Odpowiedz  [ 23 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3
 Pumpmaster 
Autor Wiadomość
Walczący z drzewcami

Rejestracja: 8 Sty 2015, o 22:04
Posty: 416
Podziękowano: 9 razy
Otrzymanych podziękowań: 83 razy
Nick w grze: NephaleMo
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Pumpmaster
Trannitis napisał(a):
Moim zdaniem pump działa tak jak działać powinien. Na małym lvl chroni 20-30 lvle przed masakrą ze strony 80-100 lvli a później jego skuteczność jest coraz niższa. W taernie dośc szybko jest się wrzucanym na głęboką wodę i trzeba sobie radzić. Zresztą tak jak pisały osoby wyżej po śmierci masz ochronę na 48h. Ja osobiście jestem w stanie przeboleć jedną śmierć na dwie doby, która i tak ze strony graczy tak często się nie zdarza.

Dobrze mówisz, 1 zgon na 2 doby to nic, w skali tego ile zgonów zaliczysz z innych powodów w tym czasie, a stracony eksp... w 48h dobijesz 5000x tyle co Ci śmierć zabierze. A z tego co liczyłem to 70lvl już nie ma szansy na Pumpa 1v1 nawet jak go 140 zaatakuje, ale on już jest w stanie się bronić i to jest ok.

_________________
Nephalem 104 (sh) i rośnie
NephaleMo 101 (mo)
XioncDawid 65 (dr)
NephalemUk 50 (łuk) i rośnie


22 Sie 2015, o 12:09
Profil
Uciekinier Taernijczyk

Rejestracja: 20 Sie 2015, o 05:46
Posty: 6
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Nick w grze: Prohibicja
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Pumpmaster
no dobra to mam wyłączać peta w drodze do duszkow i czyscic cala droge druidem + ochrona powiadacie ,ze 2dni trwa ,a mnie atakuja juz po 5min dziwne


22 Sie 2015, o 14:18
Profil
Walczący z drzewcami
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 Gru 2014, o 21:19
Posty: 371
Podziękowano: 96 razy
Otrzymanych podziękowań: 205 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Pumpmaster
Jeżeli nie bierzesz czynnego udziału w pvp (nie atakujesz innych, nie hopasz do aktywnych walk) to gdy ktoś cb zaatakuje i zabije masz ochrone na 2 dni, w innych przypadkach tylko na ~5min.

Widzę, że grasz na s5, więc wypowiem się jak ja to widzę. Mniejsze lvle się orają koło klapy, czasami się zdarza, że znajdą się tam jacyś więksi gracze. Ale tylko raz widziałem żeby ktoś kogoś zaatakował w grobowcu (w dodatku akurat pump skoczył). Nigdy w grobowcu nie miałem problemu z innymi graczami. Wszyscy są zajęci albo kasowym, albo idą na instę, więc co ich obchodzą inne pt/samotni gracze.
Więc problem leży tylko w górnej części zamku, a tam żadne moby nie atakują, więc przejdziesz bez peta, a na dole już na spokojnie możesz sobie go włączyć.

_________________
"Standing alone with no direction
How did I fall so far behind?
Why am I searching for perfection?
Knowing it's something I won't find"

"No Road Left" Linkin Park


22 Sie 2015, o 14:28
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 23 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 383 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron