Odpowiedz  [ 15 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2
 Jak naprawić błąd popełniony na początku gry. 
Autor Wiadomość
Uciekinier Taernijczyk

Rejestracja: 25 Lut 2015, o 10:43
Posty: 9
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 12 razy
Nick w grze: Psy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Jak naprawić błąd popełniony na początku gry.
HELLSING napisał(a):
Zmiana profesji? Straszny pomysł, byłoby za łatwo.

I dlaczego od razu zakładacie że każda klasa jest przeznaczona do bicia wszystkiego? Jedne klasy radzą sobie na bossach typu A lecz gorzej typu B i na odwrót. To nie jest uniwersum w którym wszystko do wszystkiego pasuje, szczerze byłoby to nudne.

Poza tym każdy trzyma się utartych schematów bo tak najszybciej i najlepiej, jaka jest w tym frajda gdy wszystko się robi wedle instrukcji? Składy można tworzyć dowolnie, jak jest wyzwanie to jest zabawa.
A jak są osoby, które grają jedynie na ilość, gdzie wszystko ma być poradnikowo poskładane, to nie dziwię się, że gra im się nudzi.

A gdyby tak już każdy grał klasą która najbardziej się opłaca a te inne poszły w zapomnienie? Bez vd? Łuka? bez mo? Dałoby się cokolwiek ugrać?
Każda klasa ma swoje przeznaczenie, bossy nie są stworzone "pod każdego"

Zamiast pchać się tam, gdzie się za wiele nie przydamy, lepiej docenić to w czym jesteśmy lepsi.

A wbicie 120 lvl z Altem potrafi zająć mniej niż dwa miesiące, i mogę tu przywołać pewne osoby które to potwierdzą . ;)


Są 3 postacie które są przeznaczone do bicia wszystkiego, dr/ryc/sh bez tych 3 postaci chodzenie na topowe bossy nie ma sensu, vd/łuk zabierani przemiennie, był pomysł żeby rozdzielić piach od szpilki, ich działanie dawało by taki sam efekt jak szpila/dotka, był pomysł żeby piach u łuka był na 5 rund skoro sh ma dotkę na 5 dlatego że atakuje jako ostatni łuk powinien mieć taki sam bonus. Nie pisz mi że każda postać gdzieś się sprawdza, są 3 postacie kluczowe a podług nich dobierana reszta. Balans między postaciami jest zbyt mocno zaburzony. Właśnie co do utartych instrukcji, tak ta gra została stworzona, gracze się tego nauczyli i tego nikt nie zmienia, jesteś bb bez epika nie chcę cie w pt, morka na vd i łuk po co się męczyć, może morana bez dr i ryca?? Nawet w ubiorze postaci nie masz możliwości odmiany, jeżeli chcesz być dobry musisz i tak założyć to samo eq co ogół populacji tearna, dodawanie nowych bosów, rarów jest pracochłonne, ale marzyło by mi się żeby na dany lvl było więcej możliwych itemów do założenia, sety na 100 są za słabe żeby konkurować z eq z beirn wiec kończy się na tym samym pamięć/gronostaj/passio itd. a ja bym chciał więcej itemów na ten lvl z innymi psycho bonusami/statami tak aby postacie się od siebie różniły, każdy mógł stworzyć coś pod sb, coś swojego.


17 Maj 2019, o 19:03
Profil
Uczeń Simona

Rejestracja: 18 Kwi 2017, o 16:36
Posty: 49
Podziękowano: 27 razy
Otrzymanych podziękowań: 32 razy
Nick w grze: ExpolesT
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Jak naprawić błąd popełniony na początku gry.
Według mnie pomysł jak najbardziej na minus, idąc tym tropem można by śmiało zrobić alta rycka i latac gorzo na 3x mo vd i ryc .. a nastepnie zmienić sobie profke na dr tak żeby mógł latać bosski dla dmg na tym lv nie dostępne a po zdobyciu kasy i 130+ zmienić sobie może tym razem na jakiegoś sh żeby mógł już latać mahety .. osobiście zacząłem grać sh, tyle że z początku nie ogarnąłem postaci i wolałem ją usunąć i zacząć grać mo bo usłyszałem że jest to "najłatwiejsza" postać i jakoś nie żałuję .. znam kilka osób z kilkoma postaciami 110+ na jednym koncie, które były robione po to żeby się "dostosować" do aktualnych braków na serwerach.. ale widocznie da się jeśli się tylko chce.

_________________
Niepoprawny optymista


19 Maj 2019, o 03:12

Podziękowali: HELLSING (19 Maj 2019, o 15:33)
Profil
Taernijczyk z ekwipunkiem

Rejestracja: 9 Mar 2018, o 20:35
Posty: 13
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Nick w grze: Jorvis
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Jak naprawić błąd popełniony na początku gry.
viewtopic.php?f=121&t=55673
i dlatego przydałby się taki server... Wszystko można sprawdzić w krótkim czasie a potem wrócić na normalny.


4 Lip 2019, o 11:13
Profil
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Gru 2014, o 00:22
Posty: 95
Miejscowość: Mokotów
Podziękowano: 10 razy
Otrzymanych podziękowań: 148 razy
Nick w grze: Postrach
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Jak naprawić błąd popełniony na początku gry.
Reak napisał(a):
Po to jest Wiki i forum, zeby ogarnac cokolwiek o profesji jaka cie interesuje.



Co to za argument? :DD Chyba nie wiesz o tym że od początku taerna było nie do zliczenia zmian u różnych profesji, i to jest całkiem normalne, że kiedyś grałeś najlepszą profesją w okresie 6lat temu+, straciłeś sporo czasu na rozwój tej profesji, a nagle wchodzi zmiana dzięki której ta profesja, która przodowała, staje się gównem :)

Btw. co do tematu, nigdy taki pomysł nie wejdzie w życie chociażby przez to, że jedną profesją się szybciej expi/zdobywa kase itp, a drugą już niezbyt, i to by było przejście na łatwizne.

_________________
https://www.youtube.com/c/Pogrro
140Lv VD Tolnor ~ Pogrro
140Lv MO Tolnor ~ Postrach


https://prnt.sc/qns0gv - 2,8k mięsek / 3,1k prestiżu w 24h.

Image


4 Lip 2019, o 12:17
Profil WWW
Taernijczyk z ekwipunkiem
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Cze 2019, o 19:59
Posty: 18
Podziękowano: 3 razy
Otrzymanych podziękowań: 12 razy
Nick w grze: BlogerRebel
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Jak naprawić błąd popełniony na początku gry.
Skoro temat był wałkowany kilkukrotnie i znamy stanowisko Ekipy to po co zakładać kolejne tematy? :)

_________________
Bloger - rycerz z klasą!


8 Lip 2019, o 07:57
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 15 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 34 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron