Odpowiedz  [ 13 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2
 dzień zwiezaka 
Autor Wiadomość
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 Cze 2013, o 15:13
Posty: 139
Miejscowość: Rzeszów
Podziękowano: 94 razy
Otrzymanych podziękowań: 134 razy
Nick w grze: Kaladin
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: dzień zwiezaka
Jestem za wprowadzeniem dnia Dryga!

_________________
For what shall it profit a man, if he shall gain the whole world, and lose his own soul?


10 Sie 2017, o 18:50
Profil
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Paź 2015, o 11:55
Posty: 137
Podziękowano: 67 razy
Otrzymanych podziękowań: 101 razy
Nick w grze: JeeanD
Serwer: HardCore
Odpowiedz z cytatem
Post Re: dzień zwiezaka
Osobiście jestem nawet za tym aby zdobycie zwierzaka było o wiele trudniejsze. Wtedy może miał by dla graczy większy sentyment. Zdobycie peta klatkowego ogranicza się w tej chwili do posiadania odpowiedniej ilości platyny, złota i wolnego miejsca w klatce. Dodała bym do tego kilka karkołomnych zadań aby takie cudo można by zdobyć. Bo pet dla wielu graczy jest w tym momencie tylko towarem za złotówki a nie przyjacielem.

_________________
,,Jesteśmy zbudowani z odpadów atomowych, utworzonych w procesie śmierci gwiazd."
National Geographic - ,,Podróż na kraniec wszechświata"


10 Sie 2017, o 18:53
Profil
Uciekinier Taernijczyk

Rejestracja: 14 Cze 2017, o 20:07
Posty: 3
Podziękowano: 1 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Serwer: HardCore
Odpowiedz z cytatem
Post Re: dzień zwiezaka
Jeean napisał(a):
Osobiście jestem nawet za tym aby zdobycie zwierzaka było o wiele trudniejsze. Wtedy może miał by dla graczy większy sentyment. Zdobycie peta klatkowego ogranicza się w tej chwili do posiadania odpowiedniej ilości platyny, złota i wolnego miejsca w klatce. Dodała bym do tego kilka karkołomnych zadań aby takie cudo można by zdobyć. Bo pet dla wielu graczy jest w tym momencie tylko towarem za złotówki a nie przyjacielem.


Wypraszam sobie. Może i nie ma zbyt pokaźnego poziomu ale i tak muszę wtrącić swoje trzy grosze. Dla mnie pet jest bardzo ważny. Bez jego moja gra nie ma sensu. Uzupełniamy się wzajemnie i razem możemy uśmiercać o wiele potężniejszych przeciwników. Jestem świecie przekonany, że w tak rozległej grze jak Taern znajdzie się wielu podobnych do mnie graczy i może za bardzo wybiegam z tematu (za co bardzo przepraszam) ale muszę chronić honor osób które nie widzą sensu nawet w wykonywaniu Questa bez udziału swojego peta. ;)

Co do tematu jestem za, a nawet i bardziej. Nie tylko dzień zwierzaka ale jak napisał wcześniej pewien forumowicz (wybacz ale nie pamiętam twojego nicku) czyli dzień łysego itp. Tylko bez tej szansy na większy % na drop w postaci raru ale np "Dzień jaszczura i większy drop ich mózgów" to by było coś.


22 Sie 2017, o 13:49
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 13 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 345 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron