Odpowiedz  [ 24 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3
 Wielkanoc wersja HC 
Autor Wiadomość
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 Cze 2013, o 15:13
Posty: 139
Miejscowość: Rzeszów
Podziękowano: 94 razy
Otrzymanych podziękowań: 134 razy
Nick w grze: Kaladin
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Wielkanoc wersja HC
Wycieczki osobiste sobie daruj, nie o tym jest temat ; a skoro jesteś tego taki ciekaw, że kilkukrotnie to wypominasz, to napomknę, że moja osobista biblioteczka obawiam się że przygniotłaby cię nie tylko ciężarem, ale i tematyką ;) .
Jest dla was niemożliwe farmienie bossów z Beirn? I naprawdę uważasz, że dodanie kilku godzin HH + psycho, ażeby nabić te (być może) kilka poziomów i podexpić nieco psychorarki pomoże w rozwiązaniu tego problemu, jeśli przez jeden niefartowny % wasz patologiczny system może wam te levele i psycho pozabierać? Wiesz, nie wiem, jak ty to widzisz, ale ja raczej ciemno. Serwer HC nie jest serwerem hardcore, tylko patologią. Dopóki nie zajdą tam znaczne zmiany, wszystkie osoby ceniące swój czas będą szukały swojego miejsca na innych serwerach, nie tam, gdzie - jak już wspomniałem - mogą przez jeden mały niefart stracić kilka dni/tygodni/miesięcy expienia.

_________________
For what shall it profit a man, if he shall gain the whole world, and lose his own soul?


26 Kwi 2019, o 14:01
Profil
Błądzący w Tunelach

Rejestracja: 8 Mar 2015, o 14:06
Posty: 91
Podziękowano: 6 razy
Otrzymanych podziękowań: 41 razy
Nick w grze: Bedessy
Serwer: HardCore
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Wielkanoc wersja HC
Oczywiscie, ze to nie rozwiaze problemu.

Tylko wlasnie tlumaczymy ci, ze ten "ogrom" (w waszej opinii) eventow jest rekompensata za to, ze Beirn (czyli duzej czesci gry) nie mozemy bic. Eventy sa po to, zebysmy mieli co robic w zamian za to, ze na Beirn nie mozemy zrobic nic.

Ktos tutaj podal jeden przyklad z pracownikami, masz zespol 5-cio osobowy i zespol 2-osobowy, kazda z osob pracuje tak samo intensywnie i tym samym nie jest mozliwe to, zeby zespol 2 osobowy wykonal tyle samo/wiecej pracy. Wobec tego pracodawca ma im dac mniej wolnego niz zespolowi 5-cio osobowemu? Bo w tym przypadku z iloscia jajek to wlasnie tak wyglada.

Zenujace jest dla mnie nazywanie HC serwerem easy, wedlug Was serwer hardcore to jaki powinien byc? 0 eventow, wielokrotnie zanizony exp i drop, bossy utrudnione o x % i co, myslicie ze ktos by na takim serwerze gral?

Nie macie pojecia ile czasami trzeba bylo myslec, zeby do czegos podejsc. A o ile bossy moze nie wydaja wam sie takie trudne do bicia, to jednak aspekt pvp jest zupelnie czyms innym, ale o tym sie nigdy nie dowiecie bo swoich sil tam raczej nie sprobujecie :)

_________________
Bedessy [140] Voodoo [ON]
#Free_JanekHc #Free_KacperekHc #Free_TakaDruidka #Free_ZjaraanyMis #Free_ZłyŁuczek
#Free_SexyPlayboj


26 Kwi 2019, o 14:09
Profil
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 Cze 2013, o 15:13
Posty: 139
Miejscowość: Rzeszów
Podziękowano: 94 razy
Otrzymanych podziękowań: 134 razy
Nick w grze: Kaladin
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Wielkanoc wersja HC
Nie, nie spróbuję, bo szkoda mi mojego czasu, żeby grac na serwerze patologicznym. Dziwne macie podejście, skoro wołacie i zawodzicie o "rekompensatę" (z WŁASNEJ WOLI wybraliśmy coś trudniejszego to nam się NALEŻY), zamiast szukać takich zmian, które by naprawiły ten żałosny system tam panujący. Widzę, że szkoda się udzielać, bo ten wątek to po prostu płacz dla płaczu - a niech widzą, jak nam źle, ale zmian nie proponujemy.

_________________
For what shall it profit a man, if he shall gain the whole world, and lose his own soul?


26 Kwi 2019, o 14:25
Profil
Uczeń Simona
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 Gru 2018, o 11:20
Posty: 52
Podziękowano: 14 razy
Otrzymanych podziękowań: 24 razy
Nick w grze: Pawlinczi
Serwer: HardCore
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Wielkanoc wersja HC
Wybraliśmy coś trudniejszego, a nie coś niemożliwego.

Zmiany jakieś tam będą, 2 miesiące temu była ankieta trzech zmian, więc do końca roku wejdą nowe zmiany. Testy beirn miały być też jakoś 2 miesiące temu, nie wiem czy się odbyły, chyba nie, no ale z wprowadzeniem tego tez sobie poczekamy zapewne do końca roku.

Do tego czasu pozostaje nam expienie psycho i podbijanie levela. Głównie na ev dropowym i grupkowym, bo zrobienie sześciu jasiek podczas godzinnego hh i zdobycie aż o 125 psycho expa więcej, jakoś nie sprawia, żeby wgl na tą godzine hh opłacało się logować do gry.


26 Kwi 2019, o 14:47
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 24 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 90 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron