Odpowiedz  [ 15 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2
 Racjonalne dropienie Rarów. 
Autor Wiadomość
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Sty 2014, o 21:24
Posty: 95
Podziękowano: 25 razy
Otrzymanych podziękowań: 243 razy
Nick w grze: Vanessa
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Racjonalne dropienie Rarów.
Ja tam do 50 levela w ogóle rarów nie nosiłem, nawet nie wiedząc co to jest...
A buty sklepowe od koldzicy nosiłem aż do 100 poziomu.

Rary są przedmiotami RZADKIMI, tylko ludzie sobie ubzdurali, że każda postać MUSI je mieć na każdym możliwym stopniu rozwoju. Grać da się bez nich nawet do 100 poziomu, ale oczywiście na tym etapie stać już ludzi (poprzez zlecki i sprzedawanie innych rzeczy) na rary dla siebie.

_________________
Tikki! Kropkuj! Taaaaaaak!
Niesamowita Biedronkaaaaa!


3 Kwi 2016, o 21:08

Podziękowali: 2 ElMorte (3 Kwi 2016, o 21:59), Wandalita (4 Kwi 2016, o 15:41)
Profil
Uciekinier Taernijczyk

Rejestracja: 3 Kwi 2016, o 08:37
Posty: 8
Podziękowano: 1 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Nick w grze: Wandalita
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Racjonalne dropienie Rarów.
MrocznaSiostra napisał(a):
Nieudany pomysł.
Ja żeby się ubrać i od razu korzystać z możliwości solowania bossa. Wybrałam krzyżaka, od 35 lvl na spokojnie się go robi, a zaniżony drop jest od 41 lvl. Rary są popytne w handlu czy to poprzez eski czy arcany. Grosz do grosza i zdobędziesz potrzebne eq dla siebie.

Masz 51 lvl.
- Geo w dwoje, zmiejszony drop od 56 lvl.
- Smok we dwoje, -||-.

Nie masz cierpliwości to nie graj.


Z moją żoną próbowaliśmy ubić geo i nam się to nie udało, chociaż jest ryckiem. Mówisz o smoku w duecie? Serio? Byłem kilkakrotnie, z kolegą ryc 102 lev i nie była to bułka z masłem. Odnoszę wrażenie, że nie do końca wiesz o czym mówisz.


4 Kwi 2016, o 15:39
Profil
Uciekinier Taernijczyk

Rejestracja: 3 Kwi 2016, o 08:37
Posty: 8
Podziękowano: 1 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Nick w grze: Wandalita
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Racjonalne dropienie Rarów.
Vanessa napisał(a):
Ja tam do 50 levela w ogóle rarów nie nosiłem, nawet nie wiedząc co to jest...
A buty sklepowe od koldzicy nosiłem aż do 100 poziomu.

Rary są przedmiotami RZADKIMI, tylko ludzie sobie ubzdurali, że każda postać MUSI je mieć na każdym możliwym stopniu rozwoju. Grać da się bez nich nawet do 100 poziomu, ale oczywiście na tym etapie stać już ludzi (poprzez zlecki i sprzedawanie innych rzeczy) na rary dla siebie.


W zasadzie Twój argument jest najbardziej trafny. Nie patrzyłem z tej perspektywy. Może warto spróbować i zwyczajnie przywyknąć do dziwactw tej gry, która nie ukrywam jest bardzo fajna.


4 Kwi 2016, o 15:41
Profil
Uczeń Simona

Rejestracja: 22 Maj 2014, o 16:17
Posty: 67
Podziękowano: 113 razy
Otrzymanych podziękowań: 203 razy
Nick w grze: Panisamozlo
Serwer: HardCore
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Racjonalne dropienie Rarów.
Wandalita napisał(a):
Z moją żoną próbowaliśmy ubić geo i nam się to nie udało, chociaż jest ryckiem. Mówisz o smoku w duecie? Serio? Byłem kilkakrotnie, z kolegą ryc 102 lev i nie była to bułka z masłem. Odnoszę wrażenie, że nie do końca wiesz o czym mówisz.

Kogo teraz chcesz ośmieszyć? Ryca 102 czy swój brak wyobraźni w montowaniu party?

_________________
Krzywdząc innych, krzywdzisz sam siebie.


4 Kwi 2016, o 15:47
Profil
Walczący z drzewcami

Rejestracja: 8 Sty 2015, o 22:04
Posty: 416
Podziękowano: 9 razy
Otrzymanych podziękowań: 83 razy
Nick w grze: NephaleMo
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Racjonalne dropienie Rarów.
Po co w ogóle ten temat?

Gra jest zrobiona tak, aby rary na swój lvl dropić w piątkę na tym lvlu. Rary nie są czymś obowiązkowym, ale czymś wyjątkowym (z angielskiego rare = rzadki, a nie codzienny, łatwy i dla każdego) i rzecz do jasnej choinki ma tak być, że nie jest banalnie łatwe go zdobyć.

Wręcz bym powiedział odwrotnie - Taern jest jedną z niewielu gier, gdzie jeśli mamy odpowiednią cierpliwość i determinację jesteśmy w stanie mieć każde eq i aż za powszechnie ludzie biegają w rarach. W większości innych gier w rarach biegają koksy z mocnych gildii, które razem lataja silne bosidla i sobie wzajemnie dropią i się ubierają, a przeciętny gracz chodzi w eq sklepowym i może 1-2 rarach - zwłaszcza niski lvl.

I powtórzę raz jeszcze - balans potworków i lvli jest pod pt 5 osobowe nie pod solo. Ba - większość bossów na lvlu rara jaki z niego leci, a z pewnością przed lvlem zmniejszonej szansy na drop da się zrobić we 3 nie w 5.

_________________
Nephalem 104 (sh) i rośnie
NephaleMo 101 (mo)
XioncDawid 65 (dr)
NephalemUk 50 (łuk) i rośnie


5 Kwi 2016, o 11:38
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 15 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 466 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron