Odpowiedz  [ 11 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna
 Nie działająca gra. Gracze apeluje do Was! 

Przed oddaniem głosu polecam przeczytać wpis. Wolicie by:
1. Zostało tak jak jest 58%  58%  [ 11 ]
2. Ekipa mniej skupiała się na 3d, a bardziej na tym co się dzieje tu i teraz 42%  42%  [ 8 ]
Razem głosów : 19

 Nie działająca gra. Gracze apeluje do Was! 
Autor Wiadomość
Uciekinier Taernijczyk

Rejestracja: 30 Maj 2014, o 22:31
Posty: 2
Podziękowano: 2 razy
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Nick w grze: Kokoju
Odpowiedz z cytatem
Post Nie działająca gra. Gracze apeluje do Was!
Nie pierwszy raz zdażyło się że gra nie działa. Czy to serwery nie działają czy z czymś innym jest problem. Ekipa skupia się bardzo na 3d aby zachęcić nowych graczy do założenia kont, do rozpoczęcia zajebistej przygody w Taernie. Lecz o czymś zapomniała. O tych co w tą grę grają teraz. Co lata temu założyli konta. O tych co mają więcej czasu przegranego w Dumie Taernu, niż gdzie kolwiek indziej.

Przykład z ostatnich dni. Turniej 26.04 odwołany, dziś 27.04 pół godziny przerwy. Nikt nie powie, że zdażyło się to drugi czy trzeci raz, to się zdaża za często.
3D to jest najzwyczajniej w świecie reklama, okej, w każdej grze jest coś takiego. Ale w innych grach (w tych co grałem przynajmniej) nie było tulu problemów technicznych. Jakieś zawsze się zdarzą od święta każdemu. Nie oszukujmy się ale ta gra to nie jest wielką. Mam na myśli ilość graczy. To my budujemy Taerna, to my musimy o niego walczyć, ponieważ Taern to wspaniała gra. To my musimy pokazać że Nam, jako graczom zależy aby wprowadzić jakieś zmiany. Bez nich dalej będziemy otrzymywać jakieś lipne rekompensaty ewentualnie przeprosiny. Jedyna sensowna, którą pamiętam, była gdy 2 tyg było przerwy, gdy były problemy z serwerownią, kiedy dostaliśmy 2 tyg HH oraz premki.

Nie rozpisując się dalej, chce już podsumować. Chciałbym do Was wszystkich, do każdego z osobna zadać pytanie, Czy chcecie, by to się zmieniło? By przestali tak ,szpanować, tym że pracują non stop 3d i zaczęli przejmować się tym co jest tu i teraz? Pamiętajcie to my tworzymy Taerna, to my musimy walczyć o swoje. Wystarczy, że zbierzemy się razem i pokażemy jak bardzo Nam na tym zależy. Dziękuję każdemu, kto przeczytał od początku do końca i się chce wstawić za mną. Pozdrawiam,
Kokoju


28 Kwi 2017, o 00:17
Profil
Błądzący w Tunelach

Rejestracja: 8 Mar 2016, o 15:54
Posty: 88
Podziękowano: 43 razy
Otrzymanych podziękowań: 13 razy
Nick w grze: Demonite
Serwer: HardCore
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Nie działająca gra. Gracze apeluje do Was!
Biorąc pod uwagę to co zaczyna robić się na blogu.

Jakiś durny lisek który nawet do tej gry nie pasuje.

I biorąc pod uwagę ilość rzeczy co nam pokazują na blogu to jest to bardzo zastanawiające co się tam dzieje.

Ja bardziej apeluje do ekipy aby w następnym blogu było więcej o wiele więcej treści bo ten post to ekipa wymyślała pewnie na bani.

Apeluję też o rozwagę ze skinami i nie robienie np. skina gołębia.


28 Kwi 2017, o 00:46
Profil
Chodząca legenda
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Kwi 2011, o 03:06
Posty: 2255
Miejscowość: Wawa
Podziękowano: 216 razy
Otrzymanych podziękowań: 865 razy
Nick w grze: Szymdaro
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Nie działająca gra. Gracze apeluje do Was!
Moim zdaniem nie powinno się teraz odstawiać prac nad 3D na rzecz wprowadzania nowości. Ekipa zajmuje się utrzymaniem bieżących serwerów, a priorytetem są od zawsze błędy krytyczne. Zgodzę się, że warto naprawić resztę mniej lub bardziej znaczących, od zawsze to podkreślam. Kilkukrotnie widziałem błędy na turnieju: brak komunikatów, brak startu kolejnych rund, zawieszone walki i też takie czekanie mnie irytuje. Przez brak voica odpadałem z turnieju gdzie walczyłem o zwycięstwo.

Poza tym obecnie ekipa pracuje nad drobnymi poprawkami o czym pisali w dziale błędów oraz małymi zmianami jak waga platyny.

Co więcej może nie wiesz ale od dłuższego czasu jest zmieniana serwerownia, więc liczę, że ustaną opłakane w skutkach ataki DDos i grać będzie można cały czas stabilnie, bez przerwy.

Mam też na uwadze, że nowy silnik pozwoli łatwiej i szybciej wprowadzić kolejne zmiany, a w 3D pojawią się wspominane nowe funkcjonalności, rozbudowane mapy.

_________________
Mój kanał na YT

Życie jest jak szachy: albo posuwasz królową, albo bijesz konia.
Życie jest jak szachy: najbardziej żałujemy ruchów, których nie możemy cofnąć.
Prawdziwie wolnym człowiekiem jest tylko ten, kto nikogo nie kocha.


28 Kwi 2017, o 06:45
Profil WWW
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Rejestracja: 7 Wrz 2016, o 10:46
Posty: 143
Podziękowano: 49 razy
Otrzymanych podziękowań: 143 razy
Serwer: HardCore
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Nie działająca gra. Gracze apeluje do Was!
1. Serwery nie są obsługiwane bezpośrednio przez nas, a przez zewnętrzny podmiot. Nie zamierzamy kontynuować z nimi współpracy, ponieważ nie jesteśmy ani trochę zadowoleni z płynności pracy serwera i jakości oferowanych przez nich usług.

2. Sam fakt, że pracujemy nad 3D nie jest dla nasz żadną reklamą, tak naprawdę. Wszystkie działania stricte reklamowe, jakie teraz podejmujemy, są nastawione na The Pride of Taern, nie na Taern Broken Ranks.

3. Co do bloga, to po prostu jesteśmy na tym etapie prac, że nie chcemy zbyt dużo pokazywać, choć zdecydowana większość treści jest już zrobiona. Poza tym - obecne prace podejmowane przy grze są najzwyczajniej w świecie nudne. Skupiamy się teraz głównie na kliencie mobilnym. Jak by wyglądał blog o tym? Stream na 8 godzin z pisania kodu? Wiem, że to brzmi pretensjonalnie, ale teraz prace nad Taern Broken Ranks są najzwyczajniej w świecie nudne.


28 Kwi 2017, o 10:43
Profil
Uciekinier Taernijczyk

Rejestracja: 30 Maj 2014, o 22:31
Posty: 2
Podziękowano: 2 razy
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Nick w grze: Kokoju
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Nie działająca gra. Gracze apeluje do Was!
Nie mówię o odstawieniu 3d, lecz o mniejszym nakładzie pracy nad nim i większym nad pracą obecnych serwerów.


28 Kwi 2017, o 14:00
Profil
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Rejestracja: 7 Wrz 2016, o 10:46
Posty: 143
Podziękowano: 49 razy
Otrzymanych podziękowań: 143 razy
Serwer: HardCore
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Nie działająca gra. Gracze apeluje do Was!
Wyraźnie napisałem, że serwer nie jest obsługiwany przez nas, a przez inną firmę i wkrótce ją zmienimy. I nie mamy zamiaru zmniejszać nakładu pracy, jeśli chodzi o Taern Broken Ranks.


28 Kwi 2017, o 14:39
Profil
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Maj 2011, o 21:41
Posty: 2129
Podziękowano: 468 razy
Otrzymanych podziękowań: 593 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Nie działająca gra. Gracze apeluje do Was!
Kokoju napisał(a):
Nie mówię o odstawieniu 3d, lecz o mniejszym nakładzie pracy nad nim i większym nad pracą obecnych serwerów.

Tak jak napisał Radogost, prace nad nową wersją gry nie mają ŻADNEGO przełożenia na problemy związane z dostępem do strony głównej gry.

_________________
Rzuff - s2 (Taern.pl)
Rzuffi - s1 (Taern.com)
Rzuff na YT: http://goo.gl/84D78E

Image


29 Kwi 2017, o 09:24
Profil
Uciekinier Taernijczyk

Rejestracja: 30 Wrz 2012, o 21:08
Posty: 7
Podziękowano: 90 razy
Otrzymanych podziękowań: 158 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Nie działająca gra. Gracze apeluje do Was!
pytanie za 2 dukaty: kiedy zmienicie serwerownie na coś bardziej stabilnego i kompetentnego?


29 Kwi 2017, o 16:48
Profil
Chodząca legenda
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Kwi 2011, o 03:06
Posty: 2255
Miejscowość: Wawa
Podziękowano: 216 razy
Otrzymanych podziękowań: 865 razy
Nick w grze: Szymdaro
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Nie działająca gra. Gracze apeluje do Was!
@up - ulubiona odpowiedź dyplomatyczna ekipy określająca czas "wkrótce"

Radogostt napisał(a):
Wyraźnie napisałem, że serwer nie jest obsługiwany przez nas, a przez inną firmę i wkrótce ją zmienimy. I nie mamy zamiaru zmniejszać nakładu pracy, jeśli chodzi o Taern Broken Ranks.

_________________
Mój kanał na YT

Życie jest jak szachy: albo posuwasz królową, albo bijesz konia.
Życie jest jak szachy: najbardziej żałujemy ruchów, których nie możemy cofnąć.
Prawdziwie wolnym człowiekiem jest tylko ten, kto nikogo nie kocha.


29 Kwi 2017, o 17:45
Profil WWW
Uciekinier Taernijczyk
Awatar użytkownika

Rejestracja: 7 Gru 2011, o 14:41
Posty: 9
Miejscowość: W-ch
Podziękowano: 7 razy
Otrzymanych podziękowań: 2 razy
Nick w grze: RudaZyleta
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Nie działająca gra. Gracze apeluje do Was!
Długo czekać nie musieliśmy :P Dziś podobno mieli zmieniać maszyne

_________________
S.Larkas
RudaŻyleta-VD 111


2 Maj 2017, o 02:09
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 11 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 395 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron