Odpowiedz  [ 4 posty(ów) ] 
 Sugestie 
Autor Wiadomość
Uciekinier Taernijczyk

Rejestracja: 26 Mar 2014, o 11:47
Posty: 2
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Nick w grze: Sodomita
Odpowiedz z cytatem
Post Sugestie
Witam!Bez owijania w bawełnę...Co powiecie na to żeby stworzyć coś w stylu drugiej specjalizacji?np barba mógłby mieć jedną pod gryzaka a drugą pod atak dwuręczny etc etc etc...coś jak np w WoWie dual spec.Urozmaiciło by to grę wielu graczom i było dla premiowych kont więc plata i tak by "szła".Było by to dobre rozwiązanie np dla graczy co lubią pvp i tak zwane pve.Druga sugestia to możliwość cofnięcia wydanego pktu umiejętności tzn masz do rozdania,wybierasz i dopiero akceptujesz co pozwoliło by uniknąć bardzo częstych nie trafionych rozdań. :D Co wy na to?pzdro666


6 Cze 2014, o 11:24
Profil
Walczący z drzewcami
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Wrz 2011, o 22:12
Posty: 406
Podziękowano: 138 razy
Otrzymanych podziękowań: 169 razy
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Sugestie
To o czym mówisz tyczy się bardziej kwestii podklas. Nie podałeś żadnych szczegółów, jak rozwijać obraną ścieżkę, jakie będą dostępne umiejętności, co dzięki nim uzyskamy.

Popracuj nad tym lub zaczekajmy na upragnione podklasy ;).

_________________
"Każdego dnia budzimy się, by walczyć o jutro, każdej nocy zasypiamy marząc o lepszej przyszłości"


6 Cze 2014, o 13:26
Profil
Uciekinier Taernijczyk

Rejestracja: 26 Mar 2014, o 11:47
Posty: 2
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Nick w grze: Sodomita
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Sugestie
Przyznam szczerze że dopiero teraz poczytałem o tych podklasach ale nie o to mi chodzi...
Prosta sprawa:
Mamy postać gdzie będzie można tworzyć dwie kombinacje umiejętności czyli np jedna pod dmg druga pod uroki(oczywiście nie tylko dmg i nie tylko uroki tylko z naciskiem na jedno albo drugie) czy jak już mówiłem pvp i walki z potworami.Wiadomo że na wyższych poziomach każdy ma pełno PU ale na niższych było by to zacne rozwiązanie.Jest turek zmieniam na turkowy "spec".To samo arena,to samo bo mam taka ochotę i chcę używać innych umiejętności do walki itd.

Druga opcja to po prostu: Mam pkty umiejętności rozdaje i wyskakuje mi okienko zatwierdź, zatwierdzam i gramy dalej.(Szczególnie po resecie)

Mam nadzieje że wystarczająco łopatologicznie to wytłumaczyłem ;)


6 Cze 2014, o 14:46
Profil
Pogromca Valdaroga
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Maj 2011, o 03:07
Posty: 1229
Podziękowano: 78 razy
Otrzymanych podziękowań: 463 razy
Nick w grze: Gildartz
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Sugestie
Tak, dość łopatologicznie, ale po to są PU, żeby ich używać z rozwagą i móc zbudować swój build, a nie, mimo ograniczonej ilości PU, móc stworzyć dwa buildy i być pro na bossach i pro w pvp. To tak nie działa. Na high levelu owszem, ale to jest zysk z gry i expienia. Gdyby tak się dało, że na 40 mogę sobie stworzyć dwa buildy, pod pvp i pve, byłoby zdecydowanie za łatwo. Coś trzeba poświęcić, na tym wszystko polega. Możliwość robienia kilku buildów całkowicie wykluczyłoby sens istnienia PU, bo co z tego, że mam ich, dajmy na to, 50, skoro mogę sobie pierdyknąć dwa buildy tak, jakbym miał ich 100? Nie tędy droga. Nie szukajmy na siłę ułatwień.

_________________
Image
Image
Image


6 Cze 2014, o 14:53
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 4 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 158 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron