Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 27 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3  Następna
 Nowy Boss. 
Autor Wiadomość
Uczeń Heremona
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Sie 2011, o 21:55
Posty: 511
Miejscowość: Poznań
Podziękowano: 8 razy
Otrzymanych podziękowań: 35 razy
Post Re: Nowy Boss.
Co wy się tak uparliście na te statystyki RARów?
Rozumiem , że RARy to jest to co kręci wszystkich w biciu BOSów, ale RARy i tak będą ustalone przez Administrację z pomocą inżynierów :) dlaczego ? RARy wpływają znacząco na balans postaci - jeżeli by z powodu istnienia przewagi silnych rarów w danym przedziale Lv np. postacie fizyczne osiągnęły przewagę nad postaciami magicznymi i na odwrót to nie było by dobrze.

Zadaniem wymyślania nowych BOSów i ich instancji jest stworzenie naprawdę ciekawych/niespotykanych/nietypowych/nieprzewidywalnych zdarzeń z którymi się spotka gracz idąc na takiego bosa. Wchodzi w to więc sposób dojścia do bosa. Pośredni przeciwnicy którzy zagradzają drogę dojścia, będąc jednocześnie EXPowiskiem dla graczy. Istotne są wymyślne umiejętności takich MOBów - żeby się nie znudzić po 3-4 przejściach instancji ;)

Jak narazie w tym temacie nie widzę niczego co zachęciło by do stworzenia takiego BOSa :(
A zapewniam was , że twórcy gry mają masę własnych pomysłów dużo lepiej dopracowanych.

_________________
Saintx - Sheed 44Lv (w stanie spoczynku)
Siantx - Druid 51Lv (skacze po wieży)


3 Lut 2012, o 15:23
Profil
Współpracownik Gnarla

Rejestracja: 11 Lis 2011, o 20:15
Posty: 196
Podziękowano: 12 razy
Otrzymanych podziękowań: 1 raz
Post Re: Nowy Boss.
Powiem szybko-jestem Za :)


3 Lut 2012, o 18:02
Profil
Uczeń Simona
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 Lis 2011, o 19:32
Posty: 49
Miejscowość: Sochacze - W-wa
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 2 razy
Post Re: Nowy Boss.
No Nie Wiem... Też Właśnie sie zastanawiałem nad tym..

Ale Rary Można by Podmienić na Np.

Naszyjnik

Kastet dla sheeda (nie jest ich wiele)

Może Tarcza Słońca czy coś ?

No Musiał bym pomyśleć troszeczke...
Z tym hp macie racje. Gdyby Miał jakoś 10-16k hp i mógłby być Dostępny od poziomu 22.

A Jeśli Chodzi O Wkręcenie go w fabułę to np. - Bogowie Taernu Zesłali z Niebios Potężnego władce Światła, Heliosa. Czy Znajdzie się Odważny, który pokona tego osobnika? Pokonanie Sprawi że wojownicy taernu posiadać będą mocniejsze uzbrojenie by pokonać najeźdźców z Utoru.

Coś takiego.. Może wreszcie rozwinała by się fabuła Najazdu przez Utor.. Może były by dzięki temu jakieś wyprawy do Utoru Powstała by nowa kraina w której Armia utoru planowala by najazd na Taern.. Fabuła była by ciekawsza. W tym momencie fabuła utoru rozwinięta jest na 2%... Kończy się na tym że w trentis Dostajemy Zlecenia Na szpiegów lub nieliczne questy w których występuję Utor... Mało rozwinięta Fabuła.
Według mnie Administracja Powinna się postarać i wprowadzić próbną fabułę na s0. Sam bym chętnie przetestował tak rozwinięty Utor... Może Level Był by do tego Aby nie tylko zwalczać mocniejszych przeciwników i mocniej bić, lecz po to by można było stać się armią taernu walczącą z najeźdźcami. Poszczególne levele posiadały by Rangi. Fabuła zmieniała by się.. Jedni mogli by zdradzić swoich i wstąpić do armi utoru, zwalczać dawnych przyjaciół lub coś w tym stylu.. Oceńcie ten pomysł i pomyślcie czy wy nie chcieli byście aby fabuła była rozwinięta w kierunku Utoru ?

_________________
T a e r n G o t t h e P o w e r !


http://scr.hu/0tbs/98una - TRIPLE RAR !


3 Lut 2012, o 20:28
Profil
Chodząca legenda
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Kwi 2011, o 03:06
Posty: 2255
Miejscowość: Wawa
Podziękowano: 216 razy
Otrzymanych podziękowań: 865 razy
Nick w grze: Szymdaro
Post Re: Nowy Boss.
Dla mnie to zalążek pomysłu. Nie ma konkretnego opisu umiejętności, są jakieś nie istniejące obecnie, które trzeba by wprowadzić, nie ma opisu instancji tylko jak się do niego dostać - akurat lodowa kraina mało mi pasuje do ciepłych klimatów. Ogólnie słabo :/

_________________
Mój kanał na YT

Życie jest jak szachy: albo posuwasz królową, albo bijesz konia.
Życie jest jak szachy: najbardziej żałujemy ruchów, których nie możemy cofnąć.
Prawdziwie wolnym człowiekiem jest tylko ten, kto nikogo nie kocha.


3 Lut 2012, o 21:07
Profil WWW
Uczeń Heremona
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 Gru 2011, o 16:51
Posty: 499
Podziękowano: 153 razy
Otrzymanych podziękowań: 197 razy
Post Re: Nowy Boss.
Jak już pisałam sam pomysł nowego bossa jest dobry, jedynie sam boss mi nie odpowiada. Podejdzmy do sprawy w nieco inny sposób: znacznie prościej jest stworzyć samego potworka niż całą instancję, więc wykorzystajmy te już istniejące. I tu jest problem: praktycznie wszędzie jest jakiś dostawca rarów: koło Trentis Herszt, na bagnach Krzyżak, na zamku duszki, Alaril - Ichtion i wieża, w tunelach mamy kostuchę i Geo, Las Koldów - Pluszak, Las Orków - Fyo i GMO, Góry Koldów: Dz, Modliszka/Tygrys, a na lodowej poza smokiem hasa sobie Wendigo. Jedynym miejscem gdzie nie ma żadnego poważniejszego przeciwnika jest Wymarła Osada (przez co jest teraz rzeczywiście wymarła).
Jeśli myślimy nad czymś co nie będzie kolejnym świetnym, rozbudowanym, pięknym i nie mającym szans na realizację pomysłem, może zaproponujmy coś mniejszego np. lotny boss w wymarłej osadzie (coś jak Wendigo dla średnich leveli). Jeśli propozycja spotka się z jakimś zainteresowaniem pewnie ktoś wymyśli coś klimatycznego, a co do rarów to i tak pewnie wprowadzą je i odpowiednio zbalansują twórcy gry.

To nawet nie jest pomysł, ale mam wrażenie, że "Helios" spali na panewce. Za dużo z nim roboty, nie widzę możliwości wpięcia go w fabułę, trzeba by wymyślać nowe umiejętności specjalnie dla niego (inaczej byłby powieleniem Dz) a są pilniejsze zajęcia...

_________________
REDDE, QUOD DEBES

ACCUSARE NEMO SE DEBET

ACTUS HOMINIS,NON DIGNITAS IUDICETUR

DA MIHI FACTUM, DABO TIBI IUS


4 Lut 2012, o 07:16
Profil
Uczeń Simona
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 Lis 2011, o 19:32
Posty: 49
Miejscowość: Sochacze - W-wa
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 2 razy
Post Re: Nowy Boss.
Szymdaro napisał(a):
Dla mnie to zalążek pomysłu. Nie ma konkretnego opisu umiejętności, są jakieś nie istniejące obecnie, które trzeba by wprowadzić, nie ma opisu instancji tylko jak się do niego dostać - akurat lodowa kraina mało mi pasuje do ciepłych klimatów. Ogólnie słabo :/


Czy Ja Pisałem że to będzie na lodowej ?? napisałem tylko że bronić będą Harpie i Zero

_________________
T a e r n G o t t h e P o w e r !


http://scr.hu/0tbs/98una - TRIPLE RAR !


4 Lut 2012, o 11:33
Profil
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 Lis 2011, o 01:14
Posty: 145
Miejscowość: Włocławek
Podziękowano: 14 razy
Otrzymanych podziękowań: 4 razy
Nick w grze: Shunx
Post Re: Nowy Boss.
Moim zdaniem droga do niego powinna byc zawalona soplami i on by wtedy akurat nie miał obstawy

_________________
Skazavd s1
Skazadr s1
Woj­ny przychodzą i od­chodzą, a moi żołnie­rze są wieczni
Cze­mu wal­czę by żyć, jeśli żyję tyl­ko by walczyć


4 Lut 2012, o 15:51
Profil
Uczeń Simona
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 Lis 2011, o 19:32
Posty: 49
Miejscowość: Sochacze - W-wa
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 2 razy
Post Re: Nowy Boss.
DeathBlack napisał(a):
Moim zdaniem droga do niego powinna byc zawalona soplami i on by wtedy akurat nie miał obstawy

no dobra dobra ale nie zapominaj że to bóg słońca. Lód by sie spalił ^^(rozpuscił)

_________________
T a e r n G o t t h e P o w e r !


http://scr.hu/0tbs/98una - TRIPLE RAR !


4 Lut 2012, o 18:07
Profil
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 Lis 2011, o 01:14
Posty: 145
Miejscowość: Włocławek
Podziękowano: 14 razy
Otrzymanych podziękowań: 4 razy
Nick w grze: Shunx
Post Re: Nowy Boss.
chodzi mi o przeciwników którzy stoją na drodze do niego i oni się by nie roztopili

_________________
Skazavd s1
Skazadr s1
Woj­ny przychodzą i od­chodzą, a moi żołnie­rze są wieczni
Cze­mu wal­czę by żyć, jeśli żyję tyl­ko by walczyć


7 Lut 2012, o 16:08
Profil
Uczeń Simona
Awatar użytkownika

Rejestracja: 9 Sty 2012, o 22:59
Posty: 57
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Nick w grze: DarkVentus
Serwer: Tolnor
Post Re: Nowy Boss.
pomysł dobry ale przedmówcy wiedząco czego tu brakuje


11 Lut 2012, o 07:34
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.   [ 27 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3  Następna

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 306 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron