Odpowiedz  [ 8 posty(ów) ] 
 Procenty 

Zgadzasz się ?
Tak 38%  38%  [ 3 ]
Nie 63%  63%  [ 5 ]
Trzeba dopracować(napisz jak w poscie) 0%  0%  [ 0 ]
Razem głosów : 8

 Procenty 
Autor Wiadomość
Odpowiedz z cytatem
Post Procenty
Witam
Z moich obserwacji wynika że trafianie/omijanie jest bardzo uzależnione od wyników komend /stats i /statsd ( miałem więcej niż 70% w przedziale 60-69% i nie trafiłem 2 rundy z rzędu 5 ataków 60-67%, wtedy obniżyły się procenty i już mieściłem się w przedziale, po czym już trafiałem normalnie)

Jednak istnieją pewne błędy
np nie powinno być 90-100% tylko 90-99% i 100%+ dlaczego ?

Jak wiadomo na takich postaciach jak druid, sh, ryc mają swoje buffy pozytywne( rozkaz,uniki,KO,leczenie itp) uważam że te profesje tracą najwięcej w wyniku tej niedogodności - dlaczego ?
często ich uroki są wbijane na więcej niż 100% a więc nawet nie ma mowy o tym żeby nie weszły, pomimo to wbijają do komendy /stats i podstawiają się pod ataki 90-100% jako trafione przy czym oszukują bo są też wpisywane jako trafienia (komenda /statsd), rozumiem że jeśli miałyby 99% to istnieje jeszcze jakaś szansa na to że nie wejdą i mogą być wpisane.
dzięki uznaniu nowego podziały uroki nie bd niszczyć naszych procentów
można też wprowadzić aby ataki na 100%+ nie były wcale wliczane bo to i tak nie ma sensu skoro i tak wejdą ???


9 Kwi 2013, o 20:20
Zabójca Tilsai
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Paź 2011, o 22:01
Posty: 799
Podziękowano: 66 razy
Otrzymanych podziękowań: 195 razy
Nick w grze: Eld
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Procenty
wiesz w ogóle co pokazują komenty /stats i /statsd?

_________________
We are all the same, players in the game.


9 Kwi 2013, o 21:09
Profil
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Rejestracja: 2 Lip 2011, o 10:30
Posty: 87
Podziękowano: 45 razy
Otrzymanych podziękowań: 33 razy
Nick w grze: Phantom
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Procenty
Tak napiszę coś do tej komendy stats.. Otóż jest pewnie taki można powiedzieć błąd że nabijają się bufy rzucane na 100%, chociaż to nic wielkiego to mi się jeszcze o coś innego rozchodzi. Ja mam na łuku 96% na wrzucenie zmysłu to oczywiście zalicza się do tego 90-100. Jest jeszcze szansa że nie wejdzie i teoretycznie powinien się zaliczyć do tego 90-100 jako nie trafiony, a tu ZONK, bo atak wtedy w ogóle nie jest liczony.

_________________
We think too much and feel too little.


9 Kwi 2013, o 21:45
Profil
Zabójca Tilsai
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Paź 2011, o 22:01
Posty: 799
Podziękowano: 66 razy
Otrzymanych podziękowań: 195 razy
Nick w grze: Eld
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Procenty
Przeprobest napisał(a):
Tak napiszę coś do tej komendy stats.. Otóż jest pewnie taki można powiedzieć błąd że nabijają się bufy rzucane na 100%, chociaż to nic wielkiego to mi się jeszcze o coś innego rozchodzi. Ja mam na łuku 96% na wrzucenie zmysłu to oczywiście zalicza się do tego 90-100. Jest jeszcze szansa że nie wejdzie i teoretycznie powinien się zaliczyć do tego 90-100 jako nie trafiony, a tu ZONK, bo atak wtedy w ogóle nie jest liczony.


te komendy pokazują obronę i ataki, a nie buffy

_________________
We are all the same, players in the game.


9 Kwi 2013, o 21:56
Profil
Pogromca Valdaroga

Rejestracja: 4 Kwi 2011, o 23:13
Posty: 1301
Podziękowano: 26 razy
Otrzymanych podziękowań: 502 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Procenty
Koperek, czytaj ze zrozumieniem
Cytuj:
Ja mam na łuku 96% na wrzucenie zmysłu to oczywiście zalicza się do tego 90-100. Jest jeszcze szansa że nie wejdzie, atak wtedy w ogóle nie jest liczony.


Spróbowałem i mi wszystkie buffy poniżej 100% zalicza jako udane, niezależnie jaki jest stan faktyczny. Jak ktoś koniecznie chce, mogę pokazać 104/104 ataków w tym przedziale.
http://img802.imageshack.us/img802/1238/zms.png


10 Kwi 2013, o 05:29
Profil
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Procenty
Do komendy stats i statsd są liczone: leczenie, źr, pozostałe buffy druida oraz KO i uniki to na pewno bo sprawdzałem innymi klasami nie mam możliwości ... pomimo że 100%+ mają idą do 90-100%


10 Kwi 2013, o 09:05
Zabójca Tilsai
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Paź 2011, o 22:01
Posty: 799
Podziękowano: 66 razy
Otrzymanych podziękowań: 195 razy
Nick w grze: Eld
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Procenty
byłem przekonany, bez sprawdzania tego, że te komendy nie pokazują buffów, mimo wszystko sprawdziłem i jest to lekko bez sensu :P

_________________
We are all the same, players in the game.


10 Kwi 2013, o 10:48
Profil
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Procenty
Samo ich wliczanie jest źle bo jak ma się ten 20 lvl to niektóre bufy można próbować i na 50% wbić na siebie
Mi chodzi o korektę w postaci:
-bufy wpisują się tylko do jednej z komend
-albo jest stworzona kategoria 100%+ albo bufy i ataki od 100% nie są już wpisywane bo to nie ma sensu a teraz nam tylko nabijają trafienia w obu komendach
- bufy do 99% są wpisywane bo zawsze jest ta szans że nie wejdzie


10 Kwi 2013, o 15:33
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 8 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 483 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron