Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 14 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2
 Prolog a reszta kłestów. 
Autor Wiadomość
Duma Forum!
Awatar użytkownika

Rejestracja: 8 Lis 2010, o 01:32
Posty: 4230
Miejscowość: Cagliharmon
Podziękowano: 107 razy
Otrzymanych podziękowań: 303 razy
Post Re: Prolog a reszta kłestów.
A ja podsumuje nieco ostrzej. Ciesze sie, ze dowiadujemy sie nieco o Taernie z questow, ale mnie jako graczowi to nie starcza i albo pomyslicie na powaznie jak cos na to poradzic, albo sama to zrobie, a jako GM chyba najlepiej wiem, ze jak ktos czegos nie zrobi za mnie, to trzeba twardo i konsekwentnie zrobic to samemu, bo nie przywyklam siedziec z zalozonymi rekami.

Tak, to jest grozba (chociaz taka milsza jej odmiana) :P , a mam juz kilka pomyslow w glowie, chociaz wolalabym, by to admini kreowali Taern, a nie gracze (mam tu glownie na mysli siebie, jako gracza).


19 Kwi 2012, o 23:33

Podziękowali: Lwia (20 Kwi 2012, o 09:28)
Profil
Uczeń Simona
Awatar użytkownika

Rejestracja: 6 Cze 2011, o 13:46
Posty: 62
Miejscowość: krater w okolicach Marsa
Podziękowano: 44 razy
Otrzymanych podziękowań: 52 razy
Post Re: Prolog a reszta kłestów.
Amen :D popieram każdą komórką ciała taką postawę.
I tylko dopowiem, jak dla mnie o Taernie nie wiem nic i nijak nic mi w głowie nie zapadło, żadna informacja o tym skąd pochodzę itd. A chyba o to chodzi by coś tam świtało?

_________________
"Istnieje tylko jedna prawda - administracji/biurokracji".

Przypełzła from Gildia: Radykalne Śpiochy.
VD 100 coś lvl, s2.


20 Kwi 2012, o 09:30
Profil
Duma Forum!
Awatar użytkownika

Rejestracja: 8 Lis 2010, o 01:32
Posty: 4230
Miejscowość: Cagliharmon
Podziękowano: 107 razy
Otrzymanych podziękowań: 303 razy
Post Re: Prolog a reszta kłestów.
Albo admini "zrobia" nam Taern, albo sama (a moze i nawet z czyjas pomoca) go zrobie i nie omieszkam podzielic sie moja wizja z innymi :P

Oczywiscie nie wymagam tego na wczoraj, ale samo potwierdzenie / zaprzeczenie, ze zostanie to wziete pod uwage i w miare mozliwosci w przyszlosci bedziemy mieli mozliwosc sie z Taernem zapoznac.

Co ja jako gracz chcialabym wiedziec? mozliwie jak najwiecej, ale ujme to w ogolnych punktach:
-Jakie bylo nasze panstwo, czym sie charakteryzowalo?
-Jacy byli mieszkancy?
-Co nieco na temat polityki i panujacego tam systemu.
-Co nieco o wiekszych taernijskich miastach (z czego slynely, co je charakteryzuje).
-Historia i kultura, mieli jakies miejskie legendy? jakies swieta? jak tak, to jak je obchodzono? jak powstal Taern i jak toczyly sie jego losy?
-Moze co nieco o przebiegu wojny z Utorem, bo chyba nie wpadli po prostu BUM i na drugi dzien Taern upadl, a my ucieklismy ^^

No i inne drobniejsze rzeczy, bo czy nie zastanawialo was jak to jest z tym podzialem na profesje, albo czemu smierc nie zabiera nas na dobre? ja rozumiem, ze sa to czynniki niezbedne, by gra mogla istniec, ale to nie zmienia faktu, ze jakos powinno to zostac wytlumaczone, a przynajmniej ja tak uwazam, a w zasadzie nie jest to jakies strasznie trudne zadanie, bo to swiat fantasy i mozemy tu wymyslac cuda niewidy, a nawet dopasowywac te historie na potrzeby gry.


20 Kwi 2012, o 21:46
Profil
Współpracownik Gnarla

Rejestracja: 31 Lip 2012, o 14:36
Posty: 167
Podziękowano: 152 razy
Otrzymanych podziękowań: 84 razy
Nick w grze: Vari
Post Re: Prolog a reszta kłestów.
Popieram :D warto rozbudowywać fabułę gry, bo niektórych nie trzymją gildie, wojny i te same bossy...

_________________
VD 119lvl Ostlor.
Został Taernijczykiem 16.12.2011 \o/


12 Gru 2012, o 16:38
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.   [ 14 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 501 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron