Odpowiedz  [ 6 posty(ów) ] 
 Kopacz i Kopactwo 
Autor Wiadomość
Uciekinier Taernijczyk
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Lip 2018, o 21:16
Posty: 5
Podziękowano: 8 razy
Otrzymanych podziękowań: 3 razy
Nick w grze: BhaLy
Serwer: HardCore
Odpowiedz z cytatem
Post Kopacz i Kopactwo
Witam

Stworzyłem Gildię i nosiłem się z zamiarem wybudowania budynków ale te budynki mają wymagania w postaci surowców typu żelazo i kamień jako że z zbieraniem żelaza problemów nie mam to pomine ten wątek, natomiast problem pojawia się przy kamieniu. Zatem mając powyższe na uwadze zrekrutowałem do gildi wielu dzielnych kopaczy kamienia i tu pojawia się propozycja odnosnie ZMIANY W GRZE

Wnioskuje ja w imieniu wszystkich Taernijczyków o stworzenie w rangach Gildi range KOPACZ'aby wiadomo było po co są ci ludzie w gildi,



Pozdrawiam
Wasz Gracz
Bhaaly.

_________________
"Nie zmienisz biegu rzeki, bo rzeki budują to przez wieki"


28 Cze 2019, o 23:18

Podziękowali: 2 fertyno (29 Cze 2019, o 23:19), RusekLeczy (28 Cze 2019, o 23:23)
Profil
Uczeń Simona

Rejestracja: 8 Kwi 2017, o 18:22
Posty: 56
Podziękowano: 51 razy
Otrzymanych podziękowań: 77 razy
Nick w grze: KiedysWroce
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Kopacz i Kopactwo
ja jusz kilof naa +9 wbiłem, jestem za


Ostatnio edytowany przez RusekLeczy 28 Cze 2019, o 23:23, edytowano w sumie 2 razy



28 Cze 2019, o 23:19
Profil
Uciekinier Taernijczyk
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Lip 2018, o 21:16
Posty: 5
Podziękowano: 8 razy
Otrzymanych podziękowań: 3 razy
Nick w grze: BhaLy
Serwer: HardCore
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Kopacz i Kopactwo
No tototo właśnie mi chodzi, i każda osoba z silniejszym kilofem to by więcej żelaza potrafiła unieść, dziękuję za reakcję

_________________
"Nie zmienisz biegu rzeki, bo rzeki budują to przez wieki"


28 Cze 2019, o 23:21
Profil
Uczeń Simona

Rejestracja: 18 Kwi 2017, o 16:36
Posty: 49
Podziękowano: 27 razy
Otrzymanych podziękowań: 32 razy
Nick w grze: ExpolesT
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Kopacz i Kopactwo
Wątpię by ranga "kopacz" dawała bonus do wydobycia surowców jeśli o to chodzi w tym temacie. Równie dobrze ja jako strateg sam zmieniałbym sobie range na "kopacza" po czym szedłbym zbierać np orcze zioło na wf hp, a następnie poprosił innego stratega by mi przywrócił range.

Myślę, że tak samo jak w temacie petów z G i zlec na żarcie "jeśli nie masz czasu, lub Cie nie stać to nie powinieneś mieć", jest wiele opuszczonych G z sporą ilością presta, z rozbudowanymi budynkami, które potencjalnie możaby było kupić.

Ogółem co do pomysłu jestem na nie. Rozumiem, że ludzie lubią mieć władze, chociażby w postaci dowodzenia G, jednakże myślę, że zatrudnianie "kopaczy" mija się z celem. W G nie są potrzebni "parobkowie" tylko "członkowie", którzy będą czuć więź z daną gildią, i wspólnymi siłami ją rozbudowywać.

Jestem tylko za tym by zlec/sposób wydobycia na kamień został w jakiś sposób zmieniony.

_________________
Niepoprawny optymista


29 Cze 2019, o 01:32

Podziękowali: kolega112999 (29 Cze 2019, o 09:57)
Profil
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Kopacz i Kopactwo
W teorii wszyscy członowie gildii aż do najwyższych rang to kopacze, bo każdy powinien mieć taki sam obowiązek zbierania surowców. Tak więc nie potrzeba ci żadnej nowej rangi.


Chyba, że ten temat to bait którego nie zrozumiałem bo jest bardzo abstrakcyjny ten twój problem.


29 Cze 2019, o 18:37
Uczeń Simona

Rejestracja: 8 Kwi 2017, o 18:22
Posty: 56
Podziękowano: 51 razy
Otrzymanych podziękowań: 77 razy
Nick w grze: KiedysWroce
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Kopacz i Kopactwo
nie ogarniacie kto to kopacz, pewnie nawet kilofa nie macie

Proszę nie trollować i pisać na temat. Szymdaro


29 Cze 2019, o 19:23

Podziękowali: 3 Euzen (29 Cze 2019, o 20:43), fertyno (29 Cze 2019, o 23:19), Glasnix (29 Cze 2019, o 19:25)
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 6 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 106 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron