Odpowiedz  [ 4 posty(ów) ] 
 Nowa instancja żaby. 
Autor Wiadomość
Taernijczyk z ekwipunkiem

Rejestracja: 5 Maj 2015, o 13:03
Posty: 10
Podziękowano: 9 razy
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Nick w grze: VitelloSh
Odpowiedz z cytatem
Post Nowa instancja żaby.
Cześć wszystkim :D
Mam propozycję, na poprawioną instancje ropuchy.
Mianowicie byłaby alternatywą dz na lowlvlalch.

Do 35-30 poziomu możnaby tam wchodzić w dowolnym pt (lub solo). Zwiększony by został exp i hp zabek do 1-2 k. Resy zostałby takie same, żeby sprawnie schodzilo zbijanie takiej ilości hp. Sam boss miałby 5 k hp i obsatwe 3-4 żab/much. Dobrze by było zwiększyć szansę na drop


Rozwiązanie jest dosyć dobre, bo chyba każdy przyzna, że wbijanie od 25 do 30/35 lvla jest żmudne i monotonne. Bo kto lubi bić mobki na zamku przez 10 lvli? Jeszcze na czerwonym polu....

Co do questa, to nic by się nie zmieniło, do momentu pokonania żaby. Wtedy trzebaby było zebrać ekipę, czy coś lub po prostu byłaby słabsza insta.

Nauczyloby to ludzi na niższych lvlach funkcjonowania w świecie gry 50/60+, gdzie prawie na każdego bossa chodzi się w grupie
grupie.


Wydaje mi się, że zawarłem wszystko, co chciałem, ale jeśli ktoś widzi niedopatrzenia - proszę pisać


8 Cze 2015, o 18:20
Profil
Walczący z drzewcami
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 Gru 2014, o 21:19
Posty: 371
Podziękowano: 96 razy
Otrzymanych podziękowań: 205 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Nowa instancja żaby.
Nie widzę potrzeby robić alternatywy DZ, szczególnie na tak małym lvlu. Zaproponowane przez cb rozwiązanie byłoby bardzo łatwe do zrobienia, a zyski proporcjonalnie zbyt duże względem kosztów/czasu/trudności wyprawy. A po za tym to lvl 30 wbija się w miarę szybko, a na 32 lvl masz wspomniany przez cb Q Rechot Rozpaczy, który jeżeli wybierzesz opcję z Telminem (czy jak mu tam) daje prawie cały lvl od razu.

PS. nie wiem jak na innych serwach, ale na S5 ludzie biorą zlecenia na frajerów i proszą o pomoc w ubijaniu grupek, szybki i przyjemny exp pod warunkiem, że ktoś pomoże.

_________________
"Standing alone with no direction
How did I fall so far behind?
Why am I searching for perfection?
Knowing it's something I won't find"

"No Road Left" Linkin Park


8 Cze 2015, o 18:32
Profil
Taernijczyk z ekwipunkiem

Rejestracja: 5 Maj 2015, o 13:03
Posty: 10
Podziękowano: 9 razy
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Nick w grze: VitelloSh
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Nowa instancja żaby.
tak z frajerami masz racje, ale to by ulatwilo przejscie przez najnudniejszy etap gry. Wiekszosc graczy nudzi sie po wbiciu 26-28 lvla. No moze nie wiekszosc, ale czesc:D ( nie mowie, o graczach 100+ robiacych sobie 'nupkow'. przeciez z dz tez leci latwy exp, wiec czemu nie wspomóc mniejszych?


8 Cze 2015, o 19:25
Profil
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Maj 2014, o 07:40
Posty: 113
Miejscowość: Nakło n. Notecią
Podziękowano: 62 razy
Otrzymanych podziękowań: 15 razy
Nick w grze: NinjaRider
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Nowa instancja żaby.
Hmm dz dla małych lvli jest mario nie potrzeba robic z ropuszki takiego czegoś ;)

_________________
Image


8 Cze 2015, o 20:14
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 4 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 379 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron