Odpowiedz  [ 21 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3
 Ustawianie taktyki na szybko 

czy takie coś ułatwiłoby Ci grę?
Na pewno tak 44%  44%  [ 7 ]
Nie, w ogóle 56%  56%  [ 9 ]
Razem głosów : 16

 Ustawianie taktyki na szybko 
Autor Wiadomość
Uczeń Heremona
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Mar 2013, o 13:05
Posty: 517
Podziękowano: 189 razy
Otrzymanych podziękowań: 241 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Ustawianie taktyki na szybko
Nephalem napisał(a):
Jeśli ktoś chce na prawdę ogarniać to nie da się ustawić absolutnie wszystkiego przed walką, a nawet jeśli można to się nie opłaca. Adaptacja w trakcie walki jest podstawą, a taktyka przed walka jedynie ułatwieniem, sprawdzającym się w 100% jedynie przy pewnych walkach typu czyszczenie instancji w rudnę-dwie, ale na bossie to już inna bajka.

Mógłbyś się w końcu zdecydować? Skoro adaptacja w walce to dla Ciebie podstawa to po cholerę mieć możliwość zapisywania taktyk skoro i tak trzeba je zmieniać co rundę? Zapisywanie sprawdza się tylko na czyszczeniu instancji? To wchodzisz na instancję, zapisujesz sobie te ustawienia i czyscisz. Przed bosem zmieniasz na odpo na inne, a później już reagujesz zależnie od okoliczności - jak sam pisałeś.
Skoro musisz jako dr reagować co rundę to nie widzę sensu by takie coś wprowadzić.
No naprawdę nie wiem. Grając rycerzem wyrabiam się by przenieść ochro, dać blok lub nie (jak dru zapomni że lecę na oparach), zdjąć PA z bufków i wrzucić w strefę obrony lub odpowiedni atak.
I jeszcze czasu mi wystarcza.
Dlaczego chcecie zabrać premkowcom coś za co zapłacili?
Dlaczego nikt nie zaproponuje nam czegoś w zamian?
Równie dobrze ja mógłbym napisać:
Niech gracze bez premki mają możliwość zapisywania taktyk w walce, ale za to gracze z premką będą mieli + 1p% do droprate`u.
Fajnie by było?
edit
nie wiem jak tam macie ustawione taktyki, ale jak pisał lodbrook dużo zależy od tego jak coś jest ustawione. U druida jedno okienko a myciem na 0 PA powinno być "must be" moim zdaniem, wtedy już nie trzeba klikać i wystarczy przydzielić punkty
Co do brb i sh bez odpowiednich taktyk: są i MO co ulepszają broń w dmg. Czy to znaczy że trzeba zmniejszyć koszt ulepszeń sprzętu bo ktoś nie ogarnia lub nie wyrabia się w czasie z ustawieniami?


18 Sie 2015, o 15:21
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 21 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 448 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron