Odpowiedz  [ 25 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3  Następna
 strajk :P 
Autor Wiadomość
Pogromca Valdaroga
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Cze 2011, o 21:16
Posty: 1021
Podziękowano: 39 razy
Otrzymanych podziękowań: 175 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: strajk :P
nie wiem czy z dropem rarów jest coś nie tak czy nie (osobiście tego nie zauważyłam, i wątpię żeby udało się wiarygodne testy przeprowadzić - trzeba byłoby przeanalizować kilkadziesiąt/kilkaset screenów dropów z tego samego bossa, bitego zawsze w pięcioosobowej drużynie, bez ucieczek i śmierci), ale na pewno coś nie gra z dropem 'podstawowym'.

proponuję eksperyment - ubijcie ile dacie radę grupek dwóch niedźwiedzi, w dwuosobowej drużynie, zapisując looty. stawiam zasilacz od mojego laptopa przeciwko zapałkom, że pierwsza osoba w drużynie zgarnie prawie wszystkie surowizny, druga prawie wszystkie pazury. podobne zależności można zauważyć również na innych mobach, i jak wspomniał kyth, na bossach w przypadku flaszek i inhibitorów.

i o ile jeżeli chodzi o misie można na to machnąć ręką i się pośmiać, to już na bossach taki wyganiany na koniec rycerz rzeczywiście może się czuć poszkodowany (inna sprawa że ja nie bardzo wierzę w ten mit pechowego piątego miejsca;p).


23 Lut 2012, o 23:17
Profil
Walczący z drzewcami
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Gru 2011, o 00:48
Posty: 261
Podziękowano: 24 razy
Otrzymanych podziękowań: 93 razy
Nick w grze: Markko
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: strajk :P
co do flaszek itp sie nie wypowiem ale co do dropa to kiedys tak bylo ze na 4 i 5 miejsce malo lecielo lecz teraz leci na wszystkie pozycje i nie zgodze sie z tym ze na gmo leci tylko na 4 i 5 a na fyo 1/2/3 bo juz na kazde miejsce widzialem rozne rary i tylko ktos jak ma pecha pisze ze nic nie leci kazdy zapewne moze pokazac ss z dropem jak rycek dropi a stoi na 5 miejscu tu macie jeden przyklad http://screenshooter.net/6100305/jcugttp wiec dla mnie to jest dziwne ze mowia ze nie leci na 4/5 miejsce

_________________
Markko VD 122 Laraks ON
Caandy Drut 79 Laraks ON
Barb 140 Laraks ON
Pasionat zasiadania i Oszukanista/Legalista


24 Lut 2012, o 01:32
Profil
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Rejestracja: 8 Cze 2011, o 13:43
Posty: 115
Podziękowano: 18 razy
Otrzymanych podziękowań: 8 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: strajk :P
to i ja w ramach ogólnie pojętego wyprowadzenia z błędu założyciela wątku i paru innych osób i tych co podzielają jego zdanie ale się nie wypowiedzieli podam 1 argument przeczący tezie że rary lecą na pierwsze 3 miejsca :)

pozdrawiam i życzę owocnych dropów :D


Nie posiadasz wymaganych uprawnień, by zobaczyć pliki załączone do tej wiadomości.

_________________
...s4
"Niech ginie ! ! !" :D


24 Lut 2012, o 04:10
Profil
Walczący z drzewcami
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Sie 2010, o 15:08
Posty: 230
Miejscowość: Tomaszów M.
Podziękowano: 61 razy
Otrzymanych podziękowań: 28 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: strajk :P
Kyth Moire napisał(a):
Owszem, przedmioty mogą spadać we wszystkie miejsca. Lecz niektóre rary mają swoje ulubione miejsca (ileż widziałem opok na piątym miejscu...), gdzie najczęściej spadają. Najczęściej, podkreślę, nie zawsze. Bo mogą być wszędzie.

_________________
"Poglądy są jak dupa, każdy jakieś ma, ale po co od razu pokazywać..."

W grze od 30.07.2010 roku.


24 Lut 2012, o 09:20
Profil
Pogromca Valdaroga

Rejestracja: 4 Kwi 2011, o 23:13
Posty: 1301
Podziękowano: 26 razy
Otrzymanych podziękowań: 502 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: strajk :P
Sand, pomijając to co zacytował xavier - w swoim czasie byliśmy wspólnie na dziesiątkach dz, a także fyo. Ile rarów zebrał Aaang/Chariseczek i inni na pierwszych pozycjach, a ile 4/5 miejsce? Sam zebrałem swój pierwszy nurthil i tirhele tylko w przypadku, gdzie byłem na 2/3 miejscu...

Lecz rary rarami... są tak rzadkie, że wszelkie inne obliczenia schodzą na drugi plan. Co z inhibitorami, lotami z misiów, nawet z kluczami na fyo? Nie wspomnę o standardowej kombinacji flaszek na lodowym, nawet jeśli zostało to zmienione.
Owszem, widziałem kluczyki na czwartym, czy piątym miejscu. Lecz znaczna, ale to znaczna większość dropi na wyższe miejsca.


24 Lut 2012, o 13:11
Profil
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Rejestracja: 8 Cze 2011, o 13:43
Posty: 115
Podziękowano: 18 razy
Otrzymanych podziękowań: 8 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: strajk :P
No tak Kyth, nie twierdzę że nie jest to prawdą iż częstotliwość wypadania rarków na miejscach 3+ jest taka sama co na pierwszych miejscach. Aczkolwiek chodzi o sam fakt, że jednak te rary lecą na niższych pozycjach. Niejednokrotnie mówione było, że szansa na rar na każdej pozycji jest taka sama, nie wiem, nie znam się, nie widziałam algorytmu także pozostaje mi wierzyć na słowo.
Szansa na rar jest o ile dobrze pamiętam 3% (jak się mylę niech ktoś mnie poprawi). Na 5 osób w pt szansa na każdą osobę to jakieś 0,6% do tego prawdopodobieństwo i inne matematyczne teorie.. być może jest jakiś dodatkowy czynnik, który odpowiada za "szczęście" i pozostaje on odwieczną tajemnicą dryga 8-)

Na moje kluczyki i flaszki to mniejszy problem, kluczyk i tak w większości przypadków zostaje wykorzystany, a flaszkami zawsze można się wymienić.

A co do Aaanga no to sam wiesz jak jest, on gdzie by nie stał to jemu zawsze leci :lol:

_________________
...s4
"Niech ginie ! ! !" :D


24 Lut 2012, o 13:54
Profil
Uczeń Simona
Awatar użytkownika

Rejestracja: 5 Sie 2011, o 11:13
Posty: 53
Podziękowano: 4 razy
Otrzymanych podziękowań: 3 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: strajk :P
ludzie nie zaprzestaną wymyślać podobnych bzdur, ale rola moda jest taka aby taki temat zamknąć więc nie wiem czemu ten temat jest jeszcze otwarty

Rola moda jest zupełnie inna.
A temat pozostanie otwarty.
~Pirek.


24 Lut 2012, o 15:00
Profil
Uciekinier Taernijczyk

Rejestracja: 7 Gru 2011, o 18:13
Posty: 9
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Odpowiedz z cytatem
Post Re: strajk :P
Moja opinia na temat wpadania rarow i innych ciekawych dropow , podkreślam CIEKAWYCH jest podobna jak gagiego . Tez obserwujac otrzymywanie itemkow na bossach , wydaje sie byc tylko na miejscach 1-3 , reszta ewentualnie dostaje jakies ochłapy . Rowniez ma dosyc chodzenia na dz lub fredka jako mini tank , bo zawsze rowniez patrze z zazdroscia jak własnie gracze na poprzedzajacych mnie miejscach zgarniaja fajne i wartosciowe itemki.

Następny temat to ilosc zdobywanych rarow przez graczy . Zastanawia mnie taka sytuacja , ze jest jakas grupa graczy , ktorzy zgarniaja naprawde atrakcyjne i wartosciowe przedmioty , a pozostala reszta wlasciwie jakis odpad. Zastanawia mnie czy to jest wybitnie brak szczęscia czy jakis inny powod ?!


27 Lut 2012, o 03:30
Profil
Błądzący w Tunelach

Rejestracja: 11 Sty 2012, o 20:27
Posty: 85
Podziękowano: 8 razy
Otrzymanych podziękowań: 9 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: strajk :P
wydaje mi się, że osoby z wyższym lvlem dostają częściej looty w postaci zwykłych przedmiotów, a rary częściej dostają osoby o niższym lvlu w danej grupie


27 Lut 2012, o 17:42
Profil
Pogromca Valdaroga
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Cze 2011, o 21:16
Posty: 1021
Podziękowano: 39 razy
Otrzymanych podziękowań: 175 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: strajk :P
tak tak, a ci co mają fryz pomalowany na różowo częściej niż ci z zielonymi włosami... serio, nie mieszajmy całkiem poważnego tematu z takimi z sufitu wziętymi teoriami spiskowymi.


27 Lut 2012, o 18:05
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 25 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3  Następna

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 380 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron