razy
Otrzymanych podziękowań: 17 razy
Post Re: [IDEA] Rary i najnowszy up
Jeszcze wpis ode mnie...
Nie -60% tylko do 60%... Szansa nie spadnie niżej niż 60% normalnej szansy.

Swoją drogą dziwne, że tak z tym walczysz, bo sporo jeszcze minie nim to w ogóle odczujesz ^^

_________________
Fiefiór -s3

http://www.youtube.com/watch?v=bmhVqOY22l8


21 Lis 2012, o 19:24
Profil
Post Re: [IDEA] Rary i najnowszy up
Indywiduum napisał(a):
Jeszcze wpis ode mnie...
Nie -60% tylko do 60%... Szansa nie spadnie niżej niż 60% normalnej szansy.

Swoją drogą dziwne, że tak z tym walczysz, bo sporo jeszcze minie nim to w ogóle odczujesz ^^


Pisałem bez "poprawki" :( Dryga, jakoś nie rzucała mi się w oczy, tylko bramki lvl zauważyłem :(

Znaczy to że pomysł do zamknięcia skoro tak wygląda sprawa :/
Chciałbym prosić moda o zamknięcie w takim wypadku :(


21 Lis 2012, o 19:31
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.   [ 5 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 446 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron