Odpowiedz  [ 16 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2
 Q Zbroja testowa 
Autor Wiadomość
Taernijczyk z ekwipunkiem
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Sty 2013, o 16:04
Posty: 12
Podziękowano: 3 razy
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Q Zbroja testowa
Mi się podoba, gdy chcesz coś zmofrować, to możesz zobaczyć jak wyglądasz, ( Przed zakupem morfa ) Małe ułatwienie!


28 Sty 2013, o 16:26
Profil
Współpracownik Gnarla
Awatar użytkownika

Rejestracja: 8 Paź 2011, o 17:52
Posty: 171
Podziękowano: 25 razy
Otrzymanych podziękowań: 5 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Q Zbroja testow
A mi sie pomysl jako tako podoba.Co do sprawdzaniu rarow ba wiki , gdzies w gafach jest moj post gdzie kolega zapytal sie mnie ,,co to jest za zbroja z liscmi'' i nie wiedzial tez o istnieniu wiki.
Jestem na tak.


29 Sty 2013, o 03:10
Profil
Uciekinier Taernijczyk

Rejestracja: 25 Sty 2013, o 13:16
Posty: 4
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 2 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Q Zbroja testowa
Jeśli komuś zależy na grze, to w szybkim czasie dowie się czym są rary. Ma do wyboru wiele źródeł, może spytać się starszych graczy na chacie, zajrzeć do wiki. Jeden rar jest również testowy, który zdobywamy jeszcze w prologu, więc raczej można się uświadomić.


29 Sty 2013, o 11:58
Profil
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Q Zbroja testowa
Tenzin napisał(a):
Q na zbroje testową:


Dlaczego taki pomysł?
Nowi gracze by mogli sobie uświadomić dlaczego warto kupywać rary.

Coś się nie podoba? Napisz pod tematem a ja to zmienię!




Taaa. nie podoba mi się słowo kupywać, gdyż

Preferuję formę Kupować


29 Sty 2013, o 13:39
Pogromca Valdaroga

Rejestracja: 4 Kwi 2011, o 23:13
Posty: 1301
Podziękowano: 26 razy
Otrzymanych podziękowań: 502 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Q Zbroja testowa
To nie jest karczma, by treść postu stanowiło wyłącznie poprawianie błędów. No, chyba że byłby to tekst literacki... tutaj liczy się pomysł.

Kilka dni to zbyt długo. Nawet godzina to mogłoby być zbyt długo (turnieje czy inne osiągnięcia). Sam pomysł można by wykorzystać w q jako jego element (np. spotkanie z ponadprzeciętnie trudną grupką, gdzie na czas walki otrzymujemy super-hiper sprzęt z ulepszeniami), gdzie nie można by wykorzystać sprzętu w inny sposób (więc walka odbyłaby się bezpośrednio po otrzymaniu, a po niej powrót do swojego sprzętu).

Byłoby to nawet interesujące rozwiązanie, lecz jego wykonanie może być zbyt trudne względem użyteczności. Fabularnie można wszystko uzasadnić; byłby to np. księżycowy set, który można wykorzystać tylko raz przy pełni księżyca (wyjaśnia to jego zniknięcie).


29 Sty 2013, o 16:15
Profil
Jedną nogą w Haligardzie
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 Sty 2013, o 21:22
Posty: 36
Podziękowano: 103 razy
Otrzymanych podziękowań: 2 razy
Nick w grze: Myrlin
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Q Zbroja testowa
Cytuj:
Kilka dni to zbyt długo. Nawet godzina to mogłoby być zbyt długo (turnieje czy inne osiągnięcia). Sam pomysł można by wykorzystać w q jako jego element (np. spotkanie z ponadprzeciętnie trudną grupką, gdzie na czas walki otrzymujemy super-hiper sprzęt z ulepszeniami), gdzie nie można by wykorzystać sprzętu w inny sposób (więc walka odbyłaby się bezpośrednio po otrzymaniu, a po niej powrót do swojego sprzętu).

Byłoby to nawet interesujące rozwiązanie, lecz jego wykonanie może być zbyt trudne względem użyteczności. Fabularnie można wszystko uzasadnić; byłby to np. księżycowy set, który można wykorzystać tylko raz przy pełni księżyca (wyjaśnia to jego zniknięcie).


Twoja propozycja bardziej mi odpowiada. Można by to było dorzucić do wątku głównego jako np. walkę z bardzo groźnym Utorczykiem, albo po prostu jako osobny quest.

_________________
Spakie lvl 64 MO s2
Myrlin lvl 95 Druid s2


29 Sty 2013, o 16:57
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 16 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 394 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron