Odpowiedz  [ 4 posty(ów) ] 
 pytanie o mapki 
Autor Wiadomość
Uciekinier Taernijczyk

Rejestracja: 8 Lut 2012, o 21:32
Posty: 4
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Odpowiedz z cytatem
Post pytanie o mapki
kiedyś - 0 ile pamiętam (bo nie grałem 4 lata) - był taki jakiś patent że można było wgrywać w kompa wszystkie mapki na stałe i wtedy nie traciło się czasu na wgrywanie mapek. jest jeszcze takie coś? naprawdę by się przydało. byłbym też wdzięczny za instrukcję jak i gdzie te mapki wgrywać. mam windę 10 więc nie wiem - mam stworzyć nowy folder czy jak? Będę wdzięczny za zrozumienie. kolega też ma wolne lącze więc też by mu się to perzydało. dzięki z góry za info i pozdrawiam


1 Lip 2016, o 17:37
Profil
Współpracownik Gnarla
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 Maj 2015, o 15:00
Posty: 187
Podziękowano: 21 razy
Otrzymanych podziękowań: 53 razy
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post 
O niczym takim nie slyszalem, ale polecam przejsc się po mapkach to potem będą szybko przeskakiwały.

A razem z 3D ma byc klient gry.


1 Lip 2016, o 18:31
Profil
Uczeń Simona
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Lis 2015, o 17:13
Posty: 68
Podziękowano: 45 razy
Otrzymanych podziękowań: 58 razy
Nick w grze: Pistacje
Odpowiedz z cytatem
Post Re: pytanie o mapki
zapisują sie w pamięci przeglądarki


1 Lip 2016, o 18:44
Profil
Walczący z drzewcami

Rejestracja: 8 Sty 2015, o 22:04
Posty: 416
Podziękowano: 9 razy
Otrzymanych podziękowań: 83 razy
Nick w grze: NephaleMo
Odpowiedz z cytatem
Post Re: pytanie o mapki
W tej grze o ile mi wiadomo nigdy nie było takie opcji. To było popularne 5-7 lat temu w wielu tego typu grach, nawet nie za względu na szybkość ładowania i szybkość gry w tym przypadku, ale na obciążenie serwera - teraz serwy są na tyle mocne, a łącza internetowe na tyle szybkie, że jest to po prostu zbędne.

Poza tym obecnie byłoby to kłopotliwe, bo powoli mapki się zmieniają i dostosowują pod 3d - choćby nie tak dawno nowa wieża, a mają iść po kolei następne, a docelowo wszystkie, więc zgranie mapek na sztywno by tylko utrudniło sprawę i wymagało ponownego pobrania co upek, które wcale nie są takie rzadki, średnio 3x w miesiącu mamy godzinny restart wgrywający jakieś poprawki, w tym często jakąś mapkę czy dwie.

P.S. O ile nie proponujesz wprowadzenia tego rozwiązania to piszesz w złym dziale:)

_________________
Nephalem 104 (sh) i rośnie
NephaleMo 101 (mo)
XioncDawid 65 (dr)
NephalemUk 50 (łuk) i rośnie


2 Lip 2016, o 07:07
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 4 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 54 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron