Odpowiedz  [ 1 post ] 
 PUMPMASTER 

Co sądzisz o propozycjach?
Podpisuję się rękami i nogami za wszystkimi zmianami !! 63%  63%  [ 10 ]
Jestem tchórzliwy, unikam pvp, stanowcze nie zmianom !! 19%  19%  [ 3 ]
Nie mam swojego zdania. 6%  6%  [ 1 ]
Jestem za niektórymi zmianami/chciałbym sam coś zaproponować. 13%  13%  [ 2 ]
Razem głosów : 16

 PUMPMASTER 
Autor Wiadomość
Jedną nogą w Haligardzie

Rejestracja: 12 Gru 2013, o 14:25
Posty: 42
Podziękowano: 24 razy
Otrzymanych podziękowań: 4 razy
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post PUMPMASTER
Witam



Chodzi o obecnego Pumpmastera który jest nieudanym żartem twórców gry. Pominę fakt że owszem, stary pump był trochę słaby, ale spełniał swoje zadanie, chociaż niektórzy go ubijali ( ale gracz przeżywał niemal zawsze ) Pominę to że pojawia się on na black ( właśnie, ochronka na black, jakaś kpina, przecież to miało być miejsce dla ogólnej rozwałki i masakry) i przejdę do konkretnych przykładów jak bardzo pump jest beznadziejny.

Taern to gra w klimacie starodawnym fantasy, i miejscami mniej, a miejscami bardziej, ale trzyma ten klimat. Aż do pumpmastera....

Przykład z dzisiaj - Gość coś tam ode mnie chciał, odmówiłem, zaczał mnie wyzywać.( było to na małzach) Reakcja chyba logiczna-zaatakowałem go. A tu Pump. Różnica wynosiła około 20 lvl, ale to nie ma nic do rzeczy. Bo jak uzasadnić fabularnie że ktoś kto mnie zwyzywa, nie może dostać ode mnie w papę, bo jest nietykalny?


Proponowane zmiany:

1.Całkowite usunięcie Pumpa z pola czarnego.

2.Ogólne zmniejszenie szansy na pumpmastera o 1/3, i dodanie progu różnicy 30 lvl kiedy to przy tej różnicy szansa jest mikroskopijna (w grupowym pvp sytuacja zmienia się dynamicznie i te 30 lvl to nic. Ktoś padnie, ktoś doskoczy i już jest problem)

3.Osłabienie go(tak żeby pt 5x140 nie składało się w kilka sekund)

4.Usunięcie ochronek, sadysty i jakichkolwiek dodatkowych kar na polu czarnych - ono jest po to żeby się naparzać bez zasad, i niech tak pozostanie.

Dołączam ankietę.

_________________
Ten granatowy barbarzyńca z Larkas


21 Gru 2013, o 15:39
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 1 post ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 425 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron