Odpowiedz  [ 11 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna
 Połączenie kont 
Autor Wiadomość
Uciekinier Taernijczyk

Rejestracja: 17 Paź 2014, o 15:30
Posty: 1
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Nick w grze: Vemper
Odpowiedz z cytatem
Post Połączenie kont
Proponuje powrót do pomysłu Połączenia kont polegającego na tym, że postacie z jednego e-maila przechodzi na konto o drugim e-mailu. Wszystko oczywiście za udowodnieniem przynależności do konta.

Pojawiło się to kiedyś na DevBlogu ale z tego co wiem zapomniano o tym całkowicie, a jest to na pewno przydatne.


Przykład : Miałem konto, które zbanowano mi przez przypadek ... nie chcą mi go odbanować. Robię więc drugie, a jednocześnie co pewien czas piszę na support o odbanowanie. Na drugim koncie mam już wysoki lvl, ale jednak odbanowali mi tamto gdzie miałem fajną postać, z fajnym eq. Na koncie drugim mam zakupioną premkę, która ułatwiła by również grę na koncie pierwszym. Aby przejść na tą postać muszę sie wylogować z obecnego konta na drugie, czego nie lubię.



Proszę o powrót do tego pomysłu i przy pracy nad 3d, wykonać również to :P

(z góry przepraszam za błędy, mam nadzieję że nie jest ich dużo ;) )


23 Lis 2015, o 01:03
Profil
Współpracownik Gnarla
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 Sie 2012, o 13:36
Posty: 206
Podziękowano: 195 razy
Otrzymanych podziękowań: 257 razy
Nick w grze: EpikDrut
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Połączenie kont
Nie zapomniano o tym, jeśli dobrze pamiętam tego typu sprawa zostanie poruszona albo w trakcie wprowadzania 3D albo zaraz po.

_________________
Pomogłem/podobało się? Kufelek się należy ;)
Zapraszam na mój kanał YT! klik
To tylko gra... to tylko taern...
https://scr.hu/0dk2/wo2xz
Epik [127lvl] z latarką to jak Polska bez korupcji i długów


23 Lis 2015, o 01:25
Profil WWW
Walczący z drzewcami

Rejestracja: 8 Sty 2015, o 22:04
Posty: 416
Podziękowano: 9 razy
Otrzymanych podziękowań: 83 razy
Nick w grze: NephaleMo
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Połączenie kont
Z tego co pamiętam, kwestia połączenia kont była poruszana tuz po tym 9 z może nawet przed tym) jak został wprowadzony nowy regulamin między innymi w kwestii multikont itd, czyli sporo czasu temu... bynajmniej nie w czasie wprowadzania 3d...

Zresztą przy okazji 3d ma być merge serwerów a co z graczami mającymi postaci na więcej, niż 1 serwerze? Automatyczny ban za multi? Temat trzeba ogarnąć i to dość pilnie.... i z pewnością nie po wprowadzeniu 3d, ale generalnie na wczoraj, że tak powiem...

_________________
Nephalem 104 (sh) i rośnie
NephaleMo 101 (mo)
XioncDawid 65 (dr)
NephalemUk 50 (łuk) i rośnie


23 Lis 2015, o 04:02
Profil
Współpracownik Gnarla
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Gru 2011, o 09:54
Posty: 190
Miejscowość: Nawet google nie widzą
Podziękowano: 20 razy
Otrzymanych podziękowań: 28 razy
Nick w grze: Mashtall
Serwer: HardCore
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Połączenie kont
@Autor

Drogi autorze pomysł nie poszedł w zapomnienie, ja rozmawiałem kiedyś z GM nie pamiętam którym o tym, ale z jakimś GM s4. Łączenie kont nastąpi wtedy gdy zostanie opracowany do tego nie wiem jak to nazwać hmmm może schemat udowadniania, ze konto nalezy do Cb obecnie, nie wiem co się dzieję z tym całym pomysłem, ale bądz pewny na 100% iż to wejdzie do GRY zapewne w momencie wprowadzenia tak jak kolega wyżej napisał "3D"

Tak więc twój pomysł to nie pomysł tylko przypomnienie o tym, że takie coś kiedyś będzie istniało.

Pozdrawiam

_________________
Wracam do gry ze zdwojoną siłą !

W głębi serca zawsze będę jednym z graczy Mielonych


23 Lis 2015, o 12:49
Profil WWW
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Połączenie kont
Steevy napisał(a):
...Łączenie kont nastąpi wtedy gdy zostanie opracowany do tego nie wiem jak to nazwać hmmm może schemat udowadniania, ze konto nalezy do Cb obecnie...

Jakie udowadnianie ? Nie wystarczy potwierdzenie maila i inne takie, które ekipa stosuje,
żeby "wykryć wypożyczanie postaci zakazane regulaminem". Czy może tamten system jest zbyt niedoskonały. Podejrzewam, że to był pomysł ekipy, który zarzuciła jeszcze przed dopracowaniem.
P.S. Zauważyliście, że "osoby decyzyjne" nie udzielają już wyjaśnień na forum (a może to tylko moje odczucia) pomijając rzeczowe wpisy ViconiaDeV, wyśmiewające DevV'a i straszący karami jeśli nie będzie dowodów HM.
P.S. II Korzystając z okazji chciałem się zapytać kiedy zostaną zaktualizowane aktualności i wiki. Przez Wasze niedbalstwo kupiłem peta, który troszeczkę odbiega od opisu. Wy wymagacie a sami nie dotrzymujecie obietnic :) HM tylko nie pisz żebym dał dowód na to, bo jeszcze dam :lol:


23 Lis 2015, o 13:51
Współpracownik Gnarla
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Gru 2011, o 09:54
Posty: 190
Miejscowość: Nawet google nie widzą
Podziękowano: 20 razy
Otrzymanych podziękowań: 28 razy
Nick w grze: Mashtall
Serwer: HardCore
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Połączenie kont
A takie udowadnianie, że jesteś właścicielem konta od początku, a nie od 2 miesięcy bo kupiłeś na allegro razem z e-mailem. Droga do takiego udowodnienia, że to od samego początku twoje konto nie będzie wcale taka prosta, że napiszesz "Te 2 konta są proszę o połączenie"

W pierwszej kolejności bedzie sprawdzone IP założenia konta - Jeśli się nie zgadza to już jest powód by nie łączyć kont bo przecież może być ono kupione lub otrzymane w "spadku"

Kolejny krok to zapewne ss z historii konta czyli jak ktoś miał hmmm 10 lvl a teraz ma 100 itd itd. aby potwierdzić, ze gramy tym od początku.

Jeżeli ss nie będzie (mało kto takie będzie miał) zostaną zadawane pytanie o historie konta. Czyli im więcej osob sie logowało oraz jeśli logowałes się w wielu iejscach twoja szansa, a połączenie sie zmiejsza radykalnie ;)

I pewnie jeszcze jakieś podpunkty które będzie trzeba spełnic :)

_________________
Wracam do gry ze zdwojoną siłą !

W głębi serca zawsze będę jednym z graczy Mielonych


23 Lis 2015, o 17:12
Profil WWW
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Połączenie kont
Dostęp do postaci/konta to jedno,
a dostęp do maila to drugie. Zgłaszam, że konto jest moje(ponieważ tylko ja mam dostęp do maila, który mogę potwierdzić) jeśli właściciel dzielił się hasłem do maila to ...nie wiem jak to nazwać :D. Przecież "ekipa ma swoje sposoby, aby sprawdzić, czy konto nie jest zasiadane" , więc po co dodatkowe "podpunkty" ? ;) ...chyba, że kłamali


23 Lis 2015, o 18:44
Inżynier

Rejestracja: 9 Maj 2013, o 00:25
Posty: 384
Podziękowano: 394 razy
Otrzymanych podziękowań: 255 razy
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Połączenie kont
Co ja patrze :shock:
Nephalem napisał(a):
Zresztą przy okazji 3d ma być merge serwerów a co z graczami mającymi postaci na więcej, niż 1 serwerze? Automatyczny ban za multi?

Powiem Ci szczerze, że złapałem się za głowę jak to czytałem, nie dość, że ukazujesz brak wiedzy cd regulaminu:
Cytuj:
§4 KONTA GRACZY...
3. Na jednym koncie można mieć wiele postaci na różnych serwerach.

to jeszcze źle interpretujesz taernijskie "multi" (które przyznaje ma bardzo wiele znaczeń ;) ). Chyba, że to ja coś źle zrozumiałem :)

A wracając do tematu, kiedyś już to chyba mówiłem, o tego typu sprawach nie powinno się mówić do czasu, kiedy ekipa sama nie zacznie unaoczniać swoich działań, to tak jakby powiedzieć, że jakiś film w 2020 roku będzie słaby, bo tak to przeczuwam ;)


23 Lis 2015, o 19:57
Profil
Współpracownik Gnarla
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Gru 2011, o 09:54
Posty: 190
Miejscowość: Nawet google nie widzą
Podziękowano: 20 razy
Otrzymanych podziękowań: 28 razy
Nick w grze: Mashtall
Serwer: HardCore
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Połączenie kont
@up

Ja tylko dałem przykład temu graczowi wyżej co może wchodzi w skład takiego udowadniania.

Ps. Srzedając konto na Allegro sprzedaje się je z emailem więc potwierdzenie można zrobić bez problemu. A co do tego czy zasiadane to powiem tak. Konta które są zasiadane od diabli wie jakiego czasu mogą być nadal zasiadane, nie wolno zasiadać nowych kont od wprowadzenia kiedyś tam tej reguły.

Obecnie możesz mieć i 10 konto i to nie jest multi, nie możesz jednocześnie korzystać z tych konto i zbierać lub zdobywać za to jakieś "dobra" w grze typu rarki hajs etc. etc.

A i co do tego, że administracja ma swoje sposoby. WIesz co to zmienne IP lub zmiana dostawcy internetu? to tak jakbyś się przeprowadził i mówił, że tam mieszkałeś, ale nie masz na to powwierdzenia ;)

_________________
Wracam do gry ze zdwojoną siłą !

W głębi serca zawsze będę jednym z graczy Mielonych


24 Lis 2015, o 07:55
Profil WWW
Walczący z drzewcami
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Mar 2014, o 17:56
Posty: 408
Miejscowość: Gorzów Wielkopolski
Podziękowano: 72 razy
Otrzymanych podziękowań: 95 razy
Nick w grze: Loth
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Połączenie kont
A jak masz potwierdzić przeprowadzki? Już pal licho przeprowadzki w jednym mieście czy nawet województwie, ale co jak przeprowadzasz się 500km (z jednego krańca polski na drugi) albo za granicę? Masz swojego maila, masz dostęp do konta ale w logach możnaby pomyśleć że sprzedałeś konto

_________________
Loth 100 Druid

Setka wbita: 2016-9-9 22:23


24 Lis 2015, o 09:48
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 11 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 304 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron