Odpowiedz  [ 2 posty(ów) ] 
 Wojny gildii i nowy gatunek pvp 

Czy widziałbyś to w grze ?
Tak 33%  33%  [ 1 ]
Nie 0%  0%  [ 0 ]
Tak ale w innej formie 33%  33%  [ 1 ]
Tak 33%  33%  [ 1 ]
Nie 0%  0%  [ 0 ]
Tak ale w innej formie 0%  0%  [ 0 ]
Razem głosów : 3

 Wojny gildii i nowy gatunek pvp 
Autor Wiadomość
Współpracownik Gnarla
Awatar użytkownika

Rejestracja: 8 Gru 2013, o 16:40
Posty: 161
Podziękowano: 232 razy
Otrzymanych podziękowań: 77 razy
Nick w grze: Elfnocy
Odpowiedz z cytatem
Post Wojny gildii i nowy gatunek pvp
Jest to kolejny z pomysłów jak bym widział w przyszłości wojny gildii (ostatni nie zachwycił xd viewtopic.php?f=121&t=43676&start=0 ) więc tak jak poprzedni zaciągnięty jest z innej gry ale uwzględniając to się działo w ostatnim temacie uwzględniłem czas gry :<


Losowe pojedynki gildiowe :

Tworzymy kilka przedziałów lvl np.

1-30

31-45

46-65

66-75

76-90

91-140


Przedziały oczywiście można zmienić ale do celu musimy zebrać drużynę min 3 graczy mieszczących się w jednym przedziale , następnie wybieramy surowiec o który walczymy np. drewno i przez główny budynek w gildii wchodzimy do losowania gdzie losuje nas z inną drużyną z tego samego przedziału na neutralnym polu walki zwycięska drużyna otrzymuje pewną ilość surowca (można to zrobić zależnie od zasług każdego z członków drużyny i wtedy dostajemy za gracza lub pop prostu ogólną pulę ) przegrani dostają jakieś szczątkowe ilości surowca np .1 czy 2 (surowce nie idą na postać są automatycznie przelewane na gildię acz będzie możliwość zobaczenia przy systemie ilości surków na gracza zależnie od zasług ile jakie gracz uzbierał :) ) ilość tych surowców będzie oczywiście także zależna od przedziału w jakim gramy więcej dostaną gracze grający w 91-140 niż w 1-30 ile średnio miałby dostawać jaki przedział ciężko mi powiedzieć ale gdyby ktoś dobrze znał realia mógłby się pokusić o napisaniu tego za mnie kufelek na pewno poleci :D , nasza porażka nie byłaby taka jak na arenie za swoją śmierć płacimy , a po śmierci nie mamy możliwości powrotu do walki , żeby nie doszło doi notorycznego expienia surków w ten sposób zaniedbując zlecenia możemy dodać że po zwycięstwie do następnej walki musimy odczekać 5 min a po przegranej ja wiem 10 min , co o tym myślicie ?

_________________
"Nic nie jest bardziej niebezpieczne niż wróg,który nie ma nic do stracenia"
Dziedzictwo
"hy hy nowa krainka do nowych questów"-Togerd
"osobiście jestem przeciwko HH, ludzie wtedy zachowują się jak zwierzęta"-Seba11pl


Ostatnio edytowany przez Elfnocy 29 Lis 2015, o 14:28, edytowano w sumie 4 razy



8 Lis 2015, o 15:28
Profil
Współpracownik Gnarla
Awatar użytkownika

Rejestracja: 8 Gru 2013, o 16:40
Posty: 161
Podziękowano: 232 razy
Otrzymanych podziękowań: 77 razy
Nick w grze: Elfnocy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Wojny gildii i nowy gatunek pvp i pomysł na "up"
up i właśnie z góry przepraszam że pomysł tutaj a nie w pomysłach do forum ale nie chciałem bezsensownie nabijać sobie postu poprzez "up" więc pomysł jest prosty żeby tego uniknąć , po prostu w momencie kiedy nasz posty idzie na 2 stronę pojawia nam się opcja "up" o tutaj http://scr.hu/1spn/dog3c wyeliminuje to nabijanie w ten sposób postów i podbijanie aktualnych tematów.

PS
Pierwsze odpowiedzi ankiecie do pomysłu I a drugie do II.

_________________
"Nic nie jest bardziej niebezpieczne niż wróg,który nie ma nic do stracenia"
Dziedzictwo
"hy hy nowa krainka do nowych questów"-Togerd
"osobiście jestem przeciwko HH, ludzie wtedy zachowują się jak zwierzęta"-Seba11pl


29 Lis 2015, o 09:30
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 2 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 295 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron