Odpowiedz  [ 16 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2
 Blokowanie drużyny na bossach czyli chamstwo graczy 
Autor Wiadomość
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 Sty 2013, o 14:47
Posty: 119
Podziękowano: 23 razy
Otrzymanych podziękowań: 11 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Blokowanie drużyny na bossach czyli chamstwo graczy
Witajcie

Jak dla mnie pomysł słuszny dodał bym tylko brak możliwości blokowania na Wendzie drużyny bo bywa tak że 2 osoby w party bija Wenda a reszta się tylko modli żeby ktoś padł żeby dołączyć lub gildyjnie go biją .

Edit do poniżej
A co mnie interesuje blok na Wendzie kto pierwszy ten ma anie że jeden złapie robi blok i woła gildie lub znajomych a 20 stoi obok PARODIA . Złapałem Wenda tylko 3x raczej zdążyłem wejść przed blokiem . Bywa tak że Wend stoi i parę osób koło niego ale jest i tak że na mapce brakuje miejsca na kliknięcie żeby iść dalej a to już jest chore (żałuje że nie zrobiłem ss). Dla mnie boss pojawiający się jak czamp to parodia ,anomalia systemowa i nie mam zamiaru tracić na szukanie go i liczyć że może mi się uda go złapać bo takich szukających jest w pip .

_________________
VD 120 +

Czegoś nie potrafisz to rób to częściej i więcej żeby przełamywać progi w codziennym Życiu


Ostatnio edytowany przez Boogiboy 21 Sty 2014, o 10:49, edytowano w sumie 2 razy



20 Sty 2014, o 15:34
Profil
Jedną nogą w Haligardzie

Rejestracja: 3 Lis 2012, o 13:51
Posty: 37
Miejscowość: Wołomin
Podziękowano: 32 razy
Otrzymanych podziękowań: 7 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Blokowanie drużyny na bossach czyli chamstwo graczy
z tym wendem to juz naprawde przesadziles... To jest lotny boss czyli tak samo jak czemp i gdyby wprowadzli to i na nie musialoby to dzialac bo one teaz sie respia w roznych miejscach. Teraz tylko tak piszesz bo go pewnie nigdy zlapac nie mozesz, a gdybys zlapal to bys napewno bloka dal zeby nikt nie skoczyl i gildie wolal.

_________________
Legionistaa - sheed 76
Krzychu - druid 75
AveDymki - voodoo 33
MrsTarcza - rycerz 41


Nie programujcie w święta - bug się rodzi.


20 Sty 2014, o 18:16
Profil
Jedną nogą w Haligardzie
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Maj 2013, o 20:51
Posty: 29
Podziękowano: 1 raz
Otrzymanych podziękowań: 1 raz
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Blokowanie drużyny na bossach czyli chamstwo graczy
Co do Blokowania na bossach będę za większością (czyli nie grać z czubem a jak już się trafi to jemu zablokować nawet wywalając na sekundę przed atakiem na bossa). Jednak Blok na Wendzie nie powinien istnieć. Nie wiem ile razy go szukałem ,ale kilka set razy nawet gildiowo (gildia z 1 strony bo też w takowej byłem). Nigdy nie trafiłem jako 1 na Wenda ale jako 2 bardzo często. Niestety był blok. Wiecie ile mam Wendów w osiągnięciach? DWA Na ileś godzin szukania Wenda .....DWA Gdyby nie blok miałbym DWIEŚCIE +

_________________
Dr120+ Ryc100+ Sh70+
Łuk58+ BB64+ Mo99+
Vd71+


21 Sty 2014, o 11:21
Profil
Pogromca Valdaroga
Awatar użytkownika

Rejestracja: 4 Cze 2011, o 20:32
Posty: 1947
Miejscowość: Wrocław
Podziękowano: 442 razy
Otrzymanych podziękowań: 514 razy
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Blokowanie drużyny na bossach czyli chamstwo graczy
Ayzeya napisał(a):
Co do Blokowania na bossach będę za większością (czyli nie grać z czubem a jak już się trafi to jemu zablokować nawet wywalając na sekundę przed atakiem na bossa). Jednak Blok na Wendzie nie powinien istnieć. Nie wiem ile razy go szukałem ,ale kilka set razy nawet gildiowo (gildia z 1 strony bo też w takowej byłem). Nigdy nie trafiłem jako 1 na Wenda ale jako 2 bardzo często. Niestety był blok. Wiecie ile mam Wendów w osiągnięciach? DWA Na ileś godzin szukania Wenda .....DWA Gdyby nie blok miałbym DWIEŚCIE +

no widzisz a ja szukam wenda ze znajomymi bo moja gildia ni elubi go szukac i mam wendow 9 a szukalem go moze z 30-40 razy wiec kwestia szczęscia i dogadania się z ludzmi

_________________
Druid 129 i wciąż rośnie:) MO 134 nawalam z fireballa:D
100 level wbity 4.09.2014 :)
"Quis custodiet ipsos custodes?"
Morana ubita na 111 levelu. 21.05.2015 w składzie sh,bb,łuk,ryc...


21 Sty 2014, o 15:03
Profil
Współpracownik Gnarla

Rejestracja: 31 Lip 2012, o 14:36
Posty: 167
Podziękowano: 152 razy
Otrzymanych podziękowań: 84 razy
Nick w grze: Vari
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Blokowanie drużyny na bossach czyli chamstwo graczy
Ludzie taka własnie jest cała idea i piekno Wenda, że musisz go szukac a kto złapie ten ma, on i jego znajomi. Gildie szukają w 20 osób i jest zabawa. Blok off popsułby wszystko bo co z tego, że łapiesz jak do Ciebie dołączają... Co do normanych bossów to jak napisali wyżej, ostracyzm i po gościu.

_________________
VD 119lvl Ostlor.
Został Taernijczykiem 16.12.2011 \o/


21 Sty 2014, o 15:27
Profil
Taernijczyk z ekwipunkiem

Rejestracja: 15 Lis 2012, o 16:41
Posty: 21
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 1 raz
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Blokowanie drużyny na bossach czyli chamstwo graczy
Takiego delikwenta po walce się ora, ale na drugi raz patrz czy opłaca się uciekać, gdy widzisz, że boss ma mało hp i go dobiją sami. Jestem zdecydowanie na nie, bo to jest nie potrzebne. :)


31 Sty 2014, o 17:16
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 16 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 400 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron