Odpowiedz  [ 2 posty(ów) ] 
 eventy "automatyczne" 

Jak ocenisz pomysł(najlepiej napisz uzasadnienie w kom)?
fajny 88%  88%  [ 14 ]
może być ale bym coś zmienił 6%  6%  [ 1 ]
okropny 6%  6%  [ 1 ]
Razem głosów : 16

 eventy "automatyczne" 
Autor Wiadomość
Odpowiedz z cytatem
Post eventy "automatyczne"
Jak wiemy w eventach dla mid lvli lubią brać udział 100+ a nawet 140 lvle bo idzie z nich super exp dla peta. Kiedyś jużo tym pisałem, wszystko wygląda dalej tak samo, największe lvle ubijają szybko najłatwiejsze grupki, a jak mid się ogarną w jakiś team to zostają im tylko te najmocniejsze.

Doszedłem do wniosku, że gdyby istniał nowy event dla jeszcze większych lvli niż ten z lempo można by robić eventy parami:
koldy i nowy event dla najlepszych w tym samym czasie
tak samo jak lempo i orkowie

nikt na takim czymś nie traci bo h lvle mają swoje eventy przeznaczone dla nich a mid mają swoje

dodatkowo dla osób znajdujących się w okolicy* w przedziałach 30-50 (przykładowe tylko) mógłby się wyświetlać komunikat jak z wyspą tryfika, do tego komunikatu wykorzystałbym bym ambonę i komunikatu "Słyszysz dzwięk rogu od strony lasu. W Lesie Koldów musi się coś dziać. Pędź tam szybko". Dodatkowo można ustalić, że ambona informuje tylko graczy, którzy skończyli jakiś tam quest (ale to musi odpowiadać przedziałowi) dzięki czemu potrafimy rozpoznać dźwięk rogu i wiemy, że to do Lasu Koldów trzeba iść.

* - Las Orków, Góry Koldów, Rozstaje, ewentualnie karczma ale według mnie zbędna

Co daje taka zmiana ?
- nowe postacie poznają eventy automatyczne w całkiem przyjemny sposób
- daje większą szanse na skorzystanie z tych eventów mid/low lvlowym graczom


oczywiście nadal istnieje szansa, że ktoś kto nie ma pn na eventy dla h lvli więc woli kraść mniejszym albo ma juz 140 i poluje tylko na te ale ten sposób jest "prosty" i h lvle nie mają się na co skarżyć np. że ktoś im obiera możliwość kradnięcia expa mid lvlom. Poza tym zakładam, że musiałby powstać kolejny event, a do eventu z lempo powinna być wprowadzona większa losowość

ewentualnie można przekształcić to do obecnych realiów łącząc event z orkami oraz lempo (według mnie jest łatwiejszy niż koldy), żeby chociaż tyle było


22 Maj 2016, o 23:24
Walczący z drzewcami

Rejestracja: 8 Sty 2015, o 22:04
Posty: 416
Podziękowano: 9 razy
Otrzymanych podziękowań: 83 razy
Nick w grze: NephaleMo
Odpowiedz z cytatem
Post Re: eventy "automatyczne"
Akurat tendencji do bicia łatwych grupek nie widzę... chyba, że chce się wyrobić zabić dwie... tak to lepiej zaatakować najsilniejszą bo większy eksp dla peta, bo i tak zabijanie tegodla 140 lvl jak za przeproszeniem pierdnięcie. Dla mnie na 91lvlu zabicie zaimma czy tam czegoś w trójce bijąc z petami jest banalnie proste, to samo koldy, ale co do samego tematu...

Wprowadzenie równoległej pory na kilka eventów w innych grupach lvlowych to pomysł klasa sama w sobie. W pełni popieram.

_________________
Nephalem 104 (sh) i rośnie
NephaleMo 101 (mo)
XioncDawid 65 (dr)
NephalemUk 50 (łuk) i rośnie


23 Maj 2016, o 17:17
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 2 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 472 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron