Odpowiedz  [ 24 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3
 PROMOCJE NA PLATĘ i nie tylko... 
Autor Wiadomość
Uciekinier Taernijczyk

Rejestracja: 6 Paź 2014, o 19:23
Posty: 6
Podziękowano: 2 razy
Otrzymanych podziękowań: 5 razy
Nick w grze: lTarmil
Odpowiedz z cytatem
Post Re: PROMOCJE NA PLATĘ i nie tylko...
UP@ Głównie chodzi o to, że obie grupy niczym się nie różnią.


26 Paź 2014, o 22:39
Profil
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 Sie 2011, o 18:26
Posty: 111
Miejscowość: Wawka
Podziękowano: 308 razy
Otrzymanych podziękowań: 659 razy
Nick w grze: Conan
Serwer: Ostlor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: PROMOCJE NA PLATĘ i nie tylko...
Ja bym wprowadził oprócz premki coś w rodzaju miesięcznego abonamentu "only for members". Sam bym chętnie stał się takim nazwijmy to "klubowiczem", mógłbym cyklicznie kupować taki abonament, a premkę kupowałbym swoją drogą, ale od takiego abonamentu oczekiwałbym, że miałbym najmniej 20% więcej expa (niezależnie od kupionej premki) i np. 200 więcej miejsca w plecaku i byłbym kontent niesamowicie... A po roku regularnego opłacania, dostałbym np. fotę Dryga, Torga i Kiddy z autografami :) Kontent byłbym jeszcze bardziej, do granic absurdu :) Wszedłbym w to bez namysłu...

_________________
corrumpunt mores bonos colloquia mala


26 Paź 2014, o 22:48
Profil
Uczeń Heremona
Awatar użytkownika

Rejestracja: 3 Lut 2012, o 15:15
Posty: 475
Miejscowość: Orzesze
Podziękowano: 24 razy
Otrzymanych podziękowań: 135 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: PROMOCJE NA PLATĘ i nie tylko...
Dołoby dokładnie tak, jak napisał mój przedmówca.

Postacie, które są online wiele godzin na dobę (z tych czy innych powodów) z pewnością znalazłyby dodatkową kasę na kupowanie tych flaszek. Ty byś kupował taką flaszkę 1x na tydzień (bo akurat miałbyś czas żeby trochę pograć), a oni korzystaliby z tego usprawnienia 24/7.

Z tego powodu jestem przeciw takim flaszkom.

A co do czasu potrzebnego na wyexpenie postaci na wyższe lvle, to oczywiście na lvlach 100+ robi się pod górkę. Nie przeszkadza mi to jakoś zbytnio. Lvl 140, wbity samodzielnie w Taernie jest naprawdę dużym osiągnięciem.
Poza tym, czas na wyexpienie postaci na lvl 100 znacznie się zmniejszył, w stosunku do "dawnych czasów", kiedy to orało się DZty i lodowe do zarzygania, bo nie było alternatywy.

Dodatkowo znam kilka osób, które po osiągnięciu lvla 140 zwyczajnie zrobiły sobie przerwę w grze. Czekają na nowe wyzwania, których nie ma i prawdpodobnie szybko nie będzie (Jest Morana, ale to sprawa dyskusyjna).

PS. Ludzie, jeśli chcecie rozwoju gry, a nie wkopywania się twórców w obniżanie wartości platyny, naprawdę nie proponujcie "cotygodniowych obniżek cen platyny o 30%". To tylko świadczy o niewielkim poziomie waszej inteligencji :/

_________________
Gram na Larkas (kiedyś S2), MO 133
Gildia: Dark Templars |||||||| Blues Brothers & Valhalla - I shall remember

Image
+Druid turniejowy, lvl 44: 1. miejsce x3 +Ryc turniejowy, lvl22: 1. miejsce x3, 3. miejsce x1


6 Lis 2014, o 13:55
Profil
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 Sie 2011, o 18:26
Posty: 111
Miejscowość: Wawka
Podziękowano: 308 razy
Otrzymanych podziękowań: 659 razy
Nick w grze: Conan
Serwer: Ostlor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: PROMOCJE NA PLATĘ i nie tylko...
Osobiście znam 140-ek sporo, zdecydowana większość sama tego nie wbiła, na ich postaci grało od dwóch do ośmiu innych graczy (nie piję do tego, że wszyscy... zauważam jedynie, że takie wbicie 140-tki jakimś fantastycznym osiągnięciem nie jest i tyle). W Taernie zasiadanie i wymiana passów ze znajomymi z gildii to standard - nie ma kogoś, a potrzebny jest np. ryc, to loguję na ryca nieobecnych kolegi/koleżanki i walimy na Htagę... Na przykład 10 znanych mi osób (niektórzy osobiście) - w ośmiu przypadkach wbijało upragnioną 140-tkę po kilka osób, będąc w grze niemal przez cały czas.

Ogólnie, dla mnie gra ma mnie odstresować po pracy i sprawić żebym psychicznie sobie odpoczął w towarzystwie ludzi, których lubię (poznałem w realu większość ludzi z gildii - z którymi grałem). Nie jest dla mnie życiowym osiągnięciem (za takie uważam zdobyte wykształcenie, karierę zawodową, córkę :P) osiągnięty w grze poziom, czy liczba zdobytych rarów i epików.

Być może takie podejście preferują niektórzy młodzi ludzie, którzy uważają, że 140 lvl w Taernie to ich życiowy sukces :)

Jestem w stanie płacić realną kasę w grze, żeby sobie pewne rzeczy ułatwić (równowaga musi być, ktoś platę kupować musi), gdyż nie mam czasu na długie zamulanie (a znam osoby i to niekoniecznie poniżej 20 lat, ale także takie po 40-tce, które potrafią grać po kilkanaście godzin dziennie i robią to już w Taernie od kilku lat...). Nie znaczy to, że stoje na stanowisku, iż skoro płacę, zatem to ja jestem klientem i muszę mieć lepszy sprzęt (który da mi przewagę nad graczami niedotującymi). Dlatego poddałem pod rozwagę potki z expem dla takich osób jak ja, które tyle czasu nie mają, mają inne obowiązki (to, że inni też będą z tego korzystać nie ma dla mnie znaczenia, skoro i ja dostałbym szansę na szybsze expienie - obecnie cholernie nudne, zresztą wystarczyłoby jakieś sensowne ograniczenie użycia takich potków).

Co do cen platy, ta będzie nadal rosła na serwach. Pamiętam jak kosztowała 4k za sztukę, dziś już nawet 20k i więcej, a wkrótce będzie jeszcze więcej. Jestem daleki od stwierdzeń, że to dlatego, iż gracze kupują platy coraz mniej, zaś w grze jest na nią zwiększony popyt, nowe sprzęty etc.

Nie wiem kto proponuje obniżki platy o 30% raz w tygodniu, w przedmiotowym temacie zauważono natomiast, że promocja z cyklu "raz na ruski rok" na święta, jakkolwiek fajna powinna jednak zdarzać się częściej (może choć raz na 2 m-ce). Gdyby było na ów temat jakieś info, jak się gracz loguje do gry (gdy akurat taka promocja ma miejsce), byłoby miło, ponieważ jak wiadomo, gracz, gdy platy kupić nie chce nie włazi każdego dnia w opcje "kup platę", stąd może nie wiedzieć, że jakaś promocja jest.

Grać lubię, lubię też mieć pod kontrolą czas, który mogę poświęcić na grę, a który to czs da mi w grze wymierne korzyści - nie tylko miłe spędzenie czasu, ale i rozwinięcie postaci, którą gram. Jeżeli miałbym za to zapłacić, to owszem jestem w stanie to zrobić (mam na myśli potki na exp).

To chyba tyle.

Pozdrawiam i dodam, że to moja opinia, nie wkładam do ust :P i do głów innych graczy, czegoś - co ja chciałbym w grze widzieć i mieć.

_________________
corrumpunt mores bonos colloquia mala


6 Lis 2014, o 16:16
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 24 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 473 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron