Odpowiedz  [ 51 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6
 Maksymalne lvle 

Pomysł...
dobry(mam 100+) 25%  25%  [ 11 ]
dobry(nie mam 100+) 20%  20%  [ 9 ]
słaby(mam 100+ 18%  18%  [ 8 ]
słaby(nie mam 100+) 36%  36%  [ 16 ]
Razem głosów : 44

 Maksymalne lvle 
Autor Wiadomość
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 Sie 2011, o 18:26
Posty: 111
Miejscowość: Wawka
Podziękowano: 308 razy
Otrzymanych podziękowań: 659 razy
Nick w grze: Conan
Serwer: Ostlor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Maksymalne lvle
Wiem, ale to nie jest event dla 40-ek, tylko dla nieco większych sióstr i braciszków. ;) 40-tki maja raje expa (najpierw dz, następnie v1) i najwiecej w grze instancji, instancji ze spora dla nich szansa na drop i z sensownym expem, ba czesto epickim. Nie dziwi mnie, ze biją te koldy np. 70-tki, czy 80-tki, ci maja znacznie, znacznie gorzej z expieniem (moim zdaniem to najgorszy etap grania w Taern) niz te 40-tki... Co do paskudow to sam je klepie z motylem, fajny exp.

Problemem jest brak sensownego expienia (zwłaszcza solo, nie pisze tu o dru czy rycach) dla lvli 65-80/85 a nie dla lvli 40, 50 czy nawet 60. Dlatego taka 80-tka leci i robi event koldow, bo jej sie nie chce bić 20 chłodów, zeby wklepać nieco expa... Za chwile bedzie kolejna insta dla 40-ek, latają na dz, v1, wciąż na wieże, duszki, geo, ghartmoga, mario, za solówkę z "iczim" (ha! na s1 tak go niektórzy nazywali jakoś w 2011 :D), inste zaby wciąż maja sensowny exp. Maja fajny exp na wyspie Tryfkina, maja w końcu questy... a taka 70-tka? Na dz juz za duża, na fyo czy modle exp żałosny do granic absurdu, na Waldka mało ludzi lata, czesto musi bić setki chłodów i gorgon, zeby wbić lvl... to w przerwie w ramach relaksu idzie sobie na koldzi event, gdyz v1 juz mu sie sie setnie znudził.

_________________
corrumpunt mores bonos colloquia mala


3 Sie 2015, o 00:05

Podziękowali: TrueOgre (7 Sie 2015, o 11:28)
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 51 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 426 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron