Odpowiedz  [ 4 posty(ów) ] 
 DQ na maly lv 
Autor Wiadomość
Uczeń Simona

Rejestracja: 3 Maj 2015, o 15:15
Posty: 65
Podziękowano: 49 razy
Otrzymanych podziękowań: 30 razy
Odpowiedz z cytatem
Post DQ na maly lv
Tak sobie dziś patrze i zauwazylem ze sa pewne questy ktorych pewnie nikt nie zrobil nigdy a chodzi mi o https://scr.hu/mj9VP54 i mam taka propozycje by to ulepszyc jakos badz dodac moze jakies nowe na 70-80lv typu cos na wzor lampy zeby i koszta byly podobne oraz dawalo powiedzmy 80-90 psycho expa.. Jest rowniez traper i renia tez mozna by cos pomyslec nad dodaniem alternatywy na mniejszy lv.

_________________
Tak.


21 Paź 2018, o 15:26
Profil
Uciekinier Taernijczyk

Rejestracja: 2 Wrz 2017, o 19:57
Posty: 7
Miejscowość: Lublin
Podziękowano: 18 razy
Otrzymanych podziękowań: 32 razy
Nick w grze: MrGrubsoon
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: DQ na maly lv
Ja zrobiłem kilka x :)


21 Paź 2018, o 15:27
Profil
Walczący z drzewcami
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 Gru 2014, o 21:19
Posty: 371
Podziękowano: 96 razy
Otrzymanych podziękowań: 205 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: DQ na maly lv
Nie licząc kokosowania, wszystkie te dq są przyjemne i wykonywałem je wiele razy. Zrobienie wszystkich dq na wyspie Tryfkina (poza kokosowaniem) zajmuje niecałe 10 minut dla gracza w okolicach 40 poziomu. W tym zbieranie książek i sprawdzenie dostaw w sumie trwa minute. Jak mamy szczęście i żaden mob nie zaatakuje nas podczas naprawiania rur to mamy zrobiony kolejny dq w mniej niż minute. Praktycznie zawsze jak zbłądzę na wyspie podczas eventu wykonuje te zadania, bo są proste i przyjemne. Jeżeli chodzi o bibliotekę, jest to zdecydowanie dłuższy dq, ale nagroda jest także nieporównywalnie większa, sporo kasy jak na lvl na który jest przeznaczony, a do tego szansa na drop rara dla petów z osłabionego bibliotekarza. Tak szansa na drop to nie żadna bujda, samemu udało mi się tak zdobyć.

Odnośnie dq na 80 psychoexpa na 80 poziomie, wszystko zależy od trudności, ale umówmy się, że z dq dla 40 poziomów nie ma to zbyt wiele wspólnego i nie potrzebnie te tematy łączyć.

@down nie dziwię się, że tego nie zrobiłeś, ale jest to chyba uzasadnione. Kto posiadając lvl 80+ gdy wprowadzili drugi epizod zainteresuje się takim dq, kiedy ma o wiele więcej aktywności adekwatnych do swojego poziomu. Jednakże jak zapytasz graczy nowych, dla których dq szły w parze z wbijaniem poziomów, to zapewne prawie wszyscy wykonali to przynajmniej raz. Po czym stwierdzili, czy chcą to wykonywać ponownie, czy jednak sobie darują.

Nagrody są dobrze ustawione, nie ma potrzeby przekształcać ich na wyższe poziomy. Jak chcesz rozmawiać o nowych dq na poziom garnizonu, to można się nad tym zastanowić, jednak nie ma co do tego mieszać obecnych zadań. Co najwyżej się na nich bazować. To są dwa różne wątki, o to mi chodziło.

_________________
"Standing alone with no direction
How did I fall so far behind?
Why am I searching for perfection?
Knowing it's something I won't find"

"No Road Left" Linkin Park


Ostatnio edytowany przez Onion, 21 Paź 2018, o 21:25, edytowano w sumie 1 raz



21 Paź 2018, o 17:56
Profil
Uczeń Simona

Rejestracja: 3 Maj 2015, o 15:15
Posty: 65
Podziękowano: 49 razy
Otrzymanych podziękowań: 30 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: DQ na maly lv
Onion napisał(a):

Odnośnie dq na 80 psychoexpa na 80 poziomie, wszystko zależy od trudności, ale umówmy się, że z dq dla 40 poziomów nie ma to zbyt wiele wspólnego i nie potrzebnie te tematy łączyć.




Jak to nie? No chyba dalem przyklad- na 30lv jest to(i nadal poza kilkoma osobami nikt pewnie nigdy tego nie zrobil w tym ja)a na 110 sa lampy wiec.. mozna to ulepszyc oraz zwiekszyc poziom trudnosci badz dodac cos na taki 60-80lv mysle bylby idealny ;p

_________________
Tak.


21 Paź 2018, o 19:47
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 4 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 93 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron