Odpowiedz  [ 5 posty(ów) ] 
 Staty w rarach 
Autor Wiadomość
Błądzący w Tunelach

Rejestracja: 24 Lut 2012, o 18:28
Posty: 103
Podziękowano: 1 raz
Otrzymanych podziękowań: 12 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Staty w rarach
Będą wchodzić nowe bosy, była mowa o nowych rarach. Maja być jakieś bardziej wymyslne itd... ja mam jednak pytanie o wymagania rarów.

Pytanie odnośnie rozkładu statystyk w poszczególnych rarach. Wiele osób wbija wiedze sheedowi(nie wiem jak to jest z rycem i barbą). Nie ma jednak rarów ułatwiających pojścię ta drogą w rozwoju postaci. Czy to jest robione celowo? Obecnie potrzebny jest reset. Gdyby były owe rary, to dało by to wiele więcej możliwości. Rary maja wymagania bazowe, których też nie potrafie zrozumieć. Dla mnie idealnym rarem jest np: sentrion... tylko że ma wymagania których nie spełnie.

Czy będą wprowadzone takie rary? Np: z sama wiedzą, bez wymagań?


28 Mar 2013, o 23:56
Profil
Taernijczyk z ekwipunkiem
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 Gru 2011, o 10:37
Posty: 24
Podziękowano: 3 razy
Otrzymanych podziękowań: 7 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Staty w rarach
Tak jest to robione celowo. A czemu? Bo nie można mieć wszystkiego. Dużo zręki, dużo hp, dużo siły, generalnie dużo wszystkiego. Wtedy by powatał ubersoldier :mrgreen: , który kosiłby wszystko i wszystkich. Nie sądzisz, że wtedy gra zrobiłaby sie za łatwa?

_________________
Dobre słowo poparte naostrzoną bronią, jest warte więcej niż samo dobre słowo


29 Mar 2013, o 00:21
Profil
Błądzący w Tunelach

Rejestracja: 24 Lut 2012, o 18:28
Posty: 103
Podziękowano: 1 raz
Otrzymanych podziękowań: 12 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Staty w rarach
No musze powiedziec że nie jestem specjalistą od buildów postaci...ale wydawało mi sie, że nie mozna miec dużo wszystkiego. Nawet robiąc sheeda decyduje sie miec więcej zreki, kosztem siły/HP, lub więcej kondy kosztem np: zreki/many...Ja nie mam duzo zreki, siły, many i ondy, więc gdzie tu jeszcze moc i mana... Po prostu ceny jednych rarów by spadły, a innych wzrosły.


29 Mar 2013, o 00:42
Profil
Jedną nogą w Haligardzie
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 Lut 2013, o 19:45
Posty: 25
Podziękowano: 41 razy
Otrzymanych podziękowań: 25 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Staty w rarach
Tak jak napisano powyzej nie mozna miec wszystkiego za wiele. Inwestowanie w wiedze jest dobre lecz ma to swoj minus. Robimy cos kosztem czegos. Jedynym przedmiotem rarem dla fizoli jest dagorlim, powinien on wystarczyc. :D Gdyby takie rary powstaly powstalo by zamieszanie i pytania typu: Mam w koncu dawac punkty w wiedze czy nie? Jak dla mnie powinno zostac jak jest. :)


2 Kwi 2013, o 23:20
Profil
Błądzący w Tunelach

Rejestracja: 24 Lut 2012, o 18:28
Posty: 103
Podziękowano: 1 raz
Otrzymanych podziękowań: 12 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Staty w rarach
Nie przemawia to zbytnio do mnie...bo co jeśli ja tak chce? Wy mówicie że nie można...ale czemu? Jedyna różnica między możliwością skorzystania z takich rarów, a jej brakiem ...to różnica między robieniem resetu stat, a brakiem takiej konieczności...plus oczywiście ewentualne mniejsze koszty innego zestawu. Teraz jeśli chce wbijac uniki na 2PA/1PA muszę robić reset, a mógłbym po prostu kupić pasujący mi(lub nie) rar i ewentualnie wbić pare punktów


2 Kwi 2013, o 23:56
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 5 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 485 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron