Odpowiedz  [ 6 posty(ów) ] 
 Alt server HC 
Autor Wiadomość
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Rejestracja: 5 Sie 2018, o 12:49
Posty: 110
Podziękowano: 11 razy
Otrzymanych podziękowań: 31 razy
Nick w grze: Bulgarczyk
Serwer: HardCore
Odpowiedz z cytatem
Post Alt server HC
Dlaczego nie można mieć alta z serwera HC na serwer normalny? Rozumiem że w odwrotnej sytuacji jest to zasadne ponieważ byłoby to duże ułatwienie ale dlaczego skoro poświeciło się czas na expienie postaci na HC nie można teraz tego użyć tak jak każdy na zwykłym serwerze może?
Tak rozumiem exp na HC jest większy i łatwiej wyexpić postać , ale nie oszukujmy się kto by szedł na HC tylko po to ?

A więc proponuje włączenie opcji Alta z HC na serwer normalny.

Taki zabieg daje możliwość opuszczenia tego serwera (pewnie wielu ucieszyła by taka opcja) i szybsze osiągnięcie czegoś na innym.
Pewnie masło maślane z tego wychodzi ale sedno da się zrozumieć , nie jestem dobry w tłumaczeniu :D

_________________
Demony zrywają się , kiedy dobry człowiek idzie na wojnę.

W poszukiwaniu epika od 2012roku


30 Gru 2018, o 12:18
Profil
Chodząca legenda
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Kwi 2011, o 03:06
Posty: 2255
Miejscowość: Wawa
Podziękowano: 216 razy
Otrzymanych podziękowań: 865 razy
Nick w grze: Szymdaro
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Alt server HC
Sam już podałeś dwa powody dla których takiego alta nie ma: na HC szybciej się expi oraz ułatwiłoby to opuszczenie serwera HC. Moim zdaniem taki alt nie powinien mieć miejsca i z tego co mi wiadomo na razie takie samo jest stanowisko administracji.

Pozdrawiam

_________________
Mój kanał na YT

Życie jest jak szachy: albo posuwasz królową, albo bijesz konia.
Życie jest jak szachy: najbardziej żałujemy ruchów, których nie możemy cofnąć.
Prawdziwie wolnym człowiekiem jest tylko ten, kto nikogo nie kocha.


30 Gru 2018, o 12:37
Profil WWW
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Rejestracja: 5 Sie 2018, o 12:49
Posty: 110
Podziękowano: 11 razy
Otrzymanych podziękowań: 31 razy
Nick w grze: Bulgarczyk
Serwer: HardCore
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Alt server HC
Czyli administracja chce nas tam trzymać nie dając dostępu do alta , zamiast od 5 lat zmienić coś aby lepiej się grało i serwer się rozkręcił ?

_________________
Demony zrywają się , kiedy dobry człowiek idzie na wojnę.

W poszukiwaniu epika od 2012roku


30 Gru 2018, o 12:42
Profil
Chodząca legenda
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Kwi 2011, o 03:06
Posty: 2255
Miejscowość: Wawa
Podziękowano: 216 razy
Otrzymanych podziękowań: 865 razy
Nick w grze: Szymdaro
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Alt server HC
Nie jestem adminem HC więc nie odpowiem za niego, ale skoro serwer istnieje, to znaczy, że jednak administracja nie chce go skasować, prawda? Skoro nie ma aktywnego buffa alta pomiędzy serwerem HC i resztą to pewnie znaczy, że administracja tak chciała zrobić i ma ku temu powody? Poza tym zerknij tutaj jeśli chodzi o aktywność od 5 lat w kontekście HC.

viewtopic.php?f=137&t=54158
viewforum.php?f=240

Poza tym są inicjatywy ze strony graczy o zmianach, ale również Sokolisko wiele razy prosił o takie propozycje zmian ustawień serwera.

@down - pomysł tutaj jest przedstawiony, ja się odniosłem, lecz skończmy z wylewaniem żali, to nie jest odpowiednie miejsce. Chcesz ponarzekać możesz to zrobić w karczmie.

_________________
Mój kanał na YT

Życie jest jak szachy: albo posuwasz królową, albo bijesz konia.
Życie jest jak szachy: najbardziej żałujemy ruchów, których nie możemy cofnąć.
Prawdziwie wolnym człowiekiem jest tylko ten, kto nikogo nie kocha.


30 Gru 2018, o 13:30
Profil WWW
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Rejestracja: 5 Sie 2018, o 12:49
Posty: 110
Podziękowano: 11 razy
Otrzymanych podziękowań: 31 razy
Nick w grze: Bulgarczyk
Serwer: HardCore
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Alt server HC
Taka ilość eventów ma świadczyć o aktywności serwera? Czy może o tym że trzeba go sztucznie nakręcać właśnie tymi eventami ? Nie grasz zapewne na HC to przybliżę ci że od kiedy wprowadzono eventy z dropem gdzie można do woli padać na selenach itd to ludzie jeszcze mniej się starają , po co iść na coś skoro mamy to za darmo !? Skandaliczność tego pogłębia się do tego stopnia że większość osób które uczestniczą w tych eventach loguje się tylko żeby coś ubić i wracają na inny serwer np Larka . W jaki sposób ma to pomóc? Podbić statystyki w jednym dniu co 1-2 miesiące?

@Edit Chętnie to zrobie

_________________
Demony zrywają się , kiedy dobry człowiek idzie na wojnę.

W poszukiwaniu epika od 2012roku


30 Gru 2018, o 13:38
Profil
Jedną nogą w Haligardzie

Rejestracja: 7 Maj 2018, o 18:05
Posty: 33
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 10 razy
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Alt server HC
Chmiu napisał(a):
Taka ilość eventów ma świadczyć o aktywności serwera? Czy może o tym że trzeba go sztucznie nakręcać właśnie tymi eventami ? Nie grasz zapewne na HC to przybliżę ci że od kiedy wprowadzono eventy z dropem gdzie można do woli padać na selenach itd to ludzie jeszcze mniej się starają , po co iść na coś skoro mamy to za darmo !? Skandaliczność tego pogłębia się do tego stopnia że większość osób które uczestniczą w tych eventach loguje się tylko żeby coś ubić i wracają na inny serwer np Larka . W jaki sposób ma to pomóc? Podbić statystyki w jednym dniu co 1-2 miesiące?

@Edit Chętnie to zrobie

całkowita racja,serwer HC wymaga zmian,nie koniecznie w samej rozgrywce(osłabianiu bossów itd.a te eventy to wokół skasować)najrozsądniejszym w mojej opinii jest rozwiązanie tego poprzez zwoje ulgowej utraty za rozsądną opłatą 500-1kpl

Proszę pisać na temat. Szymdaro


3 Sty 2019, o 08:24
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 6 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 93 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron