Odpowiedz  [ 4 posty(ów) ] 
 System wyszukiwania drużyny 
Autor Wiadomość
Taernijczyk z ekwipunkiem

Rejestracja: 31 Sie 2011, o 10:40
Posty: 21
Miejscowość: Kraków
Podziękowano: 6 razy
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Nick w grze: Sethan
Odpowiedz z cytatem
Post System wyszukiwania drużyny
Witam, nie wiem czy gdzieś pojawił się podobny temat, ale chciałbym przedstawić go, ponieważ uważam że taki system znacznie usprawniłby znajdowanie drużyny na jakiegoś bossa itd. Według mnie czat globalny nie powinien opierać się o ciągle ogłaszanie kto i kogo potrzebuje lub ktoś jest na coś jest chętny etc. Aby to zmienić sugerowałbym wprowadzenie systemu który pozwalałby tworzyć drużyny i przypisywać je do konkretnej aktywności typu wyprawa na bossa, questa itd. Wiele takich systemów działa w innych grach, przykładowo weźmy pod lupę Lola. W nim występuje system który pozwala tworzyć drużynę i przypisywać jej różne kryteria. Z racji ze nie jest to mmorpg to może być ta gra idealnym przykładem. Jedna z takich gier jest również Runescape, jest to gra czysto mmorpg w której taki system działa i radzi sobie doskonale. Na forach zniknęły ogłoszenia typu Chodź ze mną na bossa itd. Z kilkunastu minut teraz znajdowanie drużyny trwa niezwykle krótko. Myślę że wprowadzenie tego w świecie Taernu nie byłoby złym pomysłem, według mnie znacznie by tą grę usprawniło. Przepraszam was zammożliwe błędy, ale pisze z telefonu. A Wy co o tym sądzicie?

_________________
LegendKiller 80lvl ryc - S3 OFF
Fappuś 79 lvl łuk - S4 OFF
Sethan 64 lvl voodoo ON

Chcę stare Noname z ventrilo, tęsknię :(


25 Lut 2016, o 15:27
Profil
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Rejestracja: 6 Gru 2014, o 15:08
Posty: 118
Podziękowano: 99 razy
Otrzymanych podziękowań: 72 razy
Nick w grze: Qomb
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: System wyszukiwania drużyny
po pierwsze, mniej interakcji [chyba dobre słowo] z innymi graczami.
po drugie, myślisz że coś to zmieni?! ha! Ja sobie napisze i tu i tu ... knebel mi nie straszny :D

_________________
Qomb rycerz 132 lvl ►Attawa◄
Assda voodoo 110 lvl


25 Lut 2016, o 18:24
Profil
Inżynier
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Cze 2012, o 11:49
Posty: 413
Podziękowano: 220 razy
Otrzymanych podziękowań: 159 razy
Nick w grze: Rughes
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: System wyszukiwania drużyny
Według mnie dobry pomysł. Powiedzmy że byłyby takie tablice z "ogłoszeniami" w okolicach konwojentów, po kliknięciu w nie wyskakiwałaby lista wypraw, z listą bossów oraz kryteriami szukającego, ze np od danego lvl i kogo potrzeba na którą godzinę. Klikało by się zapisz i automatycznie dodawało do drużyny po akceptacji lidera. Coś na tej zasadzie.

@up
Interakcja między graczami? a co masz teraz za interakcję? dialogi typu:
"-lug?
-+"
i tyle więc nie jest to jakiś argument, a odciążyłoby to czat ogólny od spamu z wyprawami :p


28 Lut 2016, o 22:40
Profil
Walczący z drzewcami
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Wrz 2010, o 18:45
Posty: 332
Podziękowano: 34 razy
Otrzymanych podziękowań: 358 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: System wyszukiwania drużyny
Bardzo dobry pomysł.

Niestety pomysłów na ten temat były juz dziesiątki, niektóre bardzo dopracowane i zaawansowane, ale temat od lat leży i kwiczy.

Tak samo jak w grze leży i kwiczy system szukania ludzi na wyprawę.

Niby ekipa chciała by wymusić na graczach, żeby częściej brali na wyprawy przypadkowych graczy, ale niestety nie daje możliwości znalezienia takowych.

Wiec jest jak jest.

_________________
Nigdy nie kłóć się z głupcem, ludzie mogą nie dostrzec różnicy.


29 Lut 2016, o 18:26
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 4 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 393 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron