Odpowiedz  [ 3 posty(ów) ] 
 Odzyskanie itemów 
Autor Wiadomość
Taernijczyk z ekwipunkiem

Rejestracja: 22 Lip 2016, o 00:13
Posty: 17
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 5 razy
Nick w grze: Renly
Serwer: HardCore
Odpowiedz z cytatem
Post Odzyskanie itemów
Witam, przychodzę z taką propozycją polegającą na odzyskaniu rara/setu lub innych dość cennych itemów. Mianowicie chodzi o to, że często niektórzy są zobowiązani do zdjęcia eq w celu zwiększenia sobie miejsca w ekwipunku np. żeby zbierać składniki do flasz lub inne rzeczy. No i czasami może się zdarzyć, że zdejmując ekwipunek się przypadkiem go wyrzuci, a niestety nie ma możliwości odzyskania. Tak samo posiadając dużo "śmieci" tzw. itemów na niski lvl z bossów niskopoziomowych istnieje możliwość sprzedania czegoś z ekwipunku u npc. Mogło by to działać np. tak, że można sobie odkupić taki sprzedany/wyrzucony item, najlepiej przypisany w sumie, bo mniej roboty za 10 platyny. Myślę, że spoko opcja, a pewnie zdarzyło się sporej ilości graczy taka sytuacja.

Pozdrawiam.


16 Sty 2020, o 18:37
Profil
Chodząca legenda
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Kwi 2011, o 03:06
Posty: 2255
Miejscowość: Wawa
Podziękowano: 216 razy
Otrzymanych podziękowań: 865 razy
Nick w grze: Szymdaro
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Odzyskanie itemów
Przecież zostało wprowadzone dodatkowe potwierdzenie, obszar do przesunięcia przedmiotu został zmniejszony, w sklepie masz komunikat i nadal jest problem?

Gracze tracili miliardy, a Ty teraz chcesz za 10 platyny odkupić przedmiot? Zdecydowanie nie. Jak ktoś mimo wielu zmian dalej wyrzuca eq to trudno, ponosi konsekwencje swoich działań.

_________________
Mój kanał na YT

Życie jest jak szachy: albo posuwasz królową, albo bijesz konia.
Życie jest jak szachy: najbardziej żałujemy ruchów, których nie możemy cofnąć.
Prawdziwie wolnym człowiekiem jest tylko ten, kto nikogo nie kocha.


16 Sty 2020, o 19:30

Podziękowali: ZłotyŁan (18 Sty 2020, o 16:07)
Profil WWW
Taernijczyk z ekwipunkiem

Rejestracja: 22 Lip 2016, o 00:13
Posty: 17
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 5 razy
Nick w grze: Renly
Serwer: HardCore
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Odzyskanie itemów
Szymdaro napisał(a):
Przecież zostało wprowadzone dodatkowe potwierdzenie, obszar do przesunięcia przedmiotu został zmniejszony, w sklepie masz komunikat i nadal jest problem?

Gracze tracili miliardy, a Ty teraz chcesz za 10 platyny odkupić przedmiot? Zdecydowanie nie. Jak ktoś mimo wielu zmian dalej wyrzuca eq to trudno, ponosi konsekwencje swoich działań.



To jest propozycja xd ja nic nie chcę ani nie muszę odkupować, w kilku grach MMORPG jest taka opcja i wydaje mi dość spoko, 10 platyny sobie wziąłem od tak, przypadkowa liczba.


16 Sty 2020, o 19:46
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 3 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron