Odpowiedz  [ 28 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3
 ZŁOŚLIWI I CHCIWI 
Autor Wiadomość
Jedną nogą w Haligardzie

Rejestracja: 29 Paź 2012, o 18:48
Posty: 30
Podziękowano: 1 raz
Otrzymanych podziękowań: 2 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: ZŁOŚLIWI I CHCIWI
Eee tam...skasujmy PvP z gry :D i najlepiej epika dla każdego...

_________________
Mo 81+ Qsiek G : Warriors of Destiny Pzdr ;)


17 Gru 2012, o 16:47
Profil
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Maj 2012, o 22:20
Posty: 143
Miejscowość: Cardiff
Podziękowano: 12 razy
Otrzymanych podziękowań: 28 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: ZŁOŚLIWI I CHCIWI
PvP dla chętnych - przy tworzeniu postaci, możliwość wyboru. Ew. możliwość zmiany związana z kosztem w platynie (jak proponowano powyżej) lub ograniczona czasowo (np. 30 dni).

To że większość graczy wolałaby w spokoju pograć i "czachole" nie mieliby kogo bić, to inna sprawa ;)

_________________
"The meme for blind faith secures its own perpetuation by the simple unconscious expedient of discouraging rational inquiry"


19 Gru 2012, o 03:59
Profil WWW
Uciekinier Taernijczyk

Rejestracja: 22 Lis 2012, o 18:39
Posty: 2
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Odpowiedz z cytatem
Post Re: ZŁOŚLIWI I CHCIWI
Witam

Sam niegdyś dawałem pod rozwagę niektóre pomysły np. że wystarczy wprowadzić blokadę, polegającą na tym, że żaden gracz z wyższym lvl-em (np. o 5 czy 10) nie mógłby zaatakować mniejszego lvl-a albo wprowadzić akceptację na duel, zgadzasz się - walka, odrzucasz - walki nie ma. Obecne rozwiązanie irytuje, znam to dobrze, zaliczyłem sporo "pvp" z koksem lub wersją - koks z dobijającymi kolegami a Pump wyskoczył pewnie wówczas po fajki....

W Taern nie mamy niestety serwa pvp, tylko łączone pvp z pve, stąd i problem. Z jednej strony trzeba się liczyć, że wchodząc na red jest duże prawdopodobieństwo zaliczenia "deda" od znacznie wyższego lvl-a, z drugiej jeden ded i mamy spokój, możemy spokojnie expić sobie dalej. Można psioczyć na obecny stan, ale ten stan ma swój smaczek. Bez zabójców i ich "honorowego pvp" Taern nie byłby Taernem jakim jest obecnie, choć przyznaję potrafi to podnieść ciśnienie. Trzeba podejść spokojnie (potrzebowałem do tego więcej niż chwili...), ponieważ tak jest i nikt tego raczej nie zmieni, sądzę, że z powodu tego smaczku właśnie oraz z powodu "niemożliwych do wprowadzenia rozwiązań, psujących balans gry, grywalność itp." ten stan będzie trwał nadal.

Mnie natomiast ciekawi, czy zrobią coś z instą dla wenda, niektórzy czekają na thorimmy przez rok (ja akurat mam na szczęście), ale pojęcie lotnego bossa nie sprawdza się w tym przypadku całkowicie. Blokowanie drużyny i tego typu sztuczki sprawiają, że nie ma uczciwych zasad podczas bicia tego bossa.

No i tematy rzeka - nabijanie presta, zbyt mało questów, co powoduje, że wbijanie kolejnych lvl jest po prostu nudne, zaś zdobywanie doświadczenia w Taern zmusza nas na chodzenie po kilkaset razy na te same instancje, a można coś zobić, żeby tak monotoniie nie było.

Np. wprowadzić coś w rodzaju battlegroundów, codziennych dostępnych dla sensownie ustawionych przedziałów lvl-owych turniejów, gdzie drużyny po 5 osób walczyłyby ze sobą o kilka, kilkaset tysięcy expa w zależności od poziomu oraz zajętego miejsca.

Można też pomysleć nad możliwością odpisania przedmiotów w celu późniejszej ich sprzedaży innym graczom.


19 Gru 2012, o 15:22
Profil
Zabójca Tilsai
Awatar użytkownika

Rejestracja: 9 Kwi 2012, o 17:58
Posty: 769
Miejscowość: Gdańsk
Podziękowano: 454 razy
Otrzymanych podziękowań: 384 razy
Nick w grze: Maldito
Odpowiedz z cytatem
Post Re: ZŁOŚLIWI I CHCIWI
Gra jest dla zabawy , jak ktoś jest dzieckiem i płacze niech spada:D
Jeżeli boi się śmierci niech nie wchodzi na reda proste , zabijanie to przeciesz głowna zabawa tej gry ;p

_________________
Gram od: 2011-04-13
Image
PEWNE INFORMACJE POZOSTANĄ UKRYTE ! ; )

MALDITO OSTLOR 101
TOLNOR 60
HELLSINGMO OSTLOR 44
VIP OSTLOR 37
OZ TOLNOR 31


19 Gru 2012, o 20:32
Profil
Taernijczyk z ekwipunkiem

Rejestracja: 27 Cze 2012, o 13:37
Posty: 24
Podziękowano: 1 raz
Otrzymanych podziękowań: 9 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: ZŁOŚLIWI I CHCIWI
tytuł tematu brzmi jak wstęp do jakieś fanatyczno-religijnej perory. ;o


20 Gru 2012, o 19:49
Profil
Taernijczyk z ekwipunkiem
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 Gru 2011, o 10:37
Posty: 24
Podziękowano: 3 razy
Otrzymanych podziękowań: 7 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: ZŁOŚLIWI I CHCIWI
No jeśli sie weźmie pod uwagę, że jedna porządna rozpierducha i ma sie 1000pkt +/-, to faktycznie można powiedzieć że obecny system nie jest ok. Praktycznie dwie walki wystarczą, żeby "zamknąć" licznik. Zdecydowanie do zmiany. I popieram ktoś kto ma czerwoną czache powinien mieć mozliwość bicia wszędzie(bez zielonego). Albo uniemozliwienie "niebieskim" chowanie sie na żółtym.

PS. ręce ( i głupie pomysły) precz od wenda. Tak jak jest, jest dobrze :twisted:

_________________
Dobre słowo poparte naostrzoną bronią, jest warte więcej niż samo dobre słowo


20 Gru 2012, o 22:59
Profil
Chodząca legenda
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Sty 2011, o 19:01
Posty: 2181
Podziękowano: 262 razy
Otrzymanych podziękowań: 697 razy
Nick w grze: desacred
Odpowiedz z cytatem
Post Re: ZŁOŚLIWI I CHCIWI
Dr - Dhoire napisał(a):
[...]Mnie natomiast ciekawi, czy zrobią coś z instą dla wenda, niektórzy czekają na thorimmy przez rok (ja akurat mam na szczęście), ale pojęcie lotnego bossa nie sprawdza się w tym przypadku całkowicie. Blokowanie drużyny i tego typu sztuczki sprawiają, że nie ma uczciwych zasad podczas bicia tego bossa. [...]


Nie wiem czy gratulować wytrwałości czy śmiać się z nieporadności. Każdy rar jest do zdobycia. Kwestia kasy. A jeśli przez rok ktoś nie uzbiera na laczki to widać nie są mu raczej potrzebne :roll:

Wend powinien mieć całkiem losowy resp a nie określony przez algorytm jeśli chodzi o ramy czasowe. Pewne powinno być tylko to ile razy w ciągu 24h się pojawi. Problem obstawiania, blokowania itp. zniknie.

_________________
"Fałszywa skromność to najgorszy rodzaj pychy."

"Nie znam się, to się wypowiem."
"Znam się na wszystkim, na niczym dobrze."


21 Gru 2012, o 16:41
Profil WWW
Uciekinier Taernijczyk

Rejestracja: 29 Gru 2012, o 22:21
Posty: 2
Podziękowano: 2 razy
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Odpowiedz z cytatem
Post Re: ZŁOŚLIWI I CHCIWI
A ja akurat nie jestem za wprowadzeniem ograniczenia poziomowego w pvp. Głównie dlatego że takie walki to pomysł średniowiecza kiedy bandyta atakował słabzego i zdobywał rzeczy a czacha oczywiście jest przydatna


30 Gru 2012, o 22:49
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 28 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 466 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron