Odpowiedz  [ 14 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2
 Treser petów 
Autor Wiadomość
Duma Forum!
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Paź 2010, o 22:03
Posty: 4171
Miejscowość: 100lica
Podziękowano: 452 razy
Otrzymanych podziękowań: 1822 razy
Nick w grze: HeavenM
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Treser petów
Wszystko zależy jak definiujemy "posiadanie kilku petów". Dyskusja na ten temat jest chwilowo wstrzymana ale wkrótce do tego wrócimy i zobaczymy co ostatecznie zdecydujemy.


7 Maj 2014, o 20:38
Profil
Uczeń Heremona
Awatar użytkownika

Rejestracja: 2 Sie 2013, o 09:01
Posty: 544
Miejscowość: Piaseczno
Podziękowano: 626 razy
Otrzymanych podziękowań: 451 razy
Nick w grze: Szpitalnik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Treser petów
Mnie już skręca, bo straszliwie mi brak gwizdka, o którym wspominał kiedyś HM :) to musi wejść, w zasadzie bez tego nie wyobrażam sobie, by ktokolwiek porwał się na expienie choćby dwóch zwierzaków. Mam nadzieję, że to już najbliższa przyszłość, podobnie zresztą jak ten treser. Swoją drogą, jeśli ma być on opłacany imperiałami, to może warto by było dać jakąś alternatywę ich zdobycia? Nagroda u maga, czemp o szerokim respawnie (imperialny bankier?), z którego można by je zdobyć. Coś takiego, co nie mogłoby się stać stałym i niezmiennym źródłem imperiałów, ale na chwilę obecną, gdy imperiały kupuje się tylko za złoto lub platynę, sporadycznie zgarniając też jakieś drobne sumy podczas eventów, coś takiego nie ma sensu. Wydamy 90k/6 sztuk platy u Herewalda po to tylko, aby kilka kroków dalej wydać kupione imperiały. Mam nadzieję, że macie jakąś wizję i podejmiecie jakieś działania w celu rozszerzenia roli imperiałów.

_________________
Spoiler:


7 Maj 2014, o 20:49
Profil
Uczeń Simona

Rejestracja: 4 Mar 2013, o 17:24
Posty: 52
Podziękowano: 26 razy
Otrzymanych podziękowań: 90 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Treser petów
Małe sprostowanie do poprzedniego wpisu pet zyska 40 hp co lvl a nie jak pisałem 20 już posypałem głowę popiołem za pomyłkę.



HM fajna sprawa z posiadaniem kilku petów koksów. Treser bardzo ułatwi tą sprawę. Zastanawiam się tylko ile petów będę musiał expić żeby jeden z nich dotrwał np. na inście fyodora do bossa? Jeśli dobrze pamiętam jest tam 6 grup mobów. Czyli potrzebuję 7 petów z założeniem że przez całą instę będę korzystał z peta :-)
Jeszcze jedna sprawa pet podobno ma być jakaś pomocą w czyszczeniu instancji/uzupełnieniem pt tylko co to za pomoc która pada na 1 grupce.

HM jeśli będziesz tak uprzejmy poinformuj czy już macie jakiś pomysł na reformę petów kiedyś coś wspomnąłeś że macie coś takiego w planach


8 Maj 2014, o 07:01
Profil
Uczeń Heremona
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Mar 2013, o 13:05
Posty: 517
Podziękowano: 189 razy
Otrzymanych podziękowań: 241 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Treser petów
Heavenmaker napisał(a):
Wszystko zależy jak definiujemy "posiadanie kilku petów". Dyskusja na ten temat jest chwilowo wstrzymana ale wkrótce do tego wrócimy i zobaczymy co ostatecznie zdecydujemy.

"jednoczesne posiadanie kilku petów" - w walce może jednocześnie brać udział więcej niż jeden nasz pet (w domyśle 2). "zwykłe" posiadanie kliku petów już jest, tyle tylko, że ograniczone ich odsyłaniem. Skoro temat jest wstrzymany,wstrzymam się od pytań i będę czekał cierpliwie. ;)


8 Maj 2014, o 08:32
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 14 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 359 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron