Odpowiedz  [ 13 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2
 pomysl - usuniecie pump'a 

jesteś na tak czy nie o usuniecie pumpa
tak 17%  17%  [ 6 ]
nie 83%  83%  [ 29 ]
mi to obojetne 0%  0%  [ 0 ]
Razem głosów : 35

 pomysl - usuniecie pump'a 
Autor Wiadomość
Błądzący w Tunelach

Rejestracja: 13 Paź 2011, o 23:18
Posty: 92
Podziękowano: 123 razy
Otrzymanych podziękowań: 173 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: pomysl - usuniecie pump'a
Witam
Odnośnie usunięcia pumpa to również jestem na nie.
W sumie mam 2 głównie powody:
- jest to ważne dla nowych graczy, a tokowych potrzebujemy wszyscy.
- jest to w sumie unikalne rozwiązanie Taernowskie a takowych równeiż potrzebujemy i lubimy :D

up@Ludgar
Dokładnie, też uważam że serwer PvP to byłby dobry pomysł. Pisałem o tym zresztą kilkukrotnie - również gdy były omawiane plany powstania serwera HC. Z tym ostatnim to myślę, ze już dzisiaj widać że to niewypał był i tyle. Zresztą to HC w wydaniu Taerna jakieś takie "nieszablonowe" jest. To miał być mega trudny serwer w założeniach a tam jest wręcz za łatwo. Bonus do expa gdy mamy KP wynosi ok 50% - no ja się spodziewałem, że będzie na odwrót :D
pozdrawiam
Lisario


13 Paź 2014, o 12:27
Profil
Odpowiedz z cytatem
Post Re: pomysl - usuniecie pump'a
Ludgar napisał(a):
To jest chyba kolejna n-ta już cicha prośba o założenie serwera PVP. Widać, że jest duża grupa szukających nieskrepowanego "mordobicia" - i chociaż ja nie jestem takim serwerem zainteresowany, wróżyłbym mu większe powodzenie niż serwerowi HC.

Zamiast nowego serwera, czyli znowu rozbicie części graczy( nie po to łączą S3/4, żeby znowu tworzyć coś na co "ucieknie" część graczy) stworzyć dużą mapkę na której zapanuje totalna anarchia...( na wejściu zrobić tylko "bramkę" na której gracz wybierze sobie instę przedziału lvl żeby nie było, że 140 lvl tam będą siały postrach) W sumie to może być nawet na próbę, a jak nie wypali to zaadoptować ją na potrzeby następnych ewentualnych upków.
[Edit]
:) Mam "pomysła" jeszcze, tylko pewnie nasi programiści nie będa potrafili tego zrobić :lol:
Gracze Z KAŻDEGO serwera wchodziliby na TĄ samą mapkę :o otwiera się tu możliwość nowych doświadczeń z innymi graczami, a nie ciągle te same mordy z tymi samymi taktykami 8-)


13 Paź 2014, o 13:15
Taernijczyk z ekwipunkiem
Awatar użytkownika

Rejestracja: 4 Wrz 2014, o 17:09
Posty: 16
Podziękowano: 28 razy
Otrzymanych podziękowań: 29 razy
Nick w grze: Dorianor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: pomysl - usuniecie pump'a
Witam,
Kod:
stworzyć dużą mapkę na której zapanuje totalna anarchia


Od tego są czarne pola i bramki lvl raczej nie są dobrym pomysłem- zawsze grupa kozaków 50 lvl może spróbować swoich sił z 140 lvl ;)

Cytuj:
Gracze Z KAŻDEGO serwera wchodziliby na TĄ samą mapkę otwiera się tu możliwość nowych doświadczeń z innymi graczami, a nie ciągle te same mordy z tymi samymi taktykami


Stworzenie areny/srevera tylko pod pvp gdzie można skopiować gotową postać- coś takiego mogło by być ciekawe dla lubiących "oranie" :idea:

Pozdrawiam.


13 Paź 2014, o 17:28
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 13 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 308 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron