Odpowiedz  [ 3 posty(ów) ] 
 Hmm moja koncepcja na polepszenie rozgrywki 
Autor Wiadomość
Uciekinier Taernijczyk

Rejestracja: 24 Paź 2014, o 22:16
Posty: 1
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Nick w grze: KacperKafel
Odpowiedz z cytatem
Post Hmm moja koncepcja na polepszenie rozgrywki
KILKA RZECZY KTÓRE BYM ZMIENIŁ DODAŁ :

1. Do klasy : "Łucznik" dodał bym nowy przedmiot ,i do gry ogólnie, a konkretnie ''Strzały"( u łucznika znajdowały by się na miescu tarczy i oczywiście strały miały by wymagania jak normalne itemki).

2.Przedmiot który by działał identycznie jak teleport, czyli chodzi o "Zwój teleportacji" do (np.:) Lasu Koldów itp... Kosztowały by one w przedziale od 1 do 13 Platyny.( można by ich było używać co ok. 30min. tak +/-).

3.Do klasy "Druid" przy ataku "Uderzenie natury" dodał bym troche więcej obrażeń tak +/- 15-20% do każdego stopnia ulepszenia.

4.Do potworów "Wściekłe Osy" dodałbym troszeczke więcej Expa i dropy z nich "Żądło osy" (warte 10k).

I to tyle rzeczy które bym dodał i byłbym wdzięczny gdyby Państwo rozpatrzyli Mój pomysł jako dobry i na ++ :).
Prosze o jak najszybszy kontakt na e-mail:
[..]. Gra fajna i gram w nią już ok 6 lat więc :) .
Pozdrawiam wszystkich adminów

Pomysłodawca: KacperKafel (druid s.2)



E-mail usunąłem, równie dobrze można kontaktować się przez PW. rzuff


24 Paź 2014, o 22:21
Profil
Pogromca Valdaroga

Rejestracja: 4 Kwi 2011, o 23:13
Posty: 1301
Podziękowano: 26 razy
Otrzymanych podziękowań: 502 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Hmm moja koncepcja na polepszenie rozgrywki
1. Co dodawałyby strzały? Czy byłyby koniecznym przedmiotem do gry? Czy by się zużywały? Czy pomysł jest konieczny ze względu na balans?
Sam pomysł strzał przewijał się tyle razy, że od razu można odrzucić. Może administracja dorzuci w podklasach, ale dyskusja o tym na to nie wpłynie.
2. Jest system przewodników, jest też zwój teleportacji do Trentis.
3. Odpada ze względu na balans. Druid na hlv ma naprawdę przyzwoite obrażenia i na niektórych instancjach potrafi konkurować z łucznikiem. Gdyby nie konieczność rozdawania źródła/kondy, czasem jako DMGer wyprzedzałby debufferów. Zwykle nie chce im się dawać po dwa ataki, bo animacje pochłaniają czas, a dmger w kolejnej rundzie posprząta.
4. Taki sobie pomysł. Takich można by dodawać dziesiątki, rozpoczynając od poprawienia expa w większości questów do 20 lv (spoza Epizodu I) i sporej ilości nieopłacalnych mobów.


24 Paź 2014, o 22:39
Profil
Inżynier

Rejestracja: 9 Maj 2013, o 00:25
Posty: 384
Podziękowano: 394 razy
Otrzymanych podziękowań: 255 razy
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Hmm moja koncepcja na polepszenie rozgrywki
1. Cd strzał w miejscu tarczy jestem za, jednak powinieneś sprecyzować jak dokładnie miałaby wyglądać gra łucznikiem, powinieneś uwzględnić fakty że, jeżeli strzały ważą (nawet 1 jednostkę), to łucznik ma pewien problem, zapomni kupić (kolejna kontrowersja, skoro inne postacie wykorzystują tylko kondycje / mane ew. jedno i drugie czemu łucznik ma być obciążany kosztami?) strzał przed bossem i w połowie instancji jest bez ataku.
Jakby była to możliwość zwiększenia dmg z precyzyjnego strzału o konkretny % jaki ma dany rodzaj strzał (lvlowy podział strzał), to jestem za, tylko pytanie czy jest to potrzebne :)?
2. "Kyth Moire" napisał/a dość jasno nie trzeba nic dodawać.
3. Nie wiem czy bierzesz pod uwagę, że druid sam w sobie nie jest postacią "agresywną", jeżeli narzekasz na dmg z broni to ulepszaj ją w niszczenie :) taka zmiana za bardzo wzmocniłaby osłabionego niedawno druida.
4. Przepraszam, a te Wściekłe osy to jakiś czempion jest? jest to zwykły mobek i daje expa i golda jak przystało na zwykłego mobka :)


25 Paź 2014, o 00:17
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 3 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 504 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron