Odpowiedz  [ 27 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3
 Zmiany nazewnictwa  
Autor Wiadomość
Pogromca Valdaroga
Awatar użytkownika

Rejestracja: 5 Lis 2010, o 01:50
Posty: 1466
Miejscowość: Płock
Podziękowano: 201 razy
Otrzymanych podziękowań: 140 razy
Nick w grze: Darkhen
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post Zmiany nazewnictwa
Ludzie jak czytam to co piszecie to aż mnie skręca. Czy Wy naprawdę myślicie, że jako łucznik wrzucając komuś TS w pvp myślę o ubliżaniu jego rodzinie? Czy Wy już całkowicie nie odróżniacie świata realnego od gry?
To może ja Wam to wytłumaczę.
Zaczynając grę w The Pride of Taern wcielacie się w postać i jeżeli jakiś skill czy dialog obraża jakąś matkę to chyba jedynie tą bidulkę, która ginie w prologu.
Swoją drogą ciekawe czemu nie ma jeszcze głosów oburzenia, że cała Wasza rodzina ginie na początku gry.
Normalnie paranoja.

Wysłane z mojego E2003 przy użyciu Tapatalka

_________________
Łucznik 124lvl Larkas - OFF
Rycerz 64lvl Larkas - OFF

27-12-2016 Koniec przygody z The Pride of Taern.


13 Sty 2016, o 17:22
Profil
Błądzący w Tunelach

Rejestracja: 22 Wrz 2013, o 12:23
Posty: 157
Miejscowość: Pobiedziska (Wielkopolska)
Podziękowano: 53 razy
Otrzymanych podziękowań: 22 razy
Nick w grze: CordingMilq
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Zmiany nazewnictwa
Nie ma po co zmieniac tego gdyz tak bylo jest i bedzie klocimy sie o pierdoly panowie to tak samo jakbyscie usuneli uklucie lalki by dzieci ktore graja vd nie chcieli bawic sie w czarna magie i ukazywac mamy :/

_________________
s4->s7->s.Ostlor


LowcaZguby s4
lev-51 łuk
s4/s7 Jeże FOREVER


CordingMilq s7
Lev-51 luk =on
Turek miejsce... 4 :P


13 Sty 2016, o 19:53
Profil
Taernijczyk z ekwipunkiem

Rejestracja: 15 Gru 2015, o 01:40
Posty: 16
Podziękowano: 2 razy
Otrzymanych podziękowań: 5 razy
Nick w grze: Xengar
Odpowiedz z cytatem
Post 
Dobra, zamykam temat bo widzę że interpretacji jest kilka tysięcy, a upór jak u osła... Chciałem dobrze, wyszło jak zwykle...

Wysłane z mojego E2105 przy użyciu Tapatalka


14 Sty 2016, o 22:40
Profil
Walczący z drzewcami
Awatar użytkownika

Rejestracja: 1 Paź 2012, o 19:14
Posty: 271
Miejscowość: Gromakowice
Podziękowano: 12 razy
Otrzymanych podziękowań: 37 razy
Nick w grze: PLpenguin
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Zmiany nazewnictwa
chcialbym dolozyc ze Wikingowie przed walka wyzywali swoich rywali cisnac po wszystkim co sie da, nawet po rodzinie. Wg mnie twoja stara pasuje bardziej do barbazyncy, ktory nie wyglada na milego i kulturalnego czlowieka :D


19 Sty 2016, o 13:27
Profil
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 Cze 2013, o 15:13
Posty: 139
Miejscowość: Rzeszów
Podziękowano: 94 razy
Otrzymanych podziękowań: 134 razy
Nick w grze: Kaladin
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Zmiany nazewnictwa
I to sławne "chciałem dobrze,wyszło jak zwykle".Po prostu śmieszne.
To,że brakło Ci argumentów w obronie swojego stanowiska,to wyłącznie wina ich niedopracowania i Twojej nikłej wyobraźni.Ubliżanie rodzinie przez wrzucenie TS?Nie ośmieszaj się bardziej,zachowaj resztki godności-i znikaj.

_________________
For what shall it profit a man, if he shall gain the whole world, and lose his own soul?


19 Sty 2016, o 14:48
Profil
Uciekinier Taernijczyk
Awatar użytkownika

Rejestracja: 8 Sie 2012, o 18:16
Posty: 4
Miejscowość: Warszawa
Podziękowano: 2 razy
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Zmiany nazewnictwa
Dziwi mnie, że w tej dyskusji nie padł najmocniejszy, moim zdaniem, argument: "Twoja Stara" nie pasuje do klimatu gry. Taern utrzymane jest w konwencji fantasy czy też średniowiecza, natomiast TS jest definitywnie określeniem naszych czasów. Tak samo angielska nazwa tej umki, "Your Momma", jest sformułowaniem współczesnym. Dlatego proponowałabym znalezienie innej nazwy, bardziej adekwatnej do realiów gry - choćby "Wściekłość", bo takie określenie pojawia się po rzuceniu uroku.

Nie rozumiem Waszego argumentu o demoralizowaniu młodzieży - gra utrzymana jest w pewnym klimacie i dozwolone jest stosowanie różnych środków, zarówno wizualnych, jak i słownych, aby zamierzony nastrój osiągnąć, szczególnie że jest to w teorii gra dla osób pełnoletnich (czy też 16+ za zgodą rodziców, whatever). Jeśli klimat questów wymaga wulgaryzmów, to należy je stosować - marynarz w tawernie portowej mówiący pięknym, literackim językiem zdecydowanie wprawiałby w konsternację. A skoro tutaj stosujemy zasadę decorum, to dlaczego łucznicy wprawiają nas we wściekłość obelgami o "Twojej Starej"? Bądź co bądź przedmioty kupujemy za "złoto", nie "hajs", a do Utorów w Prologu krzyczymy "Giń, utorskie ścierwo!" zamiast "Ssij pałkę, utorski waflu!".

_________________
Wredna Wiedźma Nostrawena
Vaint, Larkas, MO 100


30 Kwi 2016, o 15:49
Profil
Taernijczyk z ekwipunkiem

Rejestracja: 20 Kwi 2016, o 23:03
Posty: 10
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 1 raz
Nick w grze: MrVendetta
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Zmiany nazewnictwa
Jak by dzisiejsza młodzież nie znała słów :) gdzie jeszcze brakuje opisów typu "mam wysoką ambicję ... policję" ale gdyby nie policja to by każdy robił bezkarnie wjazdy na chatę :P ale kij z tym, a opis umiejętności rycerza na 18pzm "Potężne uderzenie" ktoś czytał? :D

_________________
Taa... Nigdy się nie nauczą.


1 Maj 2016, o 15:00

Podziękowali: TrueOgre (2 Maj 2016, o 22:34)
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 27 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 461 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron