Odpowiedz  [ 4 posty(ów) ] 
 Wojna X vs X 
Autor Wiadomość
Błądzący w Tunelach

Rejestracja: 14 Lut 2012, o 20:33
Posty: 137
Miejscowość: Warszawa
Podziękowano: 4 razy
Otrzymanych podziękowań: 29 razy
Nick w grze: IceG
Serwer: HardCore
Odpowiedz z cytatem
Post Wojna X vs X
Witam
Podczas wojny zauważyliśmy pewien, nazwijmy to, "bug". Gdy 3 osoby +2 psa chcą zaatakować 5 osób (łącznie przeciwnicy mają sporo SL więcej) to czasami włącza się walka 3+2 vs 3 osoby (2 osoby zostają wyrzucone z 5). Po walce grupa 3+2 dostaje ujemny honor (i to nie mało). Wojna jest oczywiście "honorowa" .

Moją propozycją jest "wyłączanie" psów w takim wypadku LUB wyłączenie wyrzucania osób z większej grupy. Wojna honorowa nie powinna w żaden sposób zmniejszać honor jak sama nazwa wskazuje.

Dodam, że te 2 osoby z przeciwnej drużyny, które zostały wyrzucenie NIE MIAŁY ochronki na 100%. Zdarzyło się to już nam nie raz.

Pozdrawiam
Artemidkaa

_________________
Icegirl S4 ryc expiący na mokrych 40 OFF Mielony i Schabowy
IceG/Artemidkaa S5 Łuk 114+ Avalon X


28 Lut 2013, o 18:31
Profil
Uczeń Heremona
Awatar użytkownika

Rejestracja: 2 Lut 2012, o 19:23
Posty: 533
Miejscowość: Podrzecze (małopolskie)
Podziękowano: 370 razy
Otrzymanych podziękowań: 229 razy
Nick w grze: Basfau
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Wojna X vs X
a możeby tak wyłączyć pety w wojnie gildyjnej, bo ogar raczej nie da rady tłukowi ;)

_________________
Basfau - druid 116lv S3/S7
http://scr.hu/5nu/8uwes kod na nieśmiertelność

"Jestem chory na Polskę" ~ Jerzy Duda-Gracz

AvE Ja <3
Matematyka: Twierdzenie Drygurosa brzmi? Bug^2 + Lag^2 = Up^2


28 Lut 2013, o 18:33
Profil
Błądzący w Tunelach

Rejestracja: 14 Lut 2012, o 20:33
Posty: 137
Miejscowość: Warszawa
Podziękowano: 4 razy
Otrzymanych podziękowań: 29 razy
Nick w grze: IceG
Serwer: HardCore
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Wojna X vs X
Każdy ma możliwość expienia peta jakiego chce więc wg mnie nie powinno się całkowicie wyłączać petów- tylko w określonych sytuacjach np. gdy ma być duża różnica między lvl jak tutaj.
Nie mniej jednak pet powinien zostawać gdy ktoś specjalnie atakuje kogoś kto ma peta, bo czasami mogą się właśnie tak umówić, że walka będzie 1 vs 1+1.

_________________
Icegirl S4 ryc expiący na mokrych 40 OFF Mielony i Schabowy
IceG/Artemidkaa S5 Łuk 114+ Avalon X


28 Lut 2013, o 18:40
Profil
Błądzący w Tunelach

Rejestracja: 2 Lut 2012, o 11:21
Posty: 80
Podziękowano: 7 razy
Otrzymanych podziękowań: 5 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Wojna X vs X
Powiem tak mam 61 lvl zaatakowac chciaem 48 wyswietlil mi sie komunikat "jest to walka niehonorowa" ok poszedlem dalej
W tym przypadku suma mojego lvla przekracza wygraniczone 20% pomiedzy przeciwnikami i nie ma opcji zebym z nim walczyl.
Druga sytuacja atakajue osobe o 2 lvle wyzsza, nic w tym dziwnego, ale wyswietla mi sie znowu komunikat "jest to walka niehonorowa" o co chodzi? a tak mam psa wlaczonego dlatego nie moge zaatakowac.

W przedstawionym przypadku Ica atakuje 5l osob MSL maja wiekszy niz my we 3 + 2 ogary i co sie okazuje? w walce uczestniczy 8 osob a dokladniej 6 + 2 ogary.
Ja sie pytam gdzie sie podzialy 2 osoby? oraz czemu nie pojawil sie komunikat "jest to walka niehonorowa" ?? bo w wojnie honorowej cos takiego nie powinno miec miejsca.

Jest to bug ktory zostal przez was zignorowany dlatego zdecydowalismy sie napisac to na forum by dostac poparcie od innych graczy. W wyniku tego buga dostalem -578 honoru od osoby jest to bardzo duzo gdyz jak juz zauwazylem bijac duszki z psem normalnie powinienem miec 0 presta, tutaj w gildii mam 2 presta.

POzdrawiam :)


PS sorki za brak roznych znakow ;x wiem analfabeta ze mnie ;D


28 Lut 2013, o 19:10
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 4 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 430 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron