Odpowiedz  [ 37 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4
 A może by tak.. 

Kto Za?:>
Za 58%  58%  [ 44 ]
Przeciw 42%  42%  [ 32 ]
Razem głosów : 76

 A może by tak.. 
Autor Wiadomość
Jedną nogą w Haligardzie
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Gru 2011, o 23:20
Posty: 33
Podziękowano: 16 razy
Otrzymanych podziękowań: 58 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: A może by tak..
To może niech komuna wroci żeby dzieci nie mialy tylu rzeczy co masz ty . Zeby słodyczy nie bylo dla dzieci ani nic ciekawego.


Takie male porównanie

Nastinka jak by były tylko dorsze do zarabiania kasy to bys plakala ze nic nie ma

_________________
Natura dałam nam dwoje oczu, dwoje uszu, ale tylko jeden język, po to abyśmy więcej patrzyli i słuchal, niż mówili.


13 Kwi 2014, o 13:30
Profil
Uczeń Heremona
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lip 2011, o 22:55
Posty: 578
Miejscowość: Parowar
Podziękowano: 478 razy
Otrzymanych podziękowań: 2053 razy
Nick w grze: Inkwizycja
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: A może by tak..
Ale jaki miałoby mieć to sens ? Że niby nagle najlepszym i jedynym pasem dla fizycznego byłby anabolik, chociaż każdy by wiedział, że jak miesiąc poczeka to pojawi się Wendigo i lepiej anaboliku nie kupować, bo Dagorlim będzie lepszy ? A w sumie po co wydawać kasę na Dagorlim jak za 3 miesiące lepszy będzie Nurt? Co za różnica na czym ekspisz postać - skoro ktoś będzie chciał szybko wbijać poziom, to nie ważne, że zabierzesz mu lempo - będzie to robił na DZ w 2 osoby lub na czymkolwiek innym. Rozwoju nie powstrzymasz tak samo jak nie powstrzymasz graczy przed chęcią osiągnięcia założonych celów (np być TOP 1) - zrobią to na szczurach i bez rarów, tylko jaki w tym cel?

_________________
"Zawsze mam rację z prostego powodu-nie chrzanie głupot" - Kalart

"Moja refleksja jest taka że kneblować każdy umie, domagać się sprawiedliwości wobec innych " - Mroczna

"Wybacz jeżeli uraziłam Twoje myślenie" - Ruuda


13 Kwi 2014, o 14:02
Profil ICQ WWW
Walczący z drzewcami
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Mar 2014, o 17:56
Posty: 408
Miejscowość: Gorzów Wielkopolski
Podziękowano: 72 razy
Otrzymanych podziękowań: 95 razy
Nick w grze: Loth
Odpowiedz z cytatem
Post Re: A może by tak..
Polać gromakowi :D
Ja jako swój cel obrałem dobić moim rycerzem 50 ((teraz nowy cel 65) może i to mały cel ale stawiam przed sobą coraz trudniejsze). Nie lubię instancji DZ z powodu czasu robienia ale przemogłem się wreszcie i dzisiaj wbiłem mój 50 poziom ^^. Niektórzy powiedzą: ha 50 poziom to dla mnie tydzień. Zgadzam się. Myślę że da się ale jako że nie gram cały czas to zajęło mi to troche więcej czasu. Ale jak to ktoś kiedyś powiedział: wszystko sie da jak sie chce. Tyle ode mnie :D

_________________
Loth 100 Druid

Setka wbita: 2016-9-9 22:23


13 Kwi 2014, o 16:59
Profil
Współpracownik Gnarla
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31 Sty 2013, o 08:52
Posty: 162
Miejscowość: Mroczny Zakątek
Podziękowano: 165 razy
Otrzymanych podziękowań: 130 razy
Nick w grze: Judaasz
Odpowiedz z cytatem
Post Re: A może by tak..
Że co ? Nie chcielibyście wrócić na stare mokradła ? :O Boże oddałbym prawie wszystko żeby wrócili gracze z którymi takie oreo było ^^ A między innymi Mówmikoks jego pod pała na moje 40% resu <3 albo Eureki ! Stare mielone! Naprawdę przynajmniej by mogli zrobić serwer co takie mapy by istniały . I tak wgl nie wiem dlaczego zmienili nam wygląd map i zabrali mokradła :(
Nasti pomysł idealny :* Daje browca :D

_________________
Judaasz-Dr 140lv
Gildia: Stonehenge

20:12 Lamonja: pecha mieliśmy ,że na was trafiliśmy :)


14 Kwi 2014, o 19:12
Profil
Inżynier
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Lut 2012, o 12:04
Posty: 1452
Podziękowano: 112 razy
Otrzymanych podziękowań: 357 razy
Nick w grze: Zojah
Odpowiedz z cytatem
Post Re: A może by tak..
Ehh... też mam ten sentyment - stare mielonki, stare mokre, stare dobre zwyczaje w pvp, brak lodu, lempa, błyskawicznego expa... pierwsze czempy...
Niestety, uważam, że to nie tylko kwestia serwera, nowych map, zleceń etc., po prostu wszystko się zmienia, ludzie też - przychodzą, odchodzą. Tamte czasy wspominamy z sentymentem przez wzgląd na ludzi, nasze doświadczenia, zdarzenia, przeszłość - i aktualne też tak będziemy wspominać za jakiś czas.
Cokolwiek byśmy nie wymyślili - to już nie wróci takie, jak było - jest i będzie inne. Choćby dlatego, że graczy kierujących się sentymentami jest tylko garść, i tylko ta garstka plus część ciekawskich by tam grała - to nie to samo, co wszystkie tak samo wyglądające serwery, gdzie się nie ma wyboru. Sami pomyślcie, ilu może być zapaleńców chcących poczuć 'jak bylo dawniej'? z 30? 50? Cała idea rozbija się o to, że taki serwer byłby po prostu pusty, traktowany jako ciekawostka. Więc nawet wgrana mapa ze starych mokrych wiele nie zmieni - bo kto będzie przez te mokre tam przechodził...?

_________________
pozdrowienia z s7, eu i s5
Kidda (mała mo), MarysQ vel Kidda (dru 120)
Zojah zwana Zośką (ryc z s5)


15 Kwi 2014, o 11:31

Podziękowali: gromak (15 Kwi 2014, o 21:11)
Profil
Zabójca Tilsai
Awatar użytkownika

Rejestracja: 9 Kwi 2012, o 17:58
Posty: 769
Miejscowość: Gdańsk
Podziękowano: 454 razy
Otrzymanych podziękowań: 384 razy
Nick w grze: Maldito
Odpowiedz z cytatem
Post Re: A może by tak..
Tak nawiązując do wspominania, zachęcam do obejrzenia ^^

youtu.be/0gQlc-OUO_A

_________________
Gram od: 2011-04-13
Image
PEWNE INFORMACJE POZOSTANĄ UKRYTE ! ; )

MALDITO OSTLOR 101
TOLNOR 60
HELLSINGMO OSTLOR 44
VIP OSTLOR 37
OZ TOLNOR 31


12 Sty 2015, o 03:40

Podziękowali: 2 filipWasil (17 Sty 2015, o 20:06), NastiI (13 Sty 2015, o 12:54)
Profil
Taernijczyk z ekwipunkiem

Rejestracja: 12 Sty 2015, o 15:25
Posty: 13
Miejscowość: okolice Warszawy.
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Odpowiedz z cytatem
Post Re: A może by tak..
Moim zdaniem kto by tam grał?
Oro bez ochronki - Serwer HC, red/black/wojny czy pkt Sadysty/Zabójcy/Łowcy.
Brak nowych bossów - Dopóki nie było Ropuchy jedynym "expowiskiem" był Ichi.
Wspominanie starych czasów - W takim razie pochodz sobie na swoim lvl na Herszta O_o.
Nowe mapy/bosy/ułatwienia - Wyobraź sobie że do tej pory są dawne czasy, o których mówisz, zastanów się jaka by była nuda, widocznie za wcześnie zaczęłaś grać skoro twierdzisz, że było trudno zdobyć eq/platkę czy inne tego rodzaju przedmioty, nawet teraz jest to wielki problem [dzieci z 16-, które wszystko wiedzą, wszystko piszą].
Moim zdaniem, mógł by powstać serwer oddzielny, ale tylko bez zmian w mapach, reszta może być tak jak do tej pory.
W kilku słowach: "Jestem na NIE" - Odpowiedź jurora :)

Pozdrawiam.

_________________
Podczas zażartej kłótni w Internecie nigdy nie atakuj oponenta za jego błędy gramatyczne i ortograficzne. Może być tak, że jego klasa jeszcze danego zagadnienia nie przerabiała.

Sheed, serwer 2.


17 Sty 2015, o 16:57
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 37 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 310 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron