Odpowiedz  [ 34 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następna
 Wolne pola na dzialki 
Autor Wiadomość
Uciekinier Taernijczyk

Rejestracja: 17 Lip 2013, o 13:52
Posty: 2
Miejscowość: NowySącz
Podziękowano: 2 razy
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Nick w grze: RuskiSashka
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post Wolne pola na dzialki
s1
Brakuje wolnych działek na gildie dodali byscie z 5 stron działek bo brakuje i nie ma jak zrobic pozdrawiam


26 Wrz 2013, o 11:14
Profil WWW
Duma Forum!
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Paź 2010, o 22:03
Posty: 4171
Miejscowość: 100lica
Podziękowano: 452 razy
Otrzymanych podziękowań: 1822 razy
Nick w grze: HeavenM
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Wolne pola na dzialki
Działki nie będą dodawane w nieskończoność. W najbliższym upku wprowadzimy rozwiązanie, które spowoduje, że gildie widma, które kupiły działkę ale się nie rozwijają będą te działki tracić i tym samym zwalniać miejsce dla nowych chętnych.


26 Wrz 2013, o 11:34
Profil
Współpracownik Gnarla

Rejestracja: 26 Mar 2012, o 20:07
Posty: 228
Podziękowano: 92 razy
Otrzymanych podziękowań: 162 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Wolne pola na dzialki
Heavenmaker napisał(a):
Działki nie będą dodawane w nieskończoność. W najbliższym upku wprowadzimy rozwiązanie, które spowoduje, że gildie widma, które kupiły działkę ale się nie rozwijają będą te działki tracić i tym samym zwalniać miejsce dla nowych chętnych.

Pomyslcie też ogolnie o wymarlych giliach i sojuszach od nich. Kiedys jak bylem w gildi miałem sojusze od innych gildii, ktore wogóle nie istniały (na rankingu nie bylo). Ponadto sojusze od gildii gdzie nikt nie loguje się od roku... z tym też coś zróbcie. Porządek musi być.

_________________
piss.

https://www.youtube.com/watch?v=AN7ImRR6IHs



sub me


26 Wrz 2013, o 11:51
Profil
Współpracownik Gnarla

Rejestracja: 27 Lis 2012, o 18:09
Posty: 222
Podziękowano: 507 razy
Otrzymanych podziękowań: 216 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Wolne pola na dzialki
Pamiętajcie o gildiach,w których gracze rozwijają je samotnie,te gildie dosyć wolno a nawet bardzo wolno się rozwijają a czasem i gracz bierze sobie urlop na jakiś czas,szkoda by było tracić działkę dla takich graczy.


26 Wrz 2013, o 18:25
Profil
Współpracownik Gnarla

Rejestracja: 26 Mar 2012, o 20:07
Posty: 228
Podziękowano: 92 razy
Otrzymanych podziękowań: 162 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Wolne pola na dzialki
Way napisał(a):
Pamiętajcie o gildiach,w których gracze rozwijają je samotnie,te gildie dosyć wolno a nawet bardzo wolno się rozwijają a czasem i gracz bierze sobie urlop na jakiś czas,szkoda by było tracić działkę dla takich graczy.

Nie no, wplacasz surowiec raz na miesiąc i nie jest usuwana. Lub inna forma aktywności gildyjnej i nie bedzie usuwana, myślę, że raz na miesiąc wystarczy.

_________________
piss.

https://www.youtube.com/watch?v=AN7ImRR6IHs



sub me


26 Wrz 2013, o 21:14

Podziękowali: FreehitOf (26 Wrz 2013, o 21:58)
Profil
Duma Forum!
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Paź 2010, o 22:03
Posty: 4171
Miejscowość: 100lica
Podziękowano: 452 razy
Otrzymanych podziękowań: 1822 razy
Nick w grze: HeavenM
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Wolne pola na dzialki
baloczi napisał(a):
Way napisał(a):
Pamiętajcie o gildiach,w których gracze rozwijają je samotnie,te gildie dosyć wolno a nawet bardzo wolno się rozwijają a czasem i gracz bierze sobie urlop na jakiś czas,szkoda by było tracić działkę dla takich graczy.

Nie no, wplacasz surowiec raz na miesiąc i nie jest usuwana. Lub inna forma aktywności gildyjnej i nie bedzie usuwana, myślę, że raz na miesiąc wystarczy.


no dokładnie tak chcemy zrobić - za każdą działkę będzie miesięczna opłata w złocie - im wyższy poziom warowni tym wyższa opłata


26 Wrz 2013, o 23:53
Profil
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Maj 2011, o 21:41
Posty: 2129
Podziękowano: 468 razy
Otrzymanych podziękowań: 593 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Wolne pola na dzialki
Heavenmaker napisał(a):
Cytuj:
surowiec raz na miesiąc i nie jest usuwana. Lub inna forma aktywności gildyjnej i nie bedzie usuwana, myślę, że raz na miesiąc wystarczy.

no dokładnie tak chcemy zrobić - za każdą działkę będzie miesięczna opłata w złocie - im wyższy poziom warowni tym wyższa opłata

Ale jemu nie chodziło o podatek, a o aktywność.

Nie podoba mi się opcja opłaty, działki sporo kosztowały i opłata była już pobrana.

Lepsze byłoby prowadzenie jakiegoś mechanizmu weryfikującego aktywność, jeśli gildia nic nie robi, to działka "zarasta" i wraca ponownie na "rynek".

_________________
Rzuff - s2 (Taern.pl)
Rzuffi - s1 (Taern.com)
Rzuff na YT: http://goo.gl/84D78E

Image


27 Wrz 2013, o 00:20
Profil
Uczeń Heremona

Rejestracja: 9 Lut 2011, o 18:04
Posty: 466
Miejscowość: płock
Podziękowano: 41 razy
Otrzymanych podziękowań: 93 razy
Nick w grze: ShortBow
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Wolne pola na dzialki
Mi tez nie podoba sie miesieczna oplata.

Sama dzialka - oplata i to nie mala.
Budynki - tez malo nie kosztuja.
Swiatynia i Teleport - oplata.
Pety - oplata

Wszystko platne.

Teraz ma jeszcze dojsc miesieczny haracz ? no prosze was ...
Placac 10kk wykupilismy dzialke na wlasnosc a nie wyporzyczylismy ze tak to ujme.

Tak jak ujal rzuff - jakis mechanizm nie wiem sprawdzajacy np czy gildia jest aktywna poprzez sprawdzenie zuzycia buffow swiatynnych czy cos (jesli takowa istnieje) badz jesli jej nie ma - kasowanie dzialki po x miesiacach nie budowania. (przyklad, normalnie prosperujaca gildia bez max poziomu mysle ze powinna byc w stanie postawic przynajmniej jeden budynek na te 2? miesiace) czy cokolwiek innego ale nie oplata.

Do tego jeszcze oplata uzalezniona od poziomu warowni ... znow kop w dupe za to ze sie ktos rozwijac chce.

_________________
*Shortbow* - 119 - s3 - DELETED (Assassins of Kings 4 ever)

(In)famous asian women lover from s3.


27 Wrz 2013, o 00:26
Profil
Duma Forum!
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Paź 2010, o 22:03
Posty: 4171
Miejscowość: 100lica
Podziękowano: 452 razy
Otrzymanych podziękowań: 1822 razy
Nick w grze: HeavenM
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Wolne pola na dzialki
Ale Panowie
Kupiliście działkę na własność, co nie zwalnia Was z obowiązku opłacania od niej podatku. Tak jak w realu... kupujesz ziemie - płacisz podatek od nieruchomości, kupujesz mieszkanie płacisz czynsz w którym jest m.in. podatek. Opłata będzie niewielka bo na poziomie np. 100k miesięcznie dla pierwszego poziomu Warowni - dla dowolnej gildii to tyle co nic.


27 Wrz 2013, o 00:43
Profil
Współpracownik Gnarla

Rejestracja: 27 Lis 2012, o 18:09
Posty: 222
Podziękowano: 507 razy
Otrzymanych podziękowań: 216 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Wolne pola na dzialki
Mi też się nie podoba pomysł opłaty,bo gracz który tworzy samotnie gildię ma bardzo duże opłaty za nią gdy buduje ją, tak jak napisał Baloczi i zarazem ja dodam bardziej szerzej,jeśli wystarczy ten 1 surowiec,że wpłacę raz na miesiąc to ujdzie. Ogółem to aktywność gildii różnie się objawia, więc zobaczymy czy może zrezygnujecie z tego a jak nie to trudno :/


27 Wrz 2013, o 07:45
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 34 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następna

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 370 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron