Odpowiedz  [ 33 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4
 ogary, eksp i konto premium 
Autor Wiadomość
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Kwi 2011, o 22:14
Posty: 89
Miejscowość: Stalowa Wola
Podziękowano: 2 razy
Otrzymanych podziękowań: 4 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: ogary, eksp i konto premium
Nie pozostaje mi nic innego jak potwierdzić Twoje słowa i podpisać się pod rozwiązaniem.Wszystko jasno wytłumaczone,nawet Ci nie ogarnięci wiedzą o co chodzi.

P.S Ja wcale nie mówiłem,że to negatywna cecha pisanie długich wypowiedzi - jeżeli są ciekawe ( a są) i przejrzyste (też są) to fajnie się je czyta - zachęcają do lektury całego tematu ;)


19 Gru 2011, o 23:11
Profil
Uczeń Simona

Rejestracja: 12 Wrz 2011, o 15:13
Posty: 53
Podziękowano: 1 raz
Otrzymanych podziękowań: 5 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: ogary, eksp i konto premium
Jestem tego samego zdania co Ironka i Gildartz. Wspolczuje za to tym, ktorzy uwazaja, ze zwykle pety to oznaka prestizu czy bogactwa. Posiadajac konto premium powinno ono obejmowac rowniez peta bo jak juz Gildratz wspomnial jest on jego czescia.

Obecnie wyprzedzilem swojego psiaka o 14 lvl'i i nie widze sensu aby dalej z nim expic, a posiadanie go tylko dlatego, zeby jakis low lvl pomyslal "Ten to koks bo ma psa" (swoja droga, Mystheria nie wiem skad Ty to wzielas xD) jest dla mnie bezsensowne. Moim zdaniem pety zostaly stworzone jako swego rodzaju skarbonki (chyba nie musze tlumaczyc dlaczego).

Po ostatnich update'ach zauwazylem tez (moze wczesniej bylo podobnie ,ale nie zwrocilem na to uwagi) ,ze maja problem z atakowaniem. Dla przykladu, rzucaja trans albo ryk i stoja cala runde lub wykonuja az 1 atak. Obecny rekord to o ile pamietam 3 rundy bezczynnego stania (nawet urokow nie chcialo mu sie za bardzo rzucac :))

W obecnej sytuacji jezeli nic sie nie zmieni to bede musial zrezygnowac z tego jakze zaszczytnego miana, posiadacza peta.

Pozdrawiam.


20 Gru 2011, o 02:53
Profil
Pogromca Valdaroga
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Cze 2011, o 21:16
Posty: 1021
Podziękowano: 39 razy
Otrzymanych podziękowań: 175 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: ogary, eksp i konto premium
dzięki Gildartz (i inni) za wsparcie, bo już się zaczynałam czuć jak jakieś ufo tu:p

dokładnie o to mi chodzi, nie o jakieś dodatkowe nie wiadomo skąd bonusy, tylko o to żeby pety osób z kontem premium dostawały proporcjonalnie tyle ekspa, co tych bez premki.

(zabawne swoją drogą... w każdej grze z jaką się do tej pory spotkałam, zakup konta premium gwarantował graczowi różne, ale zawsze wyłącznie pozytywne rzeczy. tu, żeby było oryginalnie, dostajemy w prezencie także spore utrudnienie. i do tego duża część osób twierdzi, że właśnie tak ma być ^^)


20 Gru 2011, o 06:12
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 33 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 106 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron