Odpowiedz  [ 18 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2
 Białe platynowe skrzynki 
Autor Wiadomość
Błądzący w Tunelach

Rejestracja: 13 Paź 2011, o 23:18
Posty: 92
Podziękowano: 123 razy
Otrzymanych podziękowań: 173 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Białe platynowe skrzynki
Witam
Jak dla mnie może pomysł nie trafiony ale jednak idea słuszna.
I o ile nie do końca zgadzam sie z pomysłem Ludgara aby bonusy obejmowały tylko osoby realnie kupujące plate to faktycznie powinny być jednak istnieć bonusy dostępne za plate i/lub premka 4. Sądzę po prostu, że to ma drugorzędne znaczenie skąd gracz ma platę - na początku i tak ją trzeba kupić za cash. I tak jak nikt nikogo nie zmusza do jej zakupu tak samo nikt nikogo nie zmusi do sprzedaży. Na koniec rynek platy jest jednak rynkiem podaży. Spadek liczby kupujacych plate za cash autoatycznie zmiejszy podaż i utrudni/uniemożliwi zakup tejże wszystkim chwalącym się, że nie wydali na grę ani złotówki.

up@RycerzKróla
Hej, kompletnie mylisz albo nie rozumiesz pojęcia darmowa gra on line. Z tego powodu trudno wierzyć że jakakolwiek argumentacja do Ciebie trafi. Mimo to proponuję zastanów się przez chwilę co by się stało z Taernem jakby nikt nie kupował platy za kasę. A przykład ze sklepem i dywanem jest również kompletnie błędny. Tam nie witają Cię w ten sposób ani tego nie oczekujesz ponieważ tam WSZYSCY płacą.

pozdrawiam
Lisario


9 Sty 2015, o 16:33
Profil
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Maj 2011, o 21:41
Posty: 2129
Podziękowano: 468 razy
Otrzymanych podziękowań: 593 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Białe platynowe skrzynki
Arges, no jasne, że nikt nie zmusza do kupowania platyny, dlatego osoby, które kupują ją za realne pieniądze, działają jak sponsorzy, bo bez nich, nie ukrywajmy, nie mógłbyś grać za darmo.


Ludgar, rozumiem Twoje stanowisko i częściowo masz rację, natomiast to co podobało mi się od zawsze w Taernie, to to, że gracze wykładający realne pieniądze nie odstają od innych, rozgrywka jest bardziej sprawiedliwa.

Wiem, że są gracze, którzy kupują platynę z myślą o finansowaniu projektu, z którego korzystanie sprawia im przyjemność.Zastanów się jednak ilu graczy kupiłoby platkę za real kasę, tylko dlatego, że daje ona unikalne możliwości.
Z jednej strony docenilibyśmy wkład gracza w rozwój projektu lub po prostu płacę-wymagam, z drugiej jednak, powstałaby dysproporcja i faworyzowanie pewnej grupy, co chyba nie jest najlepszym rozwiązaniem?

_________________
Rzuff - s2 (Taern.pl)
Rzuffi - s1 (Taern.com)
Rzuff na YT: http://goo.gl/84D78E

Image


9 Sty 2015, o 16:45
Profil
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Rejestracja: 2 Mar 2012, o 21:22
Posty: 96
Miejscowość: Oxenfurt
Podziękowano: 109 razy
Otrzymanych podziękowań: 157 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Białe platynowe skrzynki
rzuff napisał(a):
Z jednej strony docenilibyśmy wkład gracza w rozwój projektu lub po prostu płacę-wymagam, z drugiej jednak, powstałaby dysproporcja i faworyzowanie pewnej grupy, co chyba nie jest najlepszym rozwiązaniem?


No nie jest to najlepszy pomysł, to prawda. Zresztą napisałem chyba, że im więcej graczy tym lepiej. Zatem "sponsorzy" nie sponsorują z "dobrego serca" ale dlatego, że mają z tego pewną korzyść, to prawda. Ale z drugiej strony nie obraziłby się, gdybym np .do co 10 zakup platyny dostawał jakiś bonus, np wirtualny uścisk dłoni Dryga :P.


Ostatnio edytowany przez Ludgar, 9 Sty 2015, o 22:23, edytowano w sumie 1 raz



9 Sty 2015, o 16:50
Profil
Uciekinier Taernijczyk

Rejestracja: 5 Sie 2014, o 18:04
Posty: 5
Podziękowano: 2 razy
Otrzymanych podziękowań: 4 razy
Nick w grze: utajniono
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Białe platynowe skrzynki
Z jednej strony słychać opinie, że konta premium są i tak za dobre. Z drugiej strony, nie wiem, czy pamiętacie zapowiedzi, że administracja i tak chce przeprowadzić reformę kont premium. Takie białe skrzynki, nie wpłynęłyby w żaden sposób na balans postaci premium - non-premium w walce (to co chwali Rzuf). Ułatwiłyby prawdopodobnie jedynie zarabianie złota.

Osoby kupujące platynę mogą też zarabiać złoto sprzedając platynę - idąc tokiem myślenia haterów, tego też można zabronić ;P

Rozwinięcie pomysłu: przy podniesieniu skrzynki mamy % szansy na przeniesienie do "strefy kieszonkowej" - małego wymiaru, utworzonego na potrzeby jakieś potężnej/pomniejszej istoty, tzn. ducha zimna, obserwatora, smoczego oddechu itd.


9 Sty 2015, o 18:17
Profil
Uczeń Heremona
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Mar 2013, o 13:05
Posty: 517
Podziękowano: 189 razy
Otrzymanych podziękowań: 241 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Białe platynowe skrzynki
minsciboo napisał(a):
Z jednej strony słychać opinie, że konta premium są i tak za dobre. Z drugiej strony, nie wiem, czy pamiętacie zapowiedzi, że administracja i tak chce przeprowadzić reformę kont premium.

Ja nie pamiętam. Mógłbyś przypomnieć o co chodzi i kiedy było to poruszane?


9 Sty 2015, o 18:26
Profil
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Maj 2011, o 21:41
Posty: 2129
Podziękowano: 468 razy
Otrzymanych podziękowań: 593 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Białe platynowe skrzynki
Ludgar napisał(a):
co 10 zakupu platyny dostawał jakiś bonus, np wirtualny uścisk dłoni Dryga :P.

Właśnie podpowiedziałeś mi świetny pomysł, i nie, nie jest to mój uścisk dłoni. Póki co przemilczę, bo jak się uda to będzie fajna niespodzianka :D

Na pewno temat będzie dyskutowany.

_________________
Rzuff - s2 (Taern.pl)
Rzuffi - s1 (Taern.com)
Rzuff na YT: http://goo.gl/84D78E

Image


9 Sty 2015, o 20:59

Podziękowali: Torkil (9 Sty 2015, o 21:09)
Profil
Uciekinier Taernijczyk

Rejestracja: 5 Sie 2014, o 18:04
Posty: 5
Podziękowano: 2 razy
Otrzymanych podziękowań: 4 razy
Nick w grze: utajniono
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Białe platynowe skrzynki
No dla mnie np. to jest zapowiedź zmian:

rzuff napisał(a):
Wracając do meritum, sprawa kont premium, jak i bonusów z losowania, była omawiana i zapewne zmiany będą wprowadzone, jednak na pytanie o termin ciężko obecnie udzielić informacji.


viewtopic.php?f=121&t=39200&hilit=premium&start=10


9 Sty 2015, o 23:02
Profil
Uczeń Simona

Rejestracja: 25 Gru 2012, o 15:36
Posty: 67
Podziękowano: 141 razy
Otrzymanych podziękowań: 24 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Białe platynowe skrzynki
jak dla mnie sprawa fajna, do tej bialej skrzynki mieliby dostep ludzie kupujacy za pln, skrzynka dawalaby np. 20-30% wiekszy drop niz zwykla. zamiast 50 potkow max, byloby 60, zamiast 6 kluczy byloby 8 itd... nic duzego, dzieki czemu nie byloby placzu o faworyzowanie innych, a Ci, ktorzy sponsoruja gre mieliby jakis wiekszy bonus


12 Sty 2015, o 05:35
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 18 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 410 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron