Odpowiedz  [ 27 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3
 Turnieje Duneb 

Ktoś jest za?
1.Myślę, że ten pomysł powinien wejść do użycia 33%  33%  [ 4 ]
2.Myśle, że ten pomysł jest średni 33%  33%  [ 4 ]
3.Stanowczo NIE 33%  33%  [ 4 ]
Razem głosów : 12

 Turnieje Duneb 
Autor Wiadomość
Współpracownik Gnarla
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Lis 2014, o 18:53
Posty: 180
Podziękowano: 239 razy
Otrzymanych podziękowań: 78 razy
Nick w grze: Egzoturus
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Turnieje Duneb
Achaja napisał(a):

Pokaż mi zapis regulaminu, w którym jest mowa o wymaganym wieku 16 lat bo nie widzę. Widzę natomiast zapis stanowiący, że osoba dokonująca rejestracji musi być pełnoletnia lub posiadać zgodę rodziców/opiekunów prawnych i tutaj nie ma już określonego przedziału wiekowego.


Darkhen napisał(a):
Po pierwsze tak jak pisała Achaja, poproszę o punkt regulaminu, który mówi, że gra jest od 16 lat.
Po drugie. Mój syn nigdy nie zalogował na swoje konto z mojego komputera, ba nie zalogował nawet z tego samego internetu co ja.

Edit.
Dodam tylko, że takie posty świadczą tylko o braku chociażby chęci zajrzenia do regulaminu gry, już nie wspomnę o regulaminie czatu.

Wysłane z mojego E2003 przy użyciu Tapatalka


[/quote]
Czyli jak zwykle regulamin mówi coś innego niż jest naprawdę, czy po prostu jest tak stworzony byście mogli go dopasować do siebie?
W regulaminie może i nie jest uwzględniony minimalny wiek gracza natomiast podczas rejestracji jest on określony http://screenshooter.net/102779967/xdwajfb . Więc zgoda rodziców odnosi się do wieku 16-18 lat. Osoby poniżej 16 lat teoretycznie nie mogą założyć konta.

_________________
"Prędzej martwy, niż słaby"
Egzoturus (Mag Ognia 124lvl) [ON]
TeuRoss (Rycerz 63lvl) [ON]
W grze od 23.06.2012


Zapraszam na Targ Tolnor do sklepu NN Shop >KLIK!<


25 Cze 2016, o 20:19
Profil
Współpracownik Gnarla
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 Maj 2015, o 15:00
Posty: 187
Podziękowano: 21 razy
Otrzymanych podziękowań: 53 razy
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post 
Ja jako zwykly gracz jakos wiedziałem i wiem, ze aby grać w ta gre trzeba miec 16 lat lub zgode rodzicow. A chyba mamy dostępne do wgladu te same informacje?


25 Cze 2016, o 20:28
Profil
Uciekinier Taernijczyk

Rejestracja: 4 Wrz 2015, o 17:29
Posty: 4
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Nick w grze: mentorek
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Turnieje Duneb
Ja nie widzę problemu w prowadzeniu turków mogę je osobiście prowadzić


25 Cze 2016, o 21:03
Profil
Współpracownik Gnarla
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Lis 2014, o 18:53
Posty: 180
Podziękowano: 239 razy
Otrzymanych podziękowań: 78 razy
Nick w grze: Egzoturus
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post Re:
Yambo napisał(a):
Ja jako zwykly gracz jakos wiedziałem i wiem, ze aby grać w ta gre trzeba miec 16 lat lub zgode rodzicow. A chyba mamy dostępne do wgladu te same informacje?


"3.Osoba chcąca dokonać rejestracji oświadcza, że jest pełnoletnia lub posiada zgodę rodziców (opiekunów prawnych) na w/w rejestrację i uczestnictwo w Grze." [źródło: http://www.taern.pl/regulamin/]

16lat to nie to samo co pełnoletność.
Wiec moje stwierdzenie jest jak najbardziej na miejscu, zawiera ono screen potwierdzający moje argumenty. Chyba że gdzieś jest magiczne okienko, w którym należy wkleić zgodę rodziców i automatycznie znika nam komunikat "musisz mieć ukończone 16lat". Wiem że razem z modami będziesz mnie przekonywał, że jestem w błędzie, bo niektórzy są nieomylni.

Darkhen napisał(a):

Edit.
Dodam tylko, że takie posty świadczą tylko o braku chociażby chęci zajrzenia do regulaminu gry, już nie wspomnę o regulaminie czatu.

Wysłane z mojego E2003 przy użyciu Tapatalka


Na jakiej postawie Pan twierdzi, że nie zaglądam do regulaminu? Jakieś screeny czy coś, bo jeśli Pan nie posiada dowodów na moją nieznajomość regulaminu to takie posty są nie na miejscu.

_________________
"Prędzej martwy, niż słaby"
Egzoturus (Mag Ognia 124lvl) [ON]
TeuRoss (Rycerz 63lvl) [ON]
W grze od 23.06.2012


Zapraszam na Targ Tolnor do sklepu NN Shop >KLIK!<


25 Cze 2016, o 21:25
Profil
Pogromca Valdaroga
Awatar użytkownika

Rejestracja: 5 Lis 2010, o 01:50
Posty: 1466
Miejscowość: Płock
Podziękowano: 201 razy
Otrzymanych podziękowań: 140 razy
Nick w grze: Darkhen
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Turnieje Duneb
Dowodem na Twoją nieznajomość regulaminu gry jest stwierdzenie, że w Taern można grać od 16 roku życia.
Zbiorem reguł które należy przestrzegać i są nadrzędne nawet nad regulaminem czatu jest regulamin gry. I Twoje stwierdzenie, że regulamin mówi coś innego niż jest naprawdę jest mylene. To właśnie regulamin mówi jak jest naprawdę nie żadne wyskakujące okieno.
Wiec skoro w regulaminie, który dzięki temu tematowi przeczytałeś, jest napisane, że:
"Osoba chcąca dokonać rejestracji oświadcza, że jest pełnoletnia lub posiada zgodę rodziców (opiekunów prawnych) na w/w rejestrację i uczestnictwo w Grze." to jest przepis którego należy przestrzegać.

_________________
Łucznik 124lvl Larkas - OFF
Rycerz 64lvl Larkas - OFF

27-12-2016 Koniec przygody z The Pride of Taern.


25 Cze 2016, o 21:35
Profil
Pogromca Valdaroga
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Paź 2012, o 14:32
Posty: 1596
Miejscowość: Piekło
Podziękowano: 79 razy
Otrzymanych podziękowań: 75 razy
Nick w grze: Achaja
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Turnieje Duneb
Treamer napisał(a):
Czyli jak zwykle regulamin mówi coś innego niż jest naprawdę, czy po prostu jest tak stworzony byście mogli go dopasować do siebie?
W regulaminie może i nie jest uwzględniony minimalny wiek gracza natomiast podczas rejestracji jest on określony http://screenshooter.net/102779967/xdwajfb . Więc zgoda rodziców odnosi się do wieku 16-18 lat. Osoby poniżej 16 lat teoretycznie nie mogą założyć konta.


Jeżeli w regulaminie (regulamin jest ponad to co jest przy rejestracji) nie ma określonego dokładnego wieku bądź przedziału, w którym najlepiej zacząć grę to wedle mnie można zignorować ten zapis przy rejestracji. Jeżeli rodzice wiedzą w co grasz - spoko. Prawdopodobnie ten miły czerwony komunikat został umieszczony po to, by mamusia czy tatuś uroczego 12-latka nie mieli pretensji, że synuś bez żadnych problemów założył sobie konto i czyta dialogi z wulgaryzmami lub gapi się na biusty.
Kiedy ja dokonywałam rejestracji takiego komunikatu nie było a nie miałam ukończonych 16 lat. Nie próbuj więc nam zarzucać, że regulamin można sobie interpretować dowolnie.

Teraz odniosę się może do autora tematu - regulamin regulaminem, rejestracja rejestracją a tu przecież o jakieś turnieje na Dunebie chodzi. Nie jestem z Twojego serwera więc będę pisać ogólnikowo.

mentorek2 napisał(a):
3.Uważam że godzina 19 to za wcześnie na turniej,ponieważ spora cześć ludzi pracuje do 18-19 i jak się wraca do domu trzeba się ogarnąć trochę ze wszystkim.
4.była by możliwość zmiany godziny turniejów na godzinę 20:00?


Cytując "Jeszcze się taki nie urodził co by każdemu dogodził". Jest grono osób, które pracuje i nie pójdzie o 18 ale pewnie są osoby, które nie pójdą o 20 bo (tu sobie wymyśl powód). Pora turnieju zależy przede wszystkim od jego rodzaju - bardziej wymagające i dłuższe są organizowane wcześniej a te "lajtowe" zwykle są ustawiane później. Nikt nie będzie kwitnąć do północy przy kompie jeżeli następnego dnia trzeba wcześniej wstać do pracy lub szkoły. Ponadto wiele zależy od osób prowadzących - jeżeli z góry wiadomo, że ktoś musi wyjść wcześniej w jakiś dzień to turniej jest przesuwany np. na 18:30 i tyle - jeżeli ktoś nie poszedł w tym miesiącu to będą też inne okazje.

mentorek2 napisał(a):
5.Moim zdaniem jest za mało turniejów takich jak 5vs5 1-5lvl msl 20 itp.


To są już turnieje specjalne i do odpalenia zapisów jest wymagany GM z odpowiednimi uprawnieniami bądź sam Administrator. Jeżeli będziecie mieć pomysły na turnieje niestandardowe to zawsze możecie utworzyć temat na forum i wrzucać pomysły - Ekipa lubi kiedy gracze przejmują inicjatywe i snują jakieś ciekawe pomysły :) Porozmawiajcie z Ekipą Dunebu.

_________________
Bo w każdym z nas jest Chaos i Ład, Dobro i Zło ale nad tym można i trzeba zapanować.
Trzeba się tego nauczyć.

VD 126


25 Cze 2016, o 21:43
Profil
Współpracownik Gnarla
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Lis 2014, o 18:53
Posty: 180
Podziękowano: 239 razy
Otrzymanych podziękowań: 78 razy
Nick w grze: Egzoturus
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Turnieje Duneb
Achaja napisał(a):
Treamer napisał(a):
Czyli jak zwykle regulamin mówi coś innego niż jest naprawdę, czy po prostu jest tak stworzony byście mogli go dopasować do siebie?
W regulaminie może i nie jest uwzględniony minimalny wiek gracza natomiast podczas rejestracji jest on określony http://screenshooter.net/102779967/xdwajfb . Więc zgoda rodziców odnosi się do wieku 16-18 lat. Osoby poniżej 16 lat teoretycznie nie mogą założyć konta.


Jeżeli w regulaminie (regulamin jest ponad to co jest przy rejestracji) nie ma określonego dokładnego wieku bądź przedziału, w którym najlepiej zacząć grę to wedle mnie można zignorować ten zapis przy rejestracji. Jeżeli rodzice wiedzą w co grasz - spoko. Prawdopodobnie ten miły czerwony komunikat został umieszczony po to, by mamusia czy tatuś uroczego 12-latka nie mieli pretensji, że synuś bez żadnych problemów założył sobie konto i czyta dialogi z wulgaryzmami lub gapi się na biusty.
Kiedy ja dokonywałam rejestracji takiego komunikatu nie było a nie miałam ukończonych 16 lat. Nie próbuj więc nam zarzucać, że regulamin można sobie interpretować dowolnie.


Darkhen napisał(a):
Dowodem na Twoją nieznajomość regulaminu gry jest stwierdzenie, że w Taern można grać od 16 roku życia.
Zbiorem reguł które należy przestrzegać i są nadrzędne nawet nad regulaminem czatu jest regulamin gry. I Twoje stwierdzenie, że regulamin mówi coś innego niż jest naprawdę jest mylene. To właśnie regulamin mówi jak jest naprawdę nie żadne wyskakujące okieno.
Wiec skoro w regulaminie, który dzięki temu tematowi przeczytałeś, jest napisane, że:
"Osoba chcąca dokonać rejestracji oświadcza, że jest pełnoletnia lub posiada zgodę rodziców (opiekunów prawnych) na w/w rejestrację i uczestnictwo w Grze." to jest przepis którego należy przestrzegać.


Nie da pominąć się tego okienka, a wpisując inną datę urodzenia łamiemy podpunkt a) punktu 12 regulaminu:
"12.Gracz oświadcza, że podawane przez niego dane:
a. są prawdziwe;"[źródło: http://www.taern.pl/regulamin/]

Darkhen, a regulamin znam znacznie wcześniej.

_________________
"Prędzej martwy, niż słaby"
Egzoturus (Mag Ognia 124lvl) [ON]
TeuRoss (Rycerz 63lvl) [ON]
W grze od 23.06.2012


Zapraszam na Targ Tolnor do sklepu NN Shop >KLIK!<


25 Cze 2016, o 21:51
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 27 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 292 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron