Odpowiedz  [ 6 posty(ów) ] 
 Rozładowywanie psycho 

Czy chciałbyś mieć możliwość użycia takiego przedmiotu?
Tak 79%  79%  [ 15 ]
Nie 21%  21%  [ 4 ]
Razem głosów : 19

 Rozładowywanie psycho 
Autor Wiadomość
Współpracownik Gnarla
Awatar użytkownika

Rejestracja: 9 Cze 2013, o 16:48
Posty: 198
Miejscowość: BDG
Podziękowano: 252 razy
Otrzymanych podziękowań: 313 razy
Nick w grze: ArGes
Odpowiedz z cytatem
Post Rozładowywanie psycho
Witam

Często spotkac sie można w grze z sytuacją dośc intrygującą , otóż rozbieraniem się z psycho , traceniem pkt zreki/many/hp/wiedzy itd na potrzeby expienie wybranego rara.
Niekiedy gracze doprowadzają w spośob zaiste mozolny by psycho rozładować przez co mogą expić inne bez ryzyka podziału expa.

Moją propozycją jest wprowadzenia do gry substancji która po zastosowaniu w ulepszaczu rozładowywała nam psycho.

Idąc na dłuzsze farmienie misia, bądz jaski gracze nie musieli by sie rozbierać by wyexpić porzadane psycho.

Proponuję trzy rozwiązania :
1) Substancja dostępna do kupienia w akcesoriach sklepowych- koszt to 5 platy i 5000złota ( oczywiście to przykład)

2) Substancja którą można wylocić z mobów na drodze czyszczenia inst , np grupki rogatych przed fyo , karakany przed modla, itd.

3) Substancje można zdobyć ze zleceń od Kimerula maga /Rocka Ollona .

Co do sposóbów użycia danej substancji , podam 2 opcje;
1) Zwykłe proste przeciągnięcie na wybrane przez siebie psycho , po czym nastepuje rozładowanie( użycie podobne do potania)

2) w formie ulepszania eq w sklepie.
-przeciągamy eq na wskazane pole , wkładamy substancje i wsio. Koszt tej operacji to powiedzmy 15k golda.

Myśle że pomysł z tym przedmiotem nie jest zbyt trudny do wykonania , a na pewno jest wiele osób którym takowa opcja z rozładowaniem eq by się przydała.

Ave JA

_________________
"Ból jest tymczasowy...może trwać minutę, godzinę , dzień, miesiąc a nawet rok...Lecz w końcu ustąpi...
Natomiast gdy sie poddam , będzie trwał wiecznie"


6 Maj 2014, o 10:46

Podziękowali: Podwójny (7 Maj 2014, o 21:52)
Profil
Walczący z drzewcami
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Wrz 2011, o 22:12
Posty: 406
Podziękowano: 138 razy
Otrzymanych podziękowań: 169 razy
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Rozładowywanie psycho
Temat pojawił się już na forum, ale jako że podałeś przykładowe rozwiązania przedmiotu, który rozładuje psychorary podeślę link i pozostawię otwarte.

viewtopic.php?f=121&t=31216&hilit=roz%C5%82adowywanie

Dorzuciłem ankietę.

_________________
"Każdego dnia budzimy się, by walczyć o jutro, każdej nocy zasypiamy marząc o lepszej przyszłości"


6 Maj 2014, o 13:13
Profil
Walczący z drzewcami
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Wrz 2010, o 18:45
Posty: 332
Podziękowano: 34 razy
Otrzymanych podziękowań: 358 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Rozładowywanie psycho
Jak najbardziej na +.

Pomysł się wpasowuje w klimat, bo rozładowując tracisz eskę którą poświeciłeś na ładowanie, czyli bilans jest ok.
Na wlacz/wylacz psycho nie było szans, bo by eska nie schodziła.

Sadzę że najlepsza opcja to dorzucić do sklepu flachę jak Manamer, nazwać ja jakoś dziwnie i pomalować na czerwono. Działanie miała by odwrotne do manamera.
Nie musi być jakoś szczególnie droga, bo sama strata załadowania, które trzeba będzie ponowić już jest cena samą w sobie. Ot takie usprawnienie jak mycie bufów gildiowych.

_________________
Nigdy nie kłóć się z głupcem, ludzie mogą nie dostrzec różnicy.


6 Maj 2014, o 18:42
Profil
Chodząca legenda
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Kwi 2011, o 03:06
Posty: 2255
Miejscowość: Wawa
Podziękowano: 216 razy
Otrzymanych podziękowań: 865 razy
Nick w grze: Szymdaro
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Rozładowywanie psycho
A moje zdanie pozostaje niezmienne, takie samo jak w temacie podesłanym przez Dragonn'a. Zbytnie ułatwienie, niepotrzebny dodatek moim zdaniem. Jestem na nie.

_________________
Mój kanał na YT

Życie jest jak szachy: albo posuwasz królową, albo bijesz konia.
Życie jest jak szachy: najbardziej żałujemy ruchów, których nie możemy cofnąć.
Prawdziwie wolnym człowiekiem jest tylko ten, kto nikogo nie kocha.


6 Maj 2014, o 19:53
Profil WWW
Walczący z drzewcami
Awatar użytkownika

Rejestracja: 2 Lip 2011, o 12:48
Posty: 357
Podziękowano: 210 razy
Otrzymanych podziękowań: 134 razy
Nick w grze: Pyrqo
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Rozładowywanie psycho
Szymdaro napisał(a):
A moje zdanie pozostaje niezmienne, takie samo jak w temacie podesłanym przez Dragonn'a. Zbytnie ułatwienie, niepotrzebny dodatek moim zdaniem. Jestem na nie.


Od razu nie, a czemu ? Bo administracja powiedziała że nie będzie systemu który wyłączy psycho? I dlatego odrzucacie inne powiązane z tym propozycje?...
Jakby ktoś napisał o dielektrykach z czujki to by go połowa forum wyśmiała a tera wow :o jaki super pomysł.
Pomysł jak najbardziej na +, klimatyczny, łatwy do wprowadzenia. Myślę że do przetestowania.

_________________
Lvl:132 Na s2 Larkas Tolnor od 16.07.12


7 Maj 2014, o 21:55
Profil
Chodząca legenda
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Kwi 2011, o 03:06
Posty: 2255
Miejscowość: Wawa
Podziękowano: 216 razy
Otrzymanych podziękowań: 865 razy
Nick w grze: Szymdaro
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Rozładowywanie psycho
Szymdaro napisał(a):
Może jest to i jakieś rozwiązanie, ale dla mnie zbędne, jeszcze bardziej ułatwi grę. Jeśli ładujemy to wiemy na co się decydujemy i jakie są tego konsekwencje, chcesz później expić co innego - to ubierz zamienni w eq i po problemie.


Jak wspomniałem - nie istnieje tutaj żaden problem, który wymaga interwencji systemowej. Jeśli jakiś gracz ma problem może go całkowicie rozwiązać samemu, od tego ludzie mają zapasowe eq.

Znam graczy, którym zależy na przykład na punktach i bonusach = biegają z czterema mauremysami na instancje, dwa wyexpionem naładowane na drogę, dwa inne rozładowane na bossa, żeby expić coś innego. Wersja dla ubogich to założyć inne, posiadane zamienniki eq, chociażby klasę niższe, np: fulgury zamiast mauremysów albo cokolwiek innego. Sam doskonale wiem, jaki trud sprawia expienie psycho, przekładanie na każdego bossa eq, miałem zapasową starą opokę zamiast dmorlungu, karldery zamiast skoganów, lawinę zamiast allenora, sphaere zamiast yurugu. Bieda po całości, ale inni, którym bardziej zależało na mocy postaci kupowali to samo eq, które rozładowywali na 1 poziomie i przekładali na bossach, aby expić co innego, a w grze caly czas korzystać z wyexpionych i naładowanych. Byłoby bardzo nie fair robienie teraz takich ułatwień, do tej pory trzeba albo inwestować, albo tracić i się trochę pomęczyć. Moim zdaniem powinno zostać tak jak jest, świadomie ładuję eq, rozumiem, że będzie ileś czasu naładowane, a to że nagle będę chciał expić coś innego to już tylko i wyłącznie moja zachcianka. Jak ja chciałem iść na miśka, a nie chciałem zakładać opoki i karlderów, żeby nie tracić punktów, to robiłem 3 dni wieżę, rozładowywałem dmorlung i skogany a następnie wybijałem powiedzmy 3k mięsek w rozładowanym eq, a później ładowałem je, bo ponownie było mi potrzebne, taki miałem kaprys.

Oczywiście twój pomysł dla ciebie jest świetny, dla mnie nie jest, mamy prawo się nie zgadzać. Podałem dlatego moją argumentację w bardziej rozbudowanej formie, skoro krótką uznałeś za samo czepianie się i negowanie pomysłu bez argumentów, chociaż je podałem. Jak teraz również ich nie zauważysz to niestety, ale bardziej nie pomogę. Mi się ten pomysł prostu nie podoba.

_________________
Mój kanał na YT

Życie jest jak szachy: albo posuwasz królową, albo bijesz konia.
Życie jest jak szachy: najbardziej żałujemy ruchów, których nie możemy cofnąć.
Prawdziwie wolnym człowiekiem jest tylko ten, kto nikogo nie kocha.


7 Maj 2014, o 22:29
Profil WWW
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 6 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 369 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron