Odpowiedz  [ 3 posty(ów) ] 
 Panel zasiadania 

Czy chcial bys w grze panel zasiadania?
tak 34%  34%  [ 10 ]
nie 24%  24%  [ 7 ]
nie rozumiem zagadnienia/ nie mam zdania 7%  7%  [ 2 ]
tak, ale chce bardziej rozbudowanej wersji 31%  31%  [ 9 ]
nie, jaki by nie był nie będzie dla mnie przydatny 3%  3%  [ 1 ]
Razem głosów : 29

 Panel zasiadania 
Autor Wiadomość
Walczący z drzewcami
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Wrz 2010, o 18:45
Posty: 332
Podziękowano: 34 razy
Otrzymanych podziękowań: 358 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Panel zasiadania
Moja propozycja wygląda tak:

Stworzyć system jak do zapraszania vipów.
Dajesz zaproszenie, ktoś akceptuje i ikona twojej postaci wyświetla się na koncie znajomego wśród jego postaci.

Czyli zasiadając nie logasz na obce konto z czyimiś danymi, tylko jesteś na swoim koncie i jedynie logujesz na użyczona postać.

Osoba użyczająca postać odznacza w opcjach panelu ograniczenia jakie będzie miał zasiadający, czyli dostęp do depo, handlu, czy na jak długo itp

I mając taką osnowę, szkielet panelu, można sobie go dopracowywać, wzbogacać o kolejne opcje, dodawać ograniczenia.

-Czyli ograniczenie expienia, ustawić dla zasiadaniej postaci jak dla 140lev, czyli dostajesz jedynie 10% zdobytego, ale jeżeli exp spadnie poniżej pułapu z momentu zasiadniecia to do czasu wyrównania otrzymujesz pelny.

- Czas zasiadania- dodać do panelu zegar który odlicza czas zasiadania. np nie możesz na postaci zasiadanej spędzić więcej czasu niż na postaciach swoich, w rozliczeniu 48h czy tydzień.

Ilość postaci jakie możesz zasiąść może być uzależniona od posiadanego rodzaju premki, albo może to być wykupywane jak w przypadku vipow.

Dalej może być ograniczenie co do levela zasiadanej postaci, żeby nie byla znacząco wyższa od najwyższej własnej, jeżeli to realny problem.

Możliwości multum.

Sadze że taka formuła całkiem prostego panelu, już by znormalizowała lwia cześć wszelkiego zasiadania.

I wtedy wprowadzania zakazów jak najbardziej ok.

Do posprzątania został by tylko mały margines patologii związanej z zasiadaniem, a któremu przypisuje sie wszelkie zło związane z tym zagadnieniem.

_________________
Nigdy nie kłóć się z głupcem, ludzie mogą nie dostrzec różnicy.


9 Mar 2016, o 18:57
Profil
Taernijczyk z ekwipunkiem
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 Wrz 2015, o 12:00
Posty: 24
Podziękowano: 85 razy
Otrzymanych podziękowań: 13 razy
Nick w grze: Falus
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Panel zasiadania
wg mnie opcja zasiadania przydaje się przy grach w których brak aktywności konta wiąże się ze stratami (np. masz wioskę i podczas tyg braku gry ktoś ci ją przejmuje). Taern tego nie wymaga, gdyż nic się nie stanie jak nie bedzie cię miesiąc czy inny okres czasu. A po drugie zasiadanie od jakiegoś czasu jest niezgodne z regulaminem (chyba-nie czytałem całego regulaminu) i raczej nadal tak będzie :D


9 Mar 2016, o 19:15
Profil
Uczeń Simona
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Sty 2016, o 13:10
Posty: 51
Miejscowość: Wakanda
Podziękowano: 68 razy
Otrzymanych podziękowań: 64 razy
Nick w grze: Tchala
Serwer: Ostlor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Panel zasiadania
Takie coś były bo wygodne, jak i ograniczy nie tyle że samo bieganie po kontach, ale oszustwa. Na moje jest to jedyny ogranicznik przeciw grze na multi a tak po za tym tylko wygoda. Po za tym pomysł ujdzie

_________________
Dr 140 ~ Elektorr
Sh 121 ~ Tchala

"Gdy inni ślepo podążają za prawdą Ty pamiętaj - NIC NIE JEST PRAWDĄ
Gdy innych ogranicza prawo lub moralność Ty pamiętaj - WSZYSTKO JEST DOZWOLNE"


10 Mar 2016, o 22:00
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 3 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 469 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron